Autor Téma: Prima Cool - Star Trek  (Přečteno 3481 krát)

Méďa

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Prima Cool - Star Trek
« kdy: 04. 01. 2011, 06:25:49 »
Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo sledujete/nahráváte seriál Star Trek na Primě Cool - tedy konkrétně to noční opakování - nahrával jsem ho dnes v 0:25-1:10 a místo obvyklého konce Simpsonů a Star Treku se mi nahrál (asi) Ve městě Hurikánů (plánovaný od 2:40) a WS telešoupink. Na STB je momentálně čas správný a u nahraného souboru je čas 0:20. Stala se chyba u mně nebo Prima nějak "zapomněla" odvysílat část svého plánovaného programu ? V EPG ani na webu žádná změna není... Díky za info.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
Re: Prima Cool - Star Trek
« Odpověď #1 kdy: 04. 01. 2011, 09:23:38 »
taky to sleduju, a taky mě to velice překvapilo, že místo Star Treku tam bylo něco jiného...kdepak udělali soudruzi z NDR chybu...
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky


Petr Novák

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Prima Cool - Star Trek
« Odpověď #2 kdy: 04. 01. 2011, 10:36:31 »
A proto nahrávám Star Trek odpoledne. Už dávno jsem se poučil, že v noci jsou naše komerční televize bez výjimky nespolehlivé a hodina sem - hodina tam nehraje v noci roli.


Méďa

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Prima Cool - Star Trek
« Odpověď #3 kdy: 04. 01. 2011, 13:07:20 »
Cožpak o to - já nahrávám odpoledne i v noci. Na odpolední se podívám po návratu z práce a noční nahrávám pro archivaci - není tam totiž to přerušení s upoutávkama na další pořady. Upoutávky vyhodim, ale na DVD trochu ruší uprostřed dílu informace sledujete/následuje.


pavel sidbin

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Prima Cool - Star Trek
« Odpověď #4 kdy: 04. 01. 2011, 14:06:20 »
Chyba byla na strane Primy, delala nejake zmeny v odbavovacim pracovisti
@FB:
Citace
Prima COOL: Přátelé, máte pravdu. Sypeme si popel na hlavu: Z důvodu prodloužení servisní noci na odbavovacím pracovišti, došlo k úpravě vysílání a musely být zrušené některé původně publikované pořady na Primě i na COOLu. Divákům se tímto omlouváme.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Méďa

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Prima Cool - Star Trek
« Odpověď #5 kdy: 04. 01. 2011, 22:57:13 »
Děkuji za info.