Autor Téma: Zaslouží si BLOGY Digizone přívlastek VIP?  (Přečteno 28883 krát)

Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zaslouží si BLOGY Digizone přívlastek VIP?
« Odpověď #30 kdy: 07. 08. 2011, 17:57:06 »
Vážení čtenáři,

jak jistě víte, plánujeme přechod na novou podobu našeho webu. Už se to plánuje delší dobu, ale chápete, že u společnosti, která má pod sebou nějakých 14 webů, pouze dle horní lišty (plus KupDnes), to není úplně jednoduché.
Pokud mohu trochu varovat, hlavně to neudělejte jako MF s cestovatelským webem Orbion. Jeho nový "look" má na svědomí nefunkčnost mnoha služeb, stovky chyb a opravy stylem "jednu chybu opravím, dvě další vyrobím". POZOR!!!!

V důsledku se stálí diskutéři a přispěvovatelé odmlčeli, přešli na jiné weby a mnozí své recenze, cestopisy a fotoalba zrušili.
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Honza DVB

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zaslouží si BLOGY Digizone přívlastek VIP?
« Odpověď #31 kdy: 07. 08. 2011, 21:59:40 »
...Chci tím říci to, že slovíčko VIP předstaneme používat pravděpodobně až s novou verzí našeho webu, která přinese hezčí "look" a také nové možnosti. Musíte ale zkrátka vydržet.
Díky za zprávu. Jsem rád že redakce reaguje.

Ale každopádně v tomto případě nejde o to že já musím něco vydržet - ostudu si sekcí VIP blogů dělá redakce a provozovatel. Já jsem se jen snažil upozornit na to, jak současný stav působí na mně jako čtenáře.


Honza DVB

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 279
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Zaslouží si BLOGY Digizone přívlastek VIP?
« Odpověď #32 kdy: 11. 08. 2011, 13:30:19 »
Chválím změnu! Takhle už je to bez výhrad.