Autor Téma: Problémy HBO HD v satelitním UPC Direct  (Přečteno 39374 krát)

Jarda Kánský

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #15 kdy: 26. 10. 2010, 07:11:13 »
Já mám HD programy UPC od 1. května a kromě vypálených titulků na ČT HD, které k mojí velké radosti odstanili, jsem neměl nikdy žádný problém.
Začalo to až v září, kdy se "sypaly" části obrazu Nova HD, pak to přestalo, ale zase tam občas problikly nějaké vodorovné linky. I ty už jsou pryč, ale jak píšete, občas ten obraz jakoby "zakrokuje" nebo "zadrhne". U HBO HD jsem si nevšiml, ale budu to pozorovat.
Psalo se, že mají problémy s kódováním a podle toho, co jsem včera na obrazovce viděl, se v tom určitě vrtali.
Pokud máte nějaké technické dotazy, je lepší se obrátit mailem přímo na techniky, ty operátorky v telefonu Vám neřeknou vůbec nic, ke škodě UPC. Pravděpodobně mají naučený jen nějaký manuál první pomoci pro zákazníky.
Po zkušenostech s UPC věřím, že to opraví, ale vždycky jim to děsně dlouho trvá. Už aby skončili na Astře a svoje síly (a peníze) soustředili jenom na Thor ... Mají pořád dvojí náklady na transponderovou kapacitu a já pořád doufám ve slibované Animal Planet HD nebo Nat Geo Wild HD.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


mmc

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 278
    • Zobrazit profil
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #16 kdy: 26. 10. 2010, 08:44:49 »
Tak nějak nijak.
to je pravda, ale otázka bola v minulom čase, tak som tak aj uvažoval
keďže mám aj cs, sky a upc vôbec ma nenapadlo, že digi už nesledujem
3.7-4.2 linear ... 230cm PF mesh
3.4-4.2 + 10.7-12.75 circular ... 180cm PF
10.7-12.75 linear ... 130cm offset
18.3-18.8 + 19.7-20.2 circular ... 130cm ofset
(a to všetko pekne v garáži)


jan poctivý

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 280
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #17 kdy: 26. 10. 2010, 11:54:11 »
Já mám HD programy UPC od 1. května a kromě vypálených titulků na ČT HD, které k mojí velké radosti odstanili, jsem neměl nikdy žádný problém.
Začalo to až v září, kdy se "sypaly" části obrazu Nova HD, pak to přestalo, ale zase tam občas problikly nějaké vodorovné linky. I ty už jsou pryč, ale jak píšete, občas ten obraz jakoby "zakrokuje" nebo "zadrhne". U HBO HD jsem si nevšiml, ale budu to pozorovat.
Psalo se, že mají problémy s kódováním a podle toho, co jsem včera na obrazovce viděl, se v tom určitě vrtali.
Pokud máte nějaké technické dotazy, je lepší se obrátit mailem přímo na techniky, ty operátorky v telefonu Vám neřeknou vůbec nic, ke škodě UPC. Pravděpodobně mají naučený jen nějaký manuál první pomoci pro zákazníky.
Po zkušenostech s UPC věřím, že to opraví, ale vždycky jim to děsně dlouho trvá. Už aby skončili na Astře a svoje síly (a peníze) soustředili jenom na Thor ... Mají pořád dvojí náklady na transponderovou kapacitu a já pořád doufám ve slibované Animal Planet HD nebo Nat Geo Wild HD.
No možná se ty vodorovné linky přestěhovaly na HBO HD ve formě mnou popsaného rušení.


jan poctivý

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 280
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #18 kdy: 28. 10. 2010, 18:14:29 »
Takže dnes telef.odpověd na  muj včerejší email-konečně přiznali chybu na jejich straně a udajně na tom intenzivně pracují....... :)


kubisek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • ICQ komunikátor - 125931103
    • MSN komunikátor - kubistap@hotmail.com
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #19 kdy: 06. 11. 2010, 08:59:20 »
Takže dnes telef.odpověd na  muj včerejší email-konečně přiznali chybu na jejich straně a udajně na tom intenzivně pracují....... :)
Tak já jsem jim tam taky psal a dnes (po týdnu) odpověď, že je to tím, že nepoužívám jejich přijímač. :-)
--
Já se práce nebojím. Klidně si k ní i lehnu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


jan poctivý

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 280
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #20 kdy: 06. 11. 2010, 13:52:23 »
No tak to je absolutní nesmysl a duvod k rozloučení se s touto firmou.Z 12 HD programu má tuto závadu jeden a navíc z toho samého TP to také nemá ani jeden.včetně madarské verze HBO HD.Se mnou mluvil technik aspon na rovinu,že to mají na svojich přijímačích také,ale moc přesvědčivě nevěděl jak a kdy se tato závada odstraní.Momentálně že prý řeší i NOVU HD.Počkám do konce měsíce a končím s nima nadobro.Je tam těch nedostatku podstatně více.Např.chybějící jakákoliv cz.lokalizace na asi pěti programech-z toho dva placené z max paku.Ani jeden Cinemax nemá cz. titulky-HBO HD poruchy.....Pryč čím dřív tím líp.


kubisek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • ICQ komunikátor - 125931103
    • MSN komunikátor - kubistap@hotmail.com
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #21 kdy: 20. 11. 2010, 13:44:49 »
Tak teď zhruba od začátku tohoto týdne pozorují proužky i na ČT HD, ale kupodivu to přestala dělat Nova HD. Naopak HBO HD v okamžiku, kdy se mají zobrazit proužky kromě proužků i zakostičkuje a n1-2 sekundy zdechne zvuk. Dám jim čas do konce roku a pokud se to nezlepší, vrátím se ke SkyLinku.
--
Já se práce nebojím. Klidně si k ní i lehnu.


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #22 kdy: 20. 11. 2010, 22:23:20 »
To by mohlo být z bláta do louže,skylink má taky problém s novými kartami !!! 8)/lehat si k práci je opravdu nebezpečné :-\/
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Jarda Kánský

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #23 kdy: 22. 11. 2010, 07:08:32 »
Jako zákazník UPC Direct se skutečně nenudím, každé zapnutí televize je dobrodružství - co mi dnes půjde a co ne?
Nova HD je kupodivu po několikatýdenním martiriu v pohodě, obraz se nesype, nekostičkuje, nic do něj neleze a dokonce ani neposkakuje!
Zato ČT HD byla minulý čtvrtek nekoukatelná, jestli jste někdo viděl Slečnu Marpleovou, tak víte, o čem píši. V pátek to už ale bylo v pořádku, tak mi "srdce zaplesalo".
Ovšem HBO HD mi teda proužkuje furt ... Není to moc často, dá se na to koukat, ale o HD programu mám jinou představu. Tam jde o kvalitu především.

Nechápu, proč s tím UPC trošku nehne, v tak těžkém konkurenčním boji jako je dnes, si úplně zbytečně odrazuje potencionální zákazníky. Za několik let strávených s touto firmou na Astře jsme neměli sebemenší problém, i když šlo jen o SD.


kubisek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • ICQ komunikátor - 125931103
    • MSN komunikátor - kubistap@hotmail.com
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #24 kdy: 22. 11. 2010, 07:33:33 »
Za několik let strávených s touto firmou na Astře jsme neměli sebemenší problém, i když šlo jen o SD.

To je fakt. Tam sice byla mizerná kvalita, daná přeplněnými transpondery, ale takovéto problémy tam nebyly. A když náhodou ano, tak byly celkem promptně vyřešeny. Ale na Tchoři je to děs.
--
Já se práce nebojím. Klidně si k ní i lehnu.


jan poctivý

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 280
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #25 kdy: 23. 11. 2010, 18:08:31 »
Tak teď zhruba od začátku tohoto týdne pozorují proužky i na ČT HD, ale kupodivu to přestala dělat Nova HD. Naopak HBO HD v okamžiku, kdy se mají zobrazit proužky kromě proužků i zakostičkuje a n1-2 sekundy zdechne zvuk. Dám jim čas do konce roku a pokud se to nezlepší, vrátím se ke SkyLinku.
Přesně to samé pozoruji v případě HBO HD také.To je zatím jediná změna ale k horšímu.Takže taky do konce roku a Skylink se dvěma kartama a nashle.A bude to za poloviční cenu s plnou nabídkou,která je na první kartě.


kubisek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • ICQ komunikátor - 125931103
    • MSN komunikátor - kubistap@hotmail.com
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #26 kdy: 23. 02. 2011, 20:01:57 »
Tak opět problém s HBO HD - tentokrát se zvukovou stopou. Zní mi to, jako by se ten zvuk prapodivně zadrhával a je takový divně robotický. Neposlouchatelný.
--
Já se práce nebojím. Klidně si k ní i lehnu.


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #27 kdy: 23. 02. 2011, 20:06:13 »
Myslím si, že pro UPC jsme absolutně nezajímaví. Jen si vzpomeňte, jak dloho jim trvalo zařadit české DVB titulky. Btw. toho problému jsem si dopoledne také všiml.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


jan poctivý

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 280
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #28 kdy: 23. 02. 2011, 22:52:19 »
Ten problém u zvuku mají všichni.Je to jako by ten zvuk vycházel z trouby.To že jsme pro ně nezajímaví je jasné už jenom podle madarské verze HBO HD,kde problémy nejsou vubec nikdy aspon já jsem tam nikdy žádný nezaznamenal pokud jsem to přepnul.Jejich HD nabídka vlastně nemá problém pouze u převzatých programu.Ten jejich TP má vlastně na nějakém programu aspon vždy na jednom určitě problém nonstop-tedy až na madarské.


Jarda Kánský

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 8
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: HBO HD UPC Direct
« Odpověď #29 kdy: 24. 02. 2011, 09:21:34 »
Trvá to už čtvrtej den, tak jsem jim poslal maila. Kdybych za ten HBO MaxPack neplatil jen těch pár šprdlíků, tak jsem jim to dávno hodil na hlavu.
Židovský pořekadlo praví: "Nekupuj levný věci". Znám ho a stejně si vždycky tu hubu nabiju.