Autor Téma: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!  (Přečteno 92239 krát)

Drahoslav Brašule

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #45 kdy: 01. 04. 2011, 23:16:47 »
51,5 kiláků k Hády,antény jsou Alcad 119, 2x +kanálový slučovač(21-60+69) a Javorina je 45 km ode mě..Na ty Hády jsem dostal tip od známeho,dělá instalace profi a chytá to na podstatně horší typ,než já.Ale všude má příjem bez výpadků.
« Poslední změna: 01. 04. 2011, 23:20:08 od Drahoslav Brašule »
DVB-S/S2: 23,5°+19,2°, Parabola Panorama,
LG 102-575S-HBBTV Funkční!! :)
DVB-T příjmače:Homecast Twin
DVB-T Brno Hády1: MUX1-k29,MUX2-k40,MUX3-k59
DVB-T Javorina: STV1, STV2, STV1 HD - k57
DVB-T Javorina: Joj, Joj+, Markýza, Doma - K56
DVB-T Starý Poddvorov: MUX 4 - k46

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Milan Pantůček

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 129
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #46 kdy: 02. 04. 2011, 10:05:27 »
Á, další Hodoňák. Tož vitajte. Ale nějak se mi nechce věřit, že byste v Hodoníně chytil DVB-T z Hádů. Netvrdím že to není možné, ale byl by to spíše dálkový příjem, pro který však dnes již není důvod, protože z Kojálu vysílá přesně totéž v mnohem lepší kvalitě.
A pokud jde o slováky, tak Javorinu na kanále 69 se nám chytit nepodařilo, ačkoliv s analogem z Javoriny nikdy problém nebyl a museli jsme to natočit na Borský Mikuláš, odkud nám kanál 66 jede bez problému. Ale to bude asi anténou, která má zjevně s tak vysokým kanálem problémy.
Hlavně to bude tím, že V. Javorina je přímo na hranici a má proto výkon směrem na Moravu silně omezen. Borský Mikuláš takové omezení nemá. 


Drahoslav Brašule

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #47 kdy: 02. 04. 2011, 11:33:11 »
Přesně tak..Ale opravdu,nemám s Javorinou problém.Zato ve Veselí,tam je to jako pod deštníkem.
DVB-S/S2: 23,5°+19,2°, Parabola Panorama,
LG 102-575S-HBBTV Funkční!! :)
DVB-T příjmače:Homecast Twin
DVB-T Brno Hády1: MUX1-k29,MUX2-k40,MUX3-k59
DVB-T Javorina: STV1, STV2, STV1 HD - k57
DVB-T Javorina: Joj, Joj+, Markýza, Doma - K56
DVB-T Starý Poddvorov: MUX 4 - k46


Karel Pugner

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #48 kdy: 21. 11. 2011, 11:58:46 »
Taky se musím podělit o své špatné zkušenosti s RioMedia. Sedm let jsme byli spokojenými zákazníky CLNetu, vše fungovalo jak mělo, bohužel vše se změnilo pohlcením CLNetu Riomédií.

Že se něco děje jsme zjistili, když nás bez varování odpojili od APčka, na které jsme byli 7 let připojeni, vůbec je netrápilo, že jsou připojeni aktivní klienti, prostě nás odpojili a nazdar (RioMedia). Složitě jsem musel zjišťovat co se děje, kam volat .....
Přišli, přepojili nás z 2,4GHz na 5 GHz technologii a že vše bude lepší než dříve. Bohužel první co jsem zjistil, že mi nefunguje veřejná IP - na domu máme IP kamery, na dálku se potřebji občas připojit na počítač a proto potřebuji port forwarding.

Bylo mi sděleno, že mi přidělí novou veřejnou IP a že vše bude fungovat jako dříve. Již to je více než 2 měsíce a stále nemohu přistupovat přes internet na kamery a počítač - hlavní důvod, proč internet mám. Platím nyní již třetí měsíc za službu, která nefunguje !!!

Po několika voláních na helpline - opravdu otřesná zkušenost, člověk poslouchá melodie a čeká v pořadí .... za to jsem již utratil několik stokorun. Dovolal jsem se různým technikům, každý říkal, že to nastaví, ale skutek utekl, stále veřejnou IP žádný nerozjel!!!!

Dnes jsem se od jednoho z techniků dozvěděl, že používají dynamické DHCP a že to snad ani rozjet nepůjde.
Dnes mi měli z RioMedia zavolat, nezavolali a když jsem zavolal já setkal jsem se s neskutečně arogantním a přezíravým jednáním. Už i chápu, proč je veškerá komunikace přes telefon a i když jde o internetovou firmu, nikde neudávájí mail. kontakt. Nechtějí důkazy.

Všechny před RioMedia varuji, s něčím podobným jsem se zatím nesetkal!

Opravdu škoda CLNetu, co si nyní pročítám reakce o RIOMedia na internetu, lituji, že jsem se nezažídil dřive.



PIT0MEC

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 388
    • Zobrazit profil
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #49 kdy: 21. 11. 2011, 16:25:43 »
Já mám od nich IP telefon, služba 802.cz a nemůžu si po stránce spolehlivosti stěžovat.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


kubisek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • ICQ komunikátor - 125931103
    • MSN komunikátor - kubistap@hotmail.com
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #50 kdy: 21. 11. 2011, 19:03:56 »
Já mám od nich IP telefon, služba 802.cz a nemůžu si po stránce spolehlivosti stěžovat.
Po stránce spolehlivosti možná, ale po stránce cen a účtování je to tragédie. Hlavně u volání na mobily. A hlavně se najdou operátoři, kteří nabízejí stejnou úroveň spolehlivosti, ale při polovičních cenách. Takže já jim momentálně dávám pápá.
--
Já se práce nebojím. Klidně si k ní i lehnu.


PIT0MEC

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 388
    • Zobrazit profil
Re: POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #51 kdy: 22. 11. 2011, 11:42:16 »
Skrz cenu a tarifikaci se nima loučím i já, tam jim skutečně ujel vlak.


Irena Svobodova

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #52 kdy: 22. 12. 2011, 20:38:15 »
Dobrý den, po pročtení diskuse chci také upozornit na příšernou zkušenost s touto firmou. S přítelem jsme zprovoznili menší kavárnu a chtěli připojení na wifi pro zákazníky. Zavolali jsme jim a přišel jejich prodejce, nabídnul prý rychlý internet i s televizí a já nevím s čím možným, i  telefonem. Pořád opakoval o velké rychlosti za dobrou cenu, optický kabel a nevím co všechno. Nakonec jsme smlouvu podepsali, do dvou dnů nám to prý zprovozní, někdo přijde a zavolá,zapojí ….roznášková služba od nás dostala termín za dva týdny po tom co nám riomédia slíbila připojení k roznesení letáků s informací pro zákazníky, že bude  v kavárně wifi přístup.

Uběhl týden,nikdo nezavolal, nepřišel. Po týdnu jsem volala prodejci ten mi řekl, že ho to nezajímá, on smlouvu předal někam (telefonní centrum), mám si zavolat nějaké techniky, to už není jeho práce. Bylo 27.6. Evidentně mu to bylo jedno. Přes přítele se mi podařilo zjistit firmu co jim má zapojovat zákazníky, nějaký centralis , tam nám řekli že taky nic nemají a neví…… a nepřipojí nás a že máme volat nějaké telefonické centrum riomedia a konečně mi paní dala číslo,……to uběhl další týden…. ale největší zděšení z rio média přišlo až tady. Paní operátorka na lince mi s úděsným tonem řekla, že žádná smlouva u nich není a co vlastně po ní chci, proč volám ?... Já držela podepsanou smlouvu Rio media od prodejce na dva roky, neměla internet, zákazníci se ptali proč nejede když jsme ho slíbili, měli na to navázanou akci v kavárně !!!!!!….stížnosti, pokles zákazníků….nebudu ani popisovat. Firma rio media nic nenašla a jejich debilní telefonické centrum a jejich operátoři mi pořád opakovalo… omlouváme se..….omlouváme se. mám pocit že tohle se snad nemůže stát nikde jinde než v riomedia jak si pročítám tuto diskusi. Od sepsání smlouvy prosím uběhly celkem 2 měsíce !! a stále se řešilo…chvíli to vypadalo že bude….potom zase ne….neskutečná firma naprostého bordelu, pardon za výrazy pro admina. Nakonec přítel (je policista) si vzal věc do parády a pohrozil jim právníkem a okamžitě jsem smlouvu roztrhala. Jeden náš zákazník nám poradil místní firmu, která nám druhý den zapojila internet a taky přes optiku.

UŽ NECHI NIKDY SLYŠET NIC O RIO MEDIA !!!!!!!!!!

Moje rada všem, NIKDY NIC NEBERTE OD RIO MEDIA !!!! MAJÍ VE VSEM TAKOVY BORDEL CO SNAD NEMUZE BYT NIKDE JINDE. HRŮZA. JAK JE VŮBEC MOŽNÉ ŽE JEŠTĚ DNES TAKOVÁ FIRMA MŮŽE EXISTOVAT !!!

Irena Svobodová


Roman Schubert

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #53 kdy: 22. 01. 2012, 15:04:28 »
Pozor na pracovníky RIO Media.!!!!! Po domech na sídlištích v Olomouci se v průběhu měsíce
prosince pohybovali pracovníci firmy Rio Media, kteří nabízejí připojení kabelové televize a
internetu od jejich firmy. Přitom se v domech, které navštívili, objevily přepálené přijímače
satelitů s možností výpadku příjmu televize na několik dnů, s nutností dražší opravy. Dávejte
si dobrý pozor na tyto lidi a ani je raději nevpouštějte do domu. !!!!!! Zápis se stížností byl předán
policii ČR.
Schubert Roman


PIT0MEC

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 388
    • Zobrazit profil
Re:POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #54 kdy: 22. 01. 2012, 18:05:36 »
Agent Sí Aj Ej - lyrics



Já jsem agent Sí Aj Ej,
 jsem nebezpečnej a jsem zlej.
 
®: Já jsem agent Sí Aj Ej,
 jsem nebezpečnej a jsem zlej,
 jsem zlej, jsem zlej, strašně very zlej.
 
Pracuju pro temné síly,
 maskují mě černé kníry.
 
®:
 
Whisky mi v krku šplouchá,
 jsem slizkej jako ropucha.
 
®:
 
Ďáblu jsem duši zaprodal,
 na rozkaz jsem mordoval.
 
®:
 
Za dolary všecičko
 udělám, uf, matičko.
 
®:
 
Mám vysílačku v nosní dírce
 a kulomet skrytej v sirce.
 
®:
 
A mě nikdo nedostane,
 zmizím, kdy se mi zamane.
 *: Neb su agent Sí Aj Ej, su nebezpečnej a jsem zlej,
 jsem zlej, strašně very zlej,
 čím víc jsem zlej, tím líp jsem placenej,
 zlej, zlej, strašně very zlej,
 čím víc jsem zlejší, tím líp jsem placenější,
 chacha, chacha, na mě si dej bacha,
 neboť já, neboť já jsem strašně very, very,
 příšerňácky, strašlivácky, ukrutňácky, smrtelňácky
 zlej, zlej, strašně very zlej,
 čím víc jsem zlej, tím líp jsem placenej,
 zlej, zlej, strašně very zlej,
 čím víc jsem zlej, tím líp jsem pla-pla-pla-pla-pla-placenej.
 
Rec: Zlí celého světa, spojte se!


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #55 kdy: 22. 01. 2012, 18:27:41 »
Pitomec - žasnu,K.H.Mácha je břídil ! :o!!
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re:POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #56 kdy: 22. 01. 2012, 19:37:14 »
Bohužel toto je realita a nejde jen o firmu uvedenou v záhlaví, na Ostravsku máme zkušenosti s jiným "škůdcem"...
Připomenu, že vykrádání a poškozování STA bylo hitem i na počátku 90.let, kdy se na sídlištích instalovala kabelovka.
« Poslední změna: 22. 01. 2012, 19:38:46 od Wolfgang Wolf »
Honda Enduro Team


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #57 kdy: 22. 01. 2012, 20:03:09 »
Kabel + a pan Hanák ??? 8)
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


PIT0MEC

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 388
    • Zobrazit profil
Re:POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #58 kdy: 22. 01. 2012, 20:23:12 »
Kam mně sahá paměť, tak počátkem devadesátých let se kabelovka rozváděla stupačkově, tj. z trubek v baráku se vyházely shnilý koaxy od STA, protáhly se nový od kabelovky, osadilo se to zásuvkama, kabelovka se připojila a bylo to. Všechno samozřejmě se souhlasem majitele objektu a s poměrně velkým nadšením obyvatel, kteří najednou mohli přijímat programy dosud nedostupný. A jestli si tam někdo z původní STA šlohnul starý TESA-S měniče a kanálový vložky, tak to mohl šoupnout leda do sběru na hliník, to nemělo jinak žádnej wert.


Libor L

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 695
  • Po klacku sahá ten, komu došly argumenty!!
    • Zobrazit profil
Re:POZOR NA RIO Media - VÝSTRAHA !!!
« Odpověď #59 kdy: 23. 01. 2012, 07:23:49 »
Ale mělo! Zvlášť pro  firmy, které servisovaly STA. Byl to přístup k levným komponentům na opravy a výměny. Jinak dnes tady v Ostravě "rozkrádá" ona jistá firma i poměrně nedávno instalovanou technologii na STA (např. kanálové procesory TELEVES ref. 5179 apod.) a lidé jsou pak nuceni přejít k příjmu tv za pomocí její technologie. A navíc jsou pak v inkriminovaných nemovitostech zakázány SAT paraboly! A lidé tím pádem příliš možností nemají. Ona firma totiž má zajištěnu exkluzivitu na zavádění své technologie na tv  příjem + internet do nemovitostí jedné velké firmy, která spravuje stovky ne-li tisíce bytů v bývalém OKR a která tyto koupila za dodnes nejasných okolností za vlády jisté oranžové strany!