reklama

Autor Téma: Příjem 2 muxů z různých vysílačů - 2 televize  (Přečteno 5176 krát)

Alois Klepáč

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
Re: Příjem 2 muxů z různých vysílačů - 2 televize
« Odpověď #15 kdy: 14. 11. 2010, 13:53:23 »
Vím že bych se měl obrátit na odborníka, a také budu jistě donucen to udělat ) Zajímá mě to proto, že si s tím hlavu montuju už dost dlouho a zajímá mě "přičina", řešení už moc ne.

Tohle byl můj první příspěvek (viz citace). Ať už by zde někdo poradil nebo ne, povolal bych profíka tak jako tak.
Zajímala mě příčina problému. Ta byla objevena. Profíci zde nabídli i řešení - za které jsem vděčný.

Pánové, Lumír L, David Kříž - z čeho přesně vychází Vaše závěry? Rozhodně ani jedno z toho nebyl můj záměr...
Zbytečná otázka, protože odpovědět nemůžou  :P

Reklama

• Stálý člen

reklama

pozemák

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 14. 11. 2010, 15:36:33 »
Co stále pane nechápete? Už Vám odpověděl Enik - Zbyněk Poisl. Pokud Vám jede dobře Kojál, tak nasměrujte anténu tam + nutno přizpůsobit včetně dalšího příslušenství. Analog bych už vůbec neřešil pokud máte dostupné min. 2 muxy = ČT1 - Nova, Prima. Jako druhou anténu si můžete přisloučit ty Slováky pokud jsou opravdu v místě dostupné. Řešit další duplikáty je myslím zcela zbytečné. Je třeba pracovat s nějakým měřákem v ruce.
« Poslední změna: 14. 11. 2010, 15:38:17 od pozemák »

Alois Klepáč

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 14. 11. 2010, 16:06:49 »
Třeba s Telemannem a violou, ne?  ;D

Alois Klepáč

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 14. 11. 2010, 16:48:25 »
Telemann je úplně na nic, s tím se dá měřit tak útlum signálu v rozvodu, ale nikdy ne signál DVB-T přicházející do antény. To ale logicky člověk, který není z oboru, neví a pak si kupuje hračky k ničemu  :P

Alois Klepáč

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 14. 11. 2010, 17:07:48 »
Problém je v tom, že se v diskuzích o anténách a satelitech neustále vyskytují jedinci, kteří nejsou z oboru (jsou třeba hudebníci), vůbec dané problematice nerozumí, ale pořád mají nějakou úchylku se snažit radit a ještě velmi fundovaně. Že to obvykle pro tazatele znamená medvědí službu, netřeba dodávat...

Reklama

• Stálý člen

reklama

reklama