Autor Téma: Bosák x Táborský, aneb co se dostal do éteru nemělo  (Přečteno 8944 krát)

blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
http://www.youtube.com/watch?v=0BLTcKys0GE&feature=aso

Současný hit YouTube.  :)

Snad z toho nikdo nebude mít polízaníci a snad bude na jaře lépe. Slavia Praha!!!!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Katoda

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Bosák x Táborský, aneb co se dostal do éteru nemělo
« Odpověď #1 kdy: 24. 11. 2010, 10:39:08 »
Neuvěřitelné, z čeho se dá dělat rádobyaféra.  ::)
Korunu tomu nasadily na lidovky.cz bulvárním titulkem "Vulgární Bosák a Táborský...", přičemž tam jen párkrát zaznělo "vole" a podobně, ale rozhodně nic vulgárního.
Prostě jen trapná snaha některých nudících se lidí uplést z ho... bič a vytvořit umělé aférku.


Čestmír Polák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 145
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Bosák x Táborský, aneb co se dostal do éteru nemělo
« Odpověď #2 kdy: 24. 11. 2010, 12:46:51 »
To není ten hlavní problém. Problém je v tom, že si někdo z ČT vůbec dovolil nahrát a zveřejnit soukromý rozhovor. To je jakoby si někdo nahrál potají třeby sousedy v domě a dal to na You Tube. Myslím, že je to žalovatelné a s velkým úspěchem. To co se v rozhovoru řeší nenívůbec podstatné, nebylo to určeno veřejnosti.
VanTage 7100TS Kombo, Kaon KVR-1000TS PLUS, Strong DVB-T2, GigaBlue HD Quad Plus, Technisat DigitRadio 210,  SkyLink, freeSat, T-REX, Irdeto Cryptoworks, IRDETO, SKY IT, Polsat.


Malata1 Jak

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 463
    • Zobrazit profil
Re: Bosák x Táborský, aneb co se dostal do éteru nemělo
« Odpověď #3 kdy: 24. 11. 2010, 12:54:41 »
To není ten hlavní problém. Problém je v tom, že si někdo z ČT vůbec dovolil nahrát a zveřejnit soukromý rozhovor. To je jakoby si někdo nahrál potají třeby sousedy v domě a dal to na You Tube. Myslím, že je to žalovatelné a s velkým úspěchem. To co se v rozhovoru řeší nenívůbec podstatné, nebylo to určeno veřejnosti.
Domnívám se, že se nejednalo o problém ČT, ale Sazky, neboť podle loga tipovani.cz lze usuzovat, že to bylo z internetového vysílání, které letos není v režii ČT, ale práva na něj dostala Sazka. Já to tam jednou sledoval a tam skutečně o přestávkách neodpojovali nikam pryč, ale jel obraz a ruchy z hřiště. Takže někdo prostě jen neodpojil mikrofony komenátorů...


Martin Hájek

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 489
  • Až umřu, dejte mi na penál samolepku Beatu.
    • Zobrazit profil
Re: Bosák x Táborský, aneb co se dostal do éteru nemělo
« Odpověď #4 kdy: 24. 11. 2010, 23:48:51 »
Do televize to opravdu nešlo, týkalo se to pouze internetového streamu jmenovaného webu.
Loudness War zabijí hudbu!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re: Bosák x Táborský, aneb co se dostal do éteru nemělo
« Odpověď #5 kdy: 25. 11. 2010, 16:46:01 »
Však maj pánové pravdu, tak co ... Já bych na žádný fotbal teda osobně ani nešel. Snaha hráčů škoda mluvit, stejně mají zájmy zcela jiné. K tomu ještě podtrhují Baníkovci, Spart'ani a podobní výtžníci že fotbal je nezajímavej a že je to jenom příležitost kde se pořádně do sytosti vyřádit, všechno rozbít, nabít si vzájemně držky ohrozit slušné diváky kteří se došli opravdu dívat. Já bych teda čekal daleko horší komentář kterej byl jen soukromý rozhovor mezi reportéry. Jen se podívejte co si klidně politici dovolí i na veřejnosti ve víru kamer a mikrofonů - např. takovej Kalousek co předvádí poslední dobou je opravdu do nebe volající.


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re: Bosák x Táborský, aneb co se dostal do éteru nemělo
« Odpověď #6 kdy: 28. 11. 2010, 16:26:17 »
Však maj pánové pravdu, tak co ... Já bych na žádný fotbal teda osobně ani nešel. Snaha hráčů škoda mluvit, stejně mají zájmy zcela jiné. K tomu ještě podtrhují Baníkovci, Spart'ani a podobní výtžníci že fotbal je nezajímavej a že je to jenom příležitost kde se pořádně do sytosti vyřádit, všechno rozbít, nabít si vzájemně držky ohrozit slušné diváky kteří se došli opravdu dívat. Já bych teda čekal daleko horší komentář kterej byl jen soukromý rozhovor mezi reportéry. Jen se podívejte co si klidně politici dovolí i na veřejnosti ve víru kamer a mikrofonů - např. takovej Kalousek co předvádí poslední dobou je opravdu do nebe volající.

A na fotbal se nechodí koukat, na fotbal se má jít fandit.  :P


pozemák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 287
    • Zobrazit profil
Re: Bosák x Táborský, aneb co se dostal do éteru nemělo
« Odpověď #7 kdy: 29. 11. 2010, 00:12:58 »
Tak jistě - fandit :-) Ale koukat asi taky, ne? Nebo má snad fanoušek oči zavřené?