Autor Téma: Začátek se satelitem.....  (Přečteno 19655 krát)

Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re: Začátek se satelitem.....
« Odpověď #60 kdy: 23. 01. 2011, 22:47:48 »
pouvažujte nad emmeesse 85tkou pro začátek s brejlema na 2lnb (19+23°) můžete rozšířit až na 13,19,23,28°E, zároveň si rozmyslete pro kolik TV chcete realizovat příjem, kvůli typu lnb, neprohloupíte pokud koupíte twiny (2TV)...
Honda Enduro Team

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Novak

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Začátek se satelitem.....
« Odpověď #61 kdy: 23. 01. 2011, 23:20:22 »
Tak se to pomalu vybarvuje,na tu parabolu jsem kouknul a vypada dobře,pravda  ty twiny by asi byly lepší.

Tak už jen spolehlivý HD  reciever s usb aby podporoval  i v budoucnu dostupné karty s USB pro záznam. Spolehlivý myslím to že když bude naladěný tak pojede bez komplikací, jezdím na lodi tak jsem dlouho pryč a těžko vysvětlovat po tel manželce co má dělat s problémov¨ým recievrem.

  Jinak jsem chtěl komplet proto že mám sice dvě 80 oválný paraboly a nějaké cajky , něco ještě od analogu a od digitv atd., nicméně myslím  že je čas to odvízt na chalupu a jít do nového nejlépe doporučeného. Stavil jsem se v pár krámech a zjistil jsem že co krám to "odborník".
Tak vám Wolfe dík za konkrétní rady ...


Jan Novak

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Začátek se satelitem.....
« Odpověď #62 kdy: 23. 01. 2011, 23:33:34 »
Ještě pro Kubu- amatérské ladění satelitu byla posledních 18 let pravidelná večerní  zábava pokud jme chtěli koukat na tv a docela to šlo. Každý den jsi totiž jinde. Většinou už dnes majitel lodi investuje do automatu za 5000 eček a dá se koukat i za jízdy.
Když to ale bude napevno na baráku tak taky určitě chci někoho sehnat  po Praze  8,9 kdo je na to přádně vybavenej.škoda, Omko jsem měl o dvě ulice dál, ale už se odstěhovali..