Autor Téma: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!  (Přečteno 92243 krát)

milan pospisil

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 79
    • ICQ komunikátor - 314039702
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #30 kdy: 15. 12. 2010, 21:29:10 »
tak máte to UPC nebo ne? ted mi tu píšete,že jste vypověděl smlouvu v létě a modem vrátil a o pár příspěvků výše si pochvalujete jak máte kabelovku od UPC včetně rychlého internetu..nějak tomu nerozumím!
Nejhorší lidé na forech jsou ti,kteří musí za každou cenu neustále něco psát! téměř vždy je to totální blbost
Edision Argus mini IP
PHILIPS 32PFL5605H
PHILIPS 40PFL5606H
PHILIPS 40PFL5007H/12

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Alois Klepáč

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #31 kdy: 15. 12. 2010, 21:56:07 »
Však já mám kabelovku UPC, v létě jsem to rušil ve starým bytě, ze kterýho jsem se odstěhoval.


J T

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 86
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #32 kdy: 16. 12. 2010, 00:21:33 »
Jen velký naiva důvěřuje či dokonce se nechá ukecet od podomních či telefonických obchoďáků a podobných "nabízečů" jakýchkoliv produktů a služeb.Jsou to proslulí lháři a to nevyjímaje i "zástupce" relativně renomovaných firem, jako jsou např. telekomunikační operátoři. A jen hlupák podepíše,aniž by si sám na vlastní pěst ověřil tvrzení těchto vykuků...


pevy

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 495
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #33 kdy: 16. 12. 2010, 08:50:24 »
Pane Klepáči. Dotyčný sice může v Hodoníně přijímat signál ze Stražovic. Tam ale nevysílají (a nikdy nevysílaly) všechny analogové programy. Takže odkud mají v Hodoníně další (analogové) programy ?  Mně totiž nenapadá nic jiného, než Mikulov/Děvín. A tam běži DVB-T už nějaký ten pátek. A k tomu jsem (pochopitelně) chtěl dotyčného navést  :)
DVB-T/T2: Černá hora (K26,28,31,45), Krásné (K26,28,34), Kojál, Praděd, Klodsko (K22,25,33,46,47), Andrlův chlum (K21), Sněžné jámy (K22,24,30,37,47), RS5 Litomyšl (K35).
DAB: Teleko Černá hora 5D, ČRo 12C+12D, Polskie radio Klodsko 5B


Alois Klepáč

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #34 kdy: 16. 12. 2010, 09:02:54 »
On tady někdo psal, že přijímal všechny analogové programy?  :o

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pevy

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 495
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #35 kdy: 16. 12. 2010, 10:06:35 »
Pokud tvrdí, že mu tam nejde DVB-T, tak se koukali v Hodoníně jenom na ČT1 a Primu ?
DVB-T/T2: Černá hora (K26,28,31,45), Krásné (K26,28,34), Kojál, Praděd, Klodsko (K22,25,33,46,47), Andrlův chlum (K21), Sněžné jámy (K22,24,30,37,47), RS5 Litomyšl (K35).
DAB: Teleko Černá hora 5D, ČRo 12C+12D, Polskie radio Klodsko 5B


Alois Klepáč

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #36 kdy: 16. 12. 2010, 11:36:06 »
A to je něco neobvyklého? Takovým měst nebo vesnic (kde je převaděč s jenom ČT1 a Novou, pokud vůbec) je celá řada. Kromě toho nikde není dané, že když tam nejde DVB-T, tak tam nemohl jít analog. Právě naopak, analog byl třeba s duchem a zrněním, ale byl, zatímco DVB-T není vůbec.


pevy

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 495
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #37 kdy: 16. 12. 2010, 13:32:24 »
Nemám už sílu reagovat na vaše námitky. Opravdu si myslíte že město okresního formátu (Hodonín) němělo v analogu dostupné všechny programy ? A opravdu si myslíte, že v Hodoníně nejde DVB-T ? Já to tam sice neznám, ale troufám si tvrdit, že to tam dostupné je. Tím končím tuhle polemiku.
DVB-T/T2: Černá hora (K26,28,31,45), Krásné (K26,28,34), Kojál, Praděd, Klodsko (K22,25,33,46,47), Andrlův chlum (K21), Sněžné jámy (K22,24,30,37,47), RS5 Litomyšl (K35).
DAB: Teleko Černá hora 5D, ČRo 12C+12D, Polskie radio Klodsko 5B


Kuba Melín

  • Global Moderator
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 732
    • Zobrazit profil
    • DVB Servis
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #38 kdy: 16. 12. 2010, 14:42:12 »
Já bych celkem věřil tomu, že v Hodoníně někdo nemusí v současné chvíli chytat DVB-T vůbec. Protože ČT 1 + Prima se chytala ze Stražovic (Babího lomu), a ČT 2 + Nova zase z Velké Javoriny.
Ani na jednom z těchto vysílačů se DVB-T nevysílá.
Navíc je tam stín Kojálu, který je tam slabší - takže jediná možnost je Mikulov/Děvín, kde ale dříve byla jen ČT 1, takže antény tam moc lidí nasměrovány mít nebude.

Faktem zůstává, že DVB-T z Mikulova (popřípadě s výkonnou anténou i z Kojálu) tu dostupné je, i podle map pokrytí na http://www.dvbservis.cz/mapy
S anténami je to jako s ženami - je to složitější, než to na první pohled vypadá :)

Profesionální instalace antén pro DVB-T, DAB i VKV FM, satelitních parabol, měření signálu a další poradenství - http://www.dvbservis.cz


Alois Klepáč

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #39 kdy: 16. 12. 2010, 15:19:51 »
Nemám už sílu reagovat na vaše námitky. Opravdu si myslíte že město okresního formátu (Hodonín) němělo v analogu dostupné všechny programy ? A opravdu si myslíte, že v Hodoníně nejde DVB-T ? Já to tam sice neznám, ale troufám si tvrdit, že to tam dostupné je. Tím končím tuhle polemiku.
Co pořád řešíš? Prostě DVB-T nebude nikdy dostupné všude, stejně jako nebyl dostupný analog a není se o čem bavit. Ten tvůj digitální zázrak bohužel není všespasitelný a jakási modla, která se kolem něho vytvořila a pořád se z toho dělalo kdovíco a jak to půjde všude na kus drátu apod. utopie, už taky skončila, protože každý se může v praxi přesvědčit jak to vypadá. Svitavy, Boskovice a spousta dalších měst, kde je příjem špatný. To už doufám stačí, abys procitnul a fanatičtí zastánci DVB-T s tebou  :P


pevy

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 495
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #40 kdy: 16. 12. 2010, 15:48:25 »
Pokud jde o fanatismus, tak tě prosím, mluv za sebe (o sobě). Ahoj.
DVB-T/T2: Černá hora (K26,28,31,45), Krásné (K26,28,34), Kojál, Praděd, Klodsko (K22,25,33,46,47), Andrlův chlum (K21), Sněžné jámy (K22,24,30,37,47), RS5 Litomyšl (K35).
DAB: Teleko Černá hora 5D, ČRo 12C+12D, Polskie radio Klodsko 5B


Petr Novák

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #41 kdy: 16. 12. 2010, 16:20:03 »
Pánové, Pevy špatně pochopil příspěvek na který reagoval, ten se týkal analogu a DVB-T přes kabel od UPC.
Nicméně abych vás rozsoudil, DVB-T terestricky není v Hodoníně problém. Chytáme tu české z Kojálu a Děvína, slovenské z Borského Mikuláše a taky rakouské (otci se dokonce povedlo chytit ten test DVB-T2, ale kvalitu těžko soudit, protože jeho TV karta samozřejmě DVB-T2 tuner nemá a jiný přístroj to ani nenaladil).
Analog se dá stále ještě bez problémů přijímat z Kojálu, Babího lomu, Velké Javoriny a s dobrou anténou i z Tlusté hory (měli jsme z ní léta Primu na STA), dále pak Joj ze Senice a Skalice (zde je problém, že oba vysílače vysílají na stejném kanále, takže je třeba dobře nasměrovaná anténa) a Markíza z Kamzíku. V minulosti nebyl problém ani s rakouskými kanály ORF 1, 2 a ATV, ale ty už dnes analogově samozřejmě chytit nelze.


Veronika Janoušková

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #42 kdy: 01. 04. 2011, 11:31:18 »
Chci se přidat k výstráhám před využíváním služeb RIO MEDIA. V současné době rozesílají svým bývalím klientum dopisy o uhrazení dluhu. Když se snažíte "dopídit" PROBOHA ZA CO!!!?? Nikdo Vám nechce sdělit proč....i když je to dle zákona jejich povinnost!!!! Varuji ruce pryč od této společnosti.... Nejsem to pouze já, jen v mém okolí se objevili další 2 lidé.


Drahoslav Brašule

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #43 kdy: 01. 04. 2011, 22:27:45 »
Nemám už sílu reagovat na vaše námitky. Opravdu si myslíte že město okresního formátu (Hodonín) němělo v analogu dostupné všechny programy ? A opravdu si myslíte, že v Hodoníně nejde DVB-T ? Já to tam sice neznám, ale troufám si tvrdit, že to tam dostupné je. Tím končím tuhle polemiku.
Takže,v Hodoníně samozřejmě nejsme někde na konci společnosti,takže chytáme-Mux1Mux2Mux3+slovenské kanály Javorina k69.Ty Muxy chytáme samozřejmě z Brna :) No problém,dvě antény a šlape to.Včera jsem to dodělal doma,protože na 2 televizích jede Skylink a ty další jsou tzv postelové,tam těch pár kanálů stačí.A co se  týče Rakouska,tak to tu chytáme i na vidle:)) ale já osobně jsem dal přednost anténě otočené na Brno-doma je klid Love ;) ;) takže tak.P.S-nejsem montážník,jen si na něj občas hraju 8)
DVB-S/S2: 23,5°+19,2°, Parabola Panorama,
LG 102-575S-HBBTV Funkční!! :)
DVB-T příjmače:Homecast Twin
DVB-T Brno Hády1: MUX1-k29,MUX2-k40,MUX3-k59
DVB-T Javorina: STV1, STV2, STV1 HD - k57
DVB-T Javorina: Joj, Joj+, Markýza, Doma - K56
DVB-T Starý Poddvorov: MUX 4 - k46


Petr Novák

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #44 kdy: 01. 04. 2011, 23:07:40 »
Á, další Hodoňák. Tož vitajte. Ale nějak se mi nechce věřit, že byste v Hodoníně chytil DVB-T z Hádů. Netvrdím že to není možné, ale byl by to spíše dálkový příjem, pro který však dnes již není důvod, protože z Kojálu vysílá přesně totéž v mnohem lepší kvalitě.
A pokud jde o slováky, tak Javorinu na kanále 69 se nám chytit nepodařilo, ačkoliv s analogem z Javoriny nikdy problém nebyl a museli jsme to natočit na Borský Mikuláš, odkud nám kanál 66 jede bez problému. Ale to bude asi anténou, která má zjevně s tak vysokým kanálem problémy.