Autor Téma: Haňa Zaňa, dívejte se, je to Príma!  (Přečteno 4340 krát)

blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Haňa Zaňa, dívejte se, je to Príma!
« kdy: 28. 11. 2010, 16:30:18 »
To koukám, že už se tu nepropírá ten "skandál", co byl na Slavících. No, nevim, nevim. Asi to od Lucky nebylo 100x košer. Jedinnej galavečer, kde je reklama na konkurenci v pořádku, je asi TýTý, ale tam musí už ze samotný podstaty, že jo?

Jinak "hábity" Nightwork mne spíš pohoršili. To su ale konzerva.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Haňa Zaňa, dívejte se, je to Príma!
« Odpověď #1 kdy: 28. 11. 2010, 17:08:26 »
Četl jsem to, ale nechtěl jsem zbytečně zakládat vlákno. Každopádně se to paní Bílé docela povedlo. Nova jí nemůže nijak potrestat, pže s nimi aktuálně není nijak svázaná.

Kdo netuší, o co jde, tady je například odkaz na Blesk:
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-domaci-celebrity/145625/bila-vyhlasila-valku-nove.html
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Milda

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
Re: Haňa Zaňa, dívejte se, je to Príma!
« Odpověď #2 kdy: 29. 11. 2010, 14:04:35 »
Přijdě mě dost trapný oslavovat madam Bílou za to, že je nevychovaná a zneužila přímého přenosu pro propagaci pořadu u konkurence v kterém vystupuje. Kdyby Slavíky dělal prima Adamec, tak by to Nova zpožďovala o půl minuty a bláboly Bílé by jednoduše ustřihli ;-)
Nebudu tu rozebírat důvody proč Bíla nezpívala naživo, ale pořad točila Nova a je její právo si určit kdo bude nebo nebude zpívat. Časy kdy byla Bílá nedotknutelná jsou už dávno pryč a dnes je POUZE jednou z mnoha slušných českých zpěvaček. Pokud se to Bílé nelíbilo měla sedět na protest doma a zakafrat si do bulvárů. Ale chápu že je asi nesmírně lukrativní sedět v prima porotě s dalším najatým žoldákem Krausem a odhodit zásady slušného chování za prima tučné konto;-)


Anna

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Haňa Zaňa, dívejte se, je to Príma!
« Odpověď #3 kdy: 29. 11. 2010, 15:28:22 »
Přijdě mě dost trapný oslavovat madam Bílou za to, že je nevychovaná a zneužila přímého přenosu pro propagaci pořadu u konkurence v kterém vystupuje. ...
Nova nemá patent na Slavíka, akorát to vysílá, tak co  ;) Sice jsem to v televizi neviděla, protože na Novu ze zásady nekoukám už od dob Tele tele, ale kromě toho malýho zakoktání to Lucka řekla náhodou dobře, asi ji to taky stálo nějakou odvahu to říct  :)


Milda

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
Re: Haňa Zaňa, dívejte se, je to Príma!
« Odpověď #4 kdy: 29. 11. 2010, 15:45:29 »

Nova nemá patent na Slavíka, akorát to vysílá, tak co  ;) Sice jsem to v televizi neviděla, protože na Novu ze zásady nekoukám už od dob Tele tele, ale kromě toho malýho zakoktání to Lucka řekla náhodou dobře, asi ji to taky stálo nějakou odvahu to říct  :)
[/quote]
O jaké odvaze to jako mluvíte? Mít za zády exkluzivní smlouvu s Primou (hádejte kdo bude v porotě X-factoru) tak budu odvážný, respektive drzý, taky. Ovšem až Prima Bílou vyždíme a odkopne bude se ještě Lucinka hodně divit  ;D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0