Autor Téma: Jakou televizi do 25 tisíc?  (Přečteno 9729 krát)

Alois Klepáč

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 209
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jakou televizi do 25 tisíc?
« Odpověď #15 kdy: 12. 11. 2010, 18:48:50 »
Spotřební elektronika se zásadně nakupuje až po Vánocích, takže máš času dost...



p.Klepáč, To už bohužel také kolikrát neplatí ... obchodníci toto vyčkávání již dobře znají a už se jim do těch slev ani moc nechce :-( Nebo jsou slevy velmi malé - zkušenost z posledních let. Když chci levně, tak se raději mrknu na NET ;-) Mám už hromadu věcí z internetu, v kamenném obchodu bych za to dal o několik tisícovek navíc, pokud bych to chtěné zboží tam vůbec našel. Zase to má jiné nevýhody. Vše má svá PRO i PROTI.
To samozřejmě platí pořád, protože je historicky prokázáno, že v lednu a únoru je prodejnost nejnižší v roce, takže kdo chce prodat, ten musí jít logicky s cenou dolů. A platí to bez výjímky jak pro kamenné, tak pro netové obchody.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 453
    • ICQ komunikátor - 244743884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jakou televizi do 25 tisíc?
« Odpověď #16 kdy: 12. 11. 2010, 19:38:43 »
Paní "inženírko", prosím vás aby jste si tady nevyřizovala osobní nesympatie a něco o škodovkách a Plzni atd.  Toto téma jsem si založil já a nezajímají mě nějaké tyto nesmysly o Plzni a autech a politice komunistů.!!  Takže pan Polák to smazal na mojí žádost mého tématu, což je v pořádku.

Pokud nechcete doporučit nějaký ten televizor samsung dle kritérií, tak sem vůbec nepiště, díky. :-)
« Poslední změna: 12. 11. 2010, 19:41:55 od Jaroslav Novák »
Lokalita - Podřipsko (Roudnice nad Labem)
Dvb-s: Skylink, 13.0 - 19.2 - 23.5 Fuba DAA 110, LNB Inverto BlackUltra.
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)
IPtv: Místní poskytovatel
OTT: Digi2go, Skylink


Jiřina

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
Re: Jakou televizi do 25 tisíc?
« Odpověď #17 kdy: 12. 11. 2010, 19:48:07 »
Napsala jsem jasně - Panasonic! Samsung nebrat ani jak se lidově říká do hrobu! A nejsem inženírka, nýbrž inženýrka! A jsem na to hrdá! O žádné škodovce jsem zde nepsala, jen to, že Panasonicy se dělají v Plzni! Vy pane Nováku asi neumíte číst! zbytečně se zde rozčilujete, ale nebojte, nejsem urážlivá, celý život pracuji mezi muži a znám tu vaši mužskou ješitnost! A u vás navíc podpořenou i tím, že je žena vzdělanější než muž! To je bohužel běžný přístup v těchto končinách, kdy si drtivá většina můžu myslí, že žena patří buď do kuchyně nebo do postele.


Jaroslav Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 453
    • ICQ komunikátor - 244743884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Jakou televizi do 25 tisíc?
« Odpověď #18 kdy: 12. 11. 2010, 20:20:18 »
Proto jsem to dal do úvozovek.  Nepsala jste o škodovce ale o BMW atp což tady nemá co dělat. 

Děkuji za radu o značce, já jsem psal typ a Samsung, obraz Panasonicu led se mi nelíbí.
« Poslední změna: 12. 11. 2010, 20:39:35 od Jaroslav Novák »
Lokalita - Podřipsko (Roudnice nad Labem)
Dvb-s: Skylink, 13.0 - 19.2 - 23.5 Fuba DAA 110, LNB Inverto BlackUltra.
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)
IPtv: Místní poskytovatel
OTT: Digi2go, Skylink


hrazny palyza

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 121
    • Zobrazit profil
Re: Jakou televizi do 25 tisíc?
« Odpověď #19 kdy: 12. 11. 2010, 23:22:27 »
Zdravím přátelé, tak se nám blíží vánoce a já potřebuji koupit nějakou LED TV, sice nějaké mám vyhlídlé, ale rád si nechám poradit jaká se vám zdá zajímavá?  Preferuji značku Samsung, takže nejlépe k téhle se zaměřit.  :)
Můj tip je SHARP LC-40LE811E (LC-46LE811E), pokud trváte na zn. Samsung, tak např tento:
http://www.samsung.com/uk/consumer/tv-audio-video/television/led-tv/UE40C6000RKXXU/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=specification

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0