Autor Téma: kdo prijima ITV1HD - pomoc s nahranim poradu  (Přečteno 5567 krát)

Dave.1

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 38
  • Keep The Faith
    • Zobrazit profil
    • Bon Jovi .CZ
    • E-mail
kdo prijima ITV1HD - pomoc s nahranim poradu
« kdy: 06. 11. 2010, 11:14:16 »
ahoj, mohl by mi nekdo pomoc? Ted jsem se docetl, ze dnes od 22:30 do 23:30 budou davat koncert Bon Jovi: One Night Only a ja to bohuzel nevedel a jsem mimo domov a tim padem jsem si to nemohl casovacem naprogramovat k nahrani. Nasla by se tu dobra duse, ktera by mi to nahrala a pak nejakym zpusobem dala? Napriklad nasdilenim vysledneho TS souboru? Diky za pomoc.
Vantage HD 6000S / Skylink ... mám rád HBO HD :-)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: kdo prijima ITV1HD - pomoc s nahranim poradu
« Odpověď #1 kdy: 06. 11. 2010, 11:55:32 »
Pozor na čas! To byste tomu dal. Pořad sice začíná 22:30, ale v Británii!!! U nás je nutné načasovat přijímač až od 23:30. Vypadá to na zajímavý program. Pokud nezapomenu, mohl bych nahrávat, ale ruku do ohně za to nedám. Mám tady totiž dva přijímače stejné značky a u jednoho se mi ještě nepodařilo ITV 1 HD naladit. Vypadá to, jako by vůbec nešlo... Každopádně bych se dnes podíval rád na X Factor, takže se s tím pokusím něco udělat. Kdyby se ale ještě našel nějaký zájemce (náhradník), který vše bude jistit, nezlobil bych se.

P.S.: Trošku mě teď nadzvedlo ze židle konkurenční fórum, kde je ta prosba též, ale chápu, že jste se chtěl jistit. ;)
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Miroslav Kuzník

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 285
    • Zobrazit profil
Re: kdo prijima ITV1HD - pomoc s nahranim poradu
« Odpověď #2 kdy: 06. 11. 2010, 13:07:53 »
Až tak Vás trapí konkurence?


Dave.1

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 38
  • Keep The Faith
    • Zobrazit profil
    • Bon Jovi .CZ
    • E-mail
Re: kdo prijima ITV1HD - pomoc s nahranim poradu
« Odpověď #3 kdy: 06. 11. 2010, 14:31:18 »
Pozor na čas! To byste tomu dal. Pořad sice začíná 22:30, ale v Británii!!! U nás je nutné načasovat přijímač až od 23:30. Vypadá to na zajímavý program. Pokud nezapomenu, mohl bych nahrávat, ale ruku do ohně za to nedám. Mám tady totiž dva přijímače stejné značky a u jednoho se mi ještě nepodařilo ITV 1 HD naladit. Vypadá to, jako by vůbec nešlo... Každopádně bych se dnes podíval rád na X Factor, takže se s tím pokusím něco udělat. Kdyby se ale ještě našel nějaký zájemce (náhradník), který vše bude jistit, nezlobil bych se.

P.S.: Trošku mě teď nadzvedlo ze židle konkurenční fórum, kde je ta prosba též, ale chápu, že jste se chtěl jistit. ;)

ano, prosbu jsem napsal i tam, zaroven i na svuj web www.bonjovi.cz a www.facebook.com/bonjovi.cz ... to proto, ze bych to rad mel nahrane :) co se tyka konkurence, tak ja mam rad oba weby a vim, ze je tam i tedy dost lidi, co ITV1HD prijima

dekuji vsem, kdo se to pokusi nahrat .... co se tyka toho casu, tak mate pravdu ... s tim casovym posunem me to nenapadlo a je to pravda ... co jsem si nahraval vystoupeni BJ z minuleho x-faktoru, kde byla kapela jako host, tak v programu to bylo od 20h a u nas to bylo 21h
Vantage HD 6000S / Skylink ... mám rád HBO HD :-)


Luboš Doležel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: kdo prijima ITV1HD - pomoc s nahranim poradu
« Odpověď #4 kdy: 06. 11. 2010, 23:16:36 »
Nahraju to, ale nedovedu si představit, jak to budu přes to ADSL někam uploadovat :-D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Dave.1

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 38
  • Keep The Faith
    • Zobrazit profil
    • Bon Jovi .CZ
    • E-mail
Re: kdo prijima ITV1HD - pomoc s nahranim poradu
« Odpověď #5 kdy: 07. 11. 2010, 10:41:08 »
Ahoj, povedlo se to prosim nekomu nahrat? Pokud ano, mohl by mi napsat na mail dave.1 (zavinac) post.cz ? Ze bychom se domluvili o nasdileni, pripadne zaslani postou na DVDcku (pokud by se ten TS soubor vesel), kdyz by mel pomaly net? Postovne a naklady s tim spojene samozrejme uhradim. Dekuji.
Vantage HD 6000S / Skylink ... mám rád HBO HD :-)


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: kdo prijima ITV1HD - pomoc s nahranim poradu
« Odpověď #6 kdy: 07. 11. 2010, 11:16:41 »
Nahrál bych rád, jenže pořídil jsem si nový Vantage VT-1 kvůli HbbTV a zjistil zradu - ITV 1 HD tam není možné naladit žádným možným způsobem, a to dokonce ani přes Setting Editor v PC. Stanice se tam zkrátka jeví jako No Signal. Je to zajímavé, protože např. na modelu 7100 to jde bez problémů. Narazil už jsem na internetu na několik příspěvků lidí, kteří zoufale zjišťují, jak by to šlo. Ono to ale prostě nejde, což mě také velice mrzí. :( Takže opravdu nahráno nemám, i když snaha byla.

Btw. dnes večer budu nahrávat z MTVN HD MTV EMA 2010, takže kdybyste měl zájem, mohu poskytnout. Počítám ale, že jestli večer bude mít nějaké tři hodiny, pak se výsledný rip bude pohybovat tak okolo 15 giga... Mám originál kartu s modulem Cyfrowy Polsat, ale až vyprší předplatné půjdu do modulu TNK, který se začne příští týden prodávat. Za 20 zlotých měsíčně je to bezkonkurenčně nejlevnější a nejlepší nabídka na trhu.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Dave.1

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 38
  • Keep The Faith
    • Zobrazit profil
    • Bon Jovi .CZ
    • E-mail
Re: kdo prijima ITV1HD - pomoc s nahranim poradu
« Odpověď #7 kdy: 07. 11. 2010, 11:38:10 »
dnes večer budu nahrávat z MTVN HD MTV EMA 2010, takže kdybyste měl zájem, mohu poskytnout.

dekuji za reakci. Nyni se ke me jiz dostaly prvni casti rozporcovaneho TS souboru, takze postupne stahuji. Co se tyka dnesniho EMA na MTV HD, tak bych ho urcite bral. Tedy ve smyslu vystoupeni kapely Bon Jovi, kteri tam budou prebirat jednu cenu a maji tam odehrat jednu pisen. Tezko ale odhadnout v ktere casti 3 hodinoveho poradu budou. Ve vysledku tam tedy budou odhadem tak 10 minut si myslim.

Vzhledem k tomu, ze by to pro Vas uz asi byla zbytecna prace s vystrihovanim a hledanim ve vysledne nahravce vystoupeni BJ, tak si toto po vas netroufam chtit. Ackoliv bych to bral :-)

Ale kdyby se Vam s tim hrat chtelo, tak bych byl byl rad. Tentokrat tedy o toto prosim jen na digizone.cz a nikde jinde ;) Jinak budu sledovat alespon v SD pres kartu/paket MTV Unlimited, ktery jsem si kvuli VH1 Classic predplatil a zaroven kvuli i MTV EMA 2010 na tento mesic predplatil
Vantage HD 6000S / Skylink ... mám rád HBO HD :-)


Dave.1

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 38
  • Keep The Faith
    • Zobrazit profil
    • Bon Jovi .CZ
    • E-mail
Re: kdo prijima ITV1HD - pomoc s nahranim poradu
« Odpověď #8 kdy: 08. 11. 2010, 10:06:46 »
dnes večer budu nahrávat z MTVN HD MTV EMA 2010, takže kdybyste měl zájem, mohu poskytnout.
Dobrý den, povedlo se Vám nahrát MTV EMA v HD? Měl bych zájem o posledních cca 10 minut pořadu, kde je vystoupení BJ, pokud by to pro Vás nebylo moc práce :-)
Vantage HD 6000S / Skylink ... mám rád HBO HD :-)


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: kdo prijima ITV1HD - pomoc s nahranim poradu
« Odpověď #9 kdy: 08. 11. 2010, 11:30:20 »
Nahrával jsem a zároveň jsem i sledoval. Jelikož mě ale tentokrát show přišla vcelku nepovedená, s minulým ročníkem nesrovnatelně, nahrávání jsem přerušil. Opakování však bude 20. listopadu, takže jestli mně dáte echo, tak vám to pak nahraju. Je ale docela pravděpodobné, že se mezitím objeví v lepší kvalitě, než byl přenos na satelitu, upload na nějakém serveru...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


Dave.1

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 38
  • Keep The Faith
    • Zobrazit profil
    • Bon Jovi .CZ
    • E-mail
Re: kdo prijima ITV1HD - pomoc s nahranim poradu
« Odpověď #10 kdy: 08. 11. 2010, 13:13:18 »
ok, připomenu se, pokud to někde nenajdu na stáhnutí. Já jsem sledoval na německém MTV (4:3??? a uvnitř 16:9) a souhlasím, že pořad mě absolutně nebavil, tedy až na posledních 10 minut :-)
Vantage HD 6000S / Skylink ... mám rád HBO HD :-)