Autor Téma: Nabídka spolupráce  (Přečteno 5869 krát)

Enik

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 592
  • Vědomí vlastní neznalosti je klíčem k poznání.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Nabídka spolupráce
« kdy: 30. 01. 2011, 09:50:36 »
Dostal jsem neuvěřitelnou nabídku k získání zákazníků. Telefonicky mě kontaktovala paní z časopisu "Rodina a finance" s nabídkou, že zveřejní kontakt na moji firmu v uvedeném časopise. Mělo jít o to, že čtenáři časopisu mají zájem o informace i o instalace z oblasti DVB. Uveřejnění odkazu na moji firmu mělo být zpoplatněno ( celkem logicky ) cca 500,- Kč./měs + DPH. Tohle všechno by ještě nebylo nic zvláštního, až do okamžiku, kdy jsem dostal odkaz na článek u kterého měl odkaz na moji firmu být. Po jeho přečtení jsem spolupráci s díky odmítnul. No posuďte sami. Šel by někdo z Vás do takové spolupráce? Já tedy rozhodně ne!!!
 http://www.rodina-finance.cz/bydleni.202/prodej-a-montaz-satelitu-kvalitne-a-dobre.22213.html

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Nabídka spolupráce
« Odpověď #1 kdy: 30. 01. 2011, 10:12:29 »
Dostal jsem neuvěřitelnou nabídku k získání zákazníků. Telefonicky mě kontaktovala paní z časopisu "Rodina a finance" s nabídkou, že zveřejní kontakt na moji firmu v uvedeném časopise. Mělo jít o to, že čtenáři časopisu mají zájem o informace i o instalace z oblasti DVB. Uveřejnění odkazu na moji firmu mělo být zpoplatněno ( celkem logicky ) cca 500,- Kč./měs + DPH. Tohle všechno by ještě nebylo nic zvláštního, až do okamžiku, kdy jsem dostal odkaz na článek u kterého měl odkaz na moji firmu být. Po jeho přečtení jsem spolupráci s díky odmítnul. No posuďte sami. Šel by někdo z Vás do takové spolupráce? Já tedy rozhodně ne!!!
 http://www.rodina-finance.cz/bydleni.202/prodej-a-montaz-satelitu-kvalitne-a-dobre.22213.html


Hehehe, dost dobré. Já tedy píšu jako prase, ale tohle vypadá, že to psal někdo, ,,kdo neumět dobře česky a na víc o tom nemít ani páru"... Že by nějaká Ukrajinka ? Že tedy prodávají v obchodech a je obtížné se s nimi domluvit, co že to vlastně člověk chce zakoupit, to už jsem několikrát zažil...Ale, že by tu psali už i do časopisů... No konec konců je to možné...Jsou levnější...,, toprá ruská tavarišč"  Hihihihi....
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Zip Zip

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 92
  • Dělám to, čemu rozumím, čemu nerozumím, nedělám.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Nabídka spolupráce
« Odpověď #2 kdy: 30. 01. 2011, 11:16:55 »
Osobně bych se pod takový článek také nenechal pověsit. Už jen ta práce, vysvětlit tazatelům tu spoustu polopravd a nepřesností, by jistě zabrala víc úsilí, než možné zakázky těchto tazatelů.


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Nabídka spolupráce
« Odpověď #3 kdy: 30. 01. 2011, 12:06:50 »
Dostal jsem neuvěřitelnou nabídku k získání zákazníků. Telefonicky mě kontaktovala paní z časopisu "Rodina a finance" s nabídkou, že zveřejní kontakt na moji firmu v uvedeném časopise. Mělo jít o to, že čtenáři časopisu mají zájem o informace i o instalace z oblasti DVB. Uveřejnění odkazu na moji firmu mělo být zpoplatněno ( celkem logicky ) cca 500,- Kč./měs + DPH. Tohle všechno by ještě nebylo nic zvláštního, až do okamžiku, kdy jsem dostal odkaz na článek u kterého měl odkaz na moji firmu být. Po jeho přečtení jsem spolupráci s díky odmítnul. No posuďte sami. Šel by někdo z Vás do takové spolupráce? Já tedy rozhodně ne!!!
 http://www.rodina-finance.cz/bydleni.202/prodej-a-montaz-satelitu-kvalitne-a-dobre.22213.html
Snad by nebyl problém se domluvit s tamní redakcí a ten článek přepsat dle tvého gusta, ne? Nebo si ho rovnou napsat sám...


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Nabídka spolupráce
« Odpověď #4 kdy: 30. 01. 2011, 13:46:07 »
No, Ukrajinka to jistě nepsala. V textu sice není přízvuk slyšet, ale mluvnice v článku až tak strašná není. Horší je to s technickými fakty a jejich zbytečným opakováním a mixováním. Laik by asi měl po přečtení mít k realizaci DVB příjmu ještě větší respekt a bez odborné firmy by neměl podniknout ani ránu. Proto by se po přečtení článku měli na připojený kontakt hrnout zákazníci jako diví.... Pro anténářské firmy reklama k nezaplacení.  :o
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Syrový

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Nabídka spolupráce
« Odpověď #5 kdy: 30. 01. 2011, 14:14:05 »
No, Ukrajinka to jistě nepsala. V textu sice není přízvuk slyšet, ale mluvnice v článku až tak strašná není. Horší je to s technickými fakty a jejich zbytečným opakováním a mixováním. Laik by asi měl po přečtení mít k realizaci DVB příjmu ještě větší respekt a bez odborné firmy by neměl podniknout ani ránu. Proto by se po přečtení článku měli na připojený kontakt hrnout zákazníci jako diví.... Pro anténářské firmy reklama k nezaplacení.  :o
Tak je to v dnešním světě naprosto všude, doba českého kutilství (nebo spíš patlalství) je naštěstí už nenávratně pryč.


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Nabídka spolupráce
« Odpověď #6 kdy: 30. 01. 2011, 14:25:03 »
No, Ukrajinka to jistě nepsala. V textu sice není přízvuk slyšet, ale mluvnice v článku až tak strašná není. Horší je to s technickými fakty a jejich zbytečným opakováním a mixováním. Laik by asi měl po přečtení mít k realizaci DVB příjmu ještě větší respekt a bez odborné firmy by neměl podniknout ani ránu. Proto by se po přečtení článku měli na připojený kontakt hrnout zákazníci jako diví.... Pro anténářské firmy reklama k nezaplacení.  :o

Nejde o hrubky, ale o to, tak nějak podivně poskládané výrazivo. Mně to na první pohled přišlo jako překlad z Translatoru nebo něčeho takového...
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Nabídka spolupráce
« Odpověď #7 kdy: 30. 01. 2011, 15:17:53 »
No, Ukrajinka to jistě nepsala. V textu sice není přízvuk slyšet, ale mluvnice v článku až tak strašná není. Horší je to s technickými fakty a jejich zbytečným opakováním a mixováním. Laik by asi měl po přečtení mít k realizaci DVB příjmu ještě větší respekt a bez odborné firmy by neměl podniknout ani ránu. Proto by se po přečtení článku měli na připojený kontakt hrnout zákazníci jako diví.... Pro anténářské firmy reklama k nezaplacení.  :o

Nejde o hrubky, ale o to, tak nějak podivně poskládané výrazivo. Mně to na první pohled přišlo jako překlad z Translatoru nebo něčeho takového...
Bez urážky, ale pochybuji, že nějaký TRANSLATOR by dokázal cizí text přeložit do této podoby(skladby vět)...
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Nabídka spolupráce
« Odpověď #8 kdy: 30. 01. 2011, 18:24:38 »

Citace
Bez urážky, ale pochybuji, že nějaký TRANSLATOR by dokázal cizí text přeložit do této podoby(skladby vět)...

No, na mě to dělalo tak zhruba ten dojem / samozřejmě, že trochu nadneseně /...
Druhá možnost je, že to psala nějaká ženská od vařečky nebo od kytiček nebo nějaké 15 leté dítě, které nevědělo ani za mák a ani trošičku, o čem a co vlastně píše a tak to skládalo, jak se mu to hodilo... No v každém případě je to výrobek opravdu dost otřesný...
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Milan Pantůček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 129
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Nabídka spolupráce
« Odpověď #9 kdy: 31. 01. 2011, 19:41:27 »