Autor Téma: Svatobor  (Přečteno 10681 krát)

Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Svatobor
« kdy: 08. 01. 2011, 14:18:01 »
Tento vysílač byl známý předně kvótou K 22 a to ČT 1,současné multiplexy tedy z analogového vysílání málokoho napadne naladit,a při tom komu chodila analogová ČT1 na K 22,tak bez problémů půjdou všecí tří multiplexy =)  ;D  8)
PS:Ilustrační foto(pro ilustraci)
PPS:bohužel to znám u nás ve Stupně,kde se v pohodě dá sledovat Svatobor,ovšem známější je tu Vranní Vrch z éry analogové Novy na K 24 a tak všicí mají tu jen multiplexy 1-2 a při tom by mohli mít i třetí(3),no škoda slov =(
« Poslední změna: 08. 01. 2011, 14:30:22 od Karel Cibulka »
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Svatobor
« Odpověď #1 kdy: 08. 01. 2011, 17:54:36 »
Nějak nerozumím vašemu jazyku, ale v Praze občas na svou kvalitní soustavu chytím kanál 48. A Plzeň to není! 8)
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Svatobor
« Odpověď #2 kdy: 08. 01. 2011, 20:19:59 »
 :) Asi tak že ze Svatoboru se vysílá pěknými výkony as všecí tří multiplexy,což málokdo ví a nebo se spoléhá na Krašov,a při tom je možnost přijímat i Svatobor,ale málokdo s tímto vysílačem počítají,v tom kámen ůrazu vězí  8) nevědomost  :D neznalost  ;) nebo spoléhá se na Vranní Vrch a přitom tam není MUX 3!!!!,jen pro to že kdysi tam šla analogová nova tv(24K),asi tak se lidi zdejší rozhodují,mohl jsem být jako ostatní,jenže já jsem chtěl víc...  8) 3 MUX  ;D
PS:VV to nebude a Krašov taky ne,takže Svatobor je vhodný kandidát  8) u tebe v Pze  :D
PPS:Mám tu příjem jak Krašova a Jáchymova na jednu LP a na druhou LP příjem ze Svatoboru,asi tak  8)
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)