Autor Téma: Po case televizor odmietne Skylink kartu  (Přečteno 5060 krát)

Andrej Osvald

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Po case televizor odmietne Skylink kartu
« kdy: 25. 09. 2010, 20:53:21 »
Ahojte, chcel by som prosim poradit s problemom. Zakupil som si novy televizor Panasonic P50V20 so zabudovanynm satelitnym tunerom. Vlozil som do neho CI modul a nasledne novu Skylink kartu, instalacia prebehla v pohode, ale po minute, niekedy az po 10 minutach mi z nicoho nic napise, ze je program zakodovany a ze na tento program nemam opravnenie. Staci vsak vypnut a zapnut televizor a opat to ide nejakych 5 minut, kym sa to znovu nezopakuje. Nevedel by mi niekto prosim poradit? Voprad dakujem :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


František Metr

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 24
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Po case televizor odmietne Skylink kartu
« Odpověď #1 kdy: 25. 09. 2010, 21:32:01 »
Tohle mi po čase asi po roce začala dělat karta CS Link v satelitním kompletu, nebo se stávalo, že jsem z volného programu přepnul na kodovaný a ten naběhl až po čase. Pomohlo vytáhnout kartu a očistit od prachu.Doporučuji Vám tedy, zkontrolujte, jestli máte 100% čistou pracovní plochu karty. Z vlastní zkušenosti vím, že je to poměrně citlivé. Zkuste to, nic to nestojí a mě to pomohlo.
« Poslední změna: 25. 09. 2010, 21:34:10 od František Metr »
DVB-T Černá hora, Cukrák, Krásné, DVB-S 23,5°E (Skylink CW)


spyko

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 573
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Po case televizor odmietne Skylink kartu
« Odpověď #2 kdy: 25. 09. 2010, 23:38:35 »
Nové karty skylink mají problémy z nekompatibilitou některých čteček,doporučuji poradit se z prodejcem,neb těch problémů je víc !!!/mrkni na parabolu,tám se o tom píše hodně/
Manhattan/optibox aligátor/,AL85,Moteck 2100a,Bensat 120 hd,Panasonic 42PX80,philips 5680,180D


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re: Po case televizor odmietne Skylink kartu
« Odpověď #3 kdy: 25. 09. 2010, 23:45:19 »
ano, karty jsou problémové, zkusil bych si půjčit kartu cs linka a třeba ještě aktualizovat soft, pak se ukáže co dál
Honda Enduro Team


Andrej Osvald

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Po case televizor odmietne Skylink kartu
« Odpověď #4 kdy: 26. 09. 2010, 00:38:37 »
nasiel som presne moj modul na nete: http://www.smit.com.cn/English/proDetail.asp?InfoId=93&js=0
je mozne, ze nie je kompatibilny s televizorom (panasonic P50V20)? alebo nie je kompatibilny so skylink kartou? vsetky veci su uplne nove

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Zip Zip

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 92
  • Dělám to, čemu rozumím, čemu nerozumím, nedělám.
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Po case televizor odmietne Skylink kartu
« Odpověď #5 kdy: 26. 09. 2010, 07:45:05 »
Chce to zkusit jiný typ modulu. Já mám v několika Plasmách od Panasoniku Červený Irdeto CryptoWorks modul a nevím o žádných problémech.


Pavel F.

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Po case televizor odmietne Skylink kartu
« Odpověď #6 kdy: 26. 09. 2010, 11:08:48 »
Technici od Panasonicu doporučují pro televizory modul Cryptoworks Eurocam. tento:http://www.meveric-elektronic.cz/ci-moduly/cryptoworks-modul-eurocam. Pak by mělo vše šlapat jak má.


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Po case televizor odmietne Skylink kartu
« Odpověď #7 kdy: 26. 09. 2010, 11:39:20 »
Přesně tak. Ne každý modul je kompatibilní s tím, či oním televizorem nebo s tím, či oním satelitním přijímačem. Je třeba si zjistit, který přesně, je pro daný typ televizoru, či satelitního přijímače, nejvhodnější. Samozřejmě pokud se zde psalo v poslední době velmi často o nějakých drobných potíží s nejnovějšími kartami pro Sky Link, tak je třeba si i zjistit, zda ona karta běhá bezproblémově v doporučeném modulu. Takže je prostě třeba si ověřit vzájemnou kompatibilitu, všech 3 zainteresovaných součástí. Ale tak tomu bylo vždycky. Tedy už před deseti lety. Proto znovu jemně zkritizuji Sky Link, kdy sice na svých stránkách již otestovali 10 různých přijímačů a udělili jim značku Sky Link Ready. Ale do dnešního dne tam v podstatě neotestovali a nedoporučili žádný modul. Takže v podstatě jediné informace, které o nějakém tom modulu mám, jsou zde z těchto diskusí.
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re: Po case televizor odmietne Skylink kartu
« Odpověď #8 kdy: 26. 09. 2010, 11:45:28 »
Jak jsem psal, zkusil bych vložit kartu cslink, ten v současnosti problémy nemá. Pokud nepůjde, je věc jasná.
Pro José
Já to nepřičítám 100% skylinku, ale obchodu/obchodníkovi, který TV prodává, tyhle záležitosti by měl mít vyřešeny a odzkoušeny! A pokud ví, že se vyskytuje problém, pak na to kupujícího upozornit!
Honda Enduro Team


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Po case televizor odmietne Skylink kartu
« Odpověď #9 kdy: 26. 09. 2010, 11:59:16 »

Já to nepřičítám 100% skylinku, ale obchodu/obchodníkovi, který TV prodává, tyhle záležitosti by měl mít vyřešeny a odzkoušeny! A pokud ví, že se vyskytuje problém, pak na to kupujícího upozornit!

No, mělo by to tak být. Od toho ti obchodníci jsou. Tedy to jsou ty informace k nezaplacení. Ono je to stejné i u počítačů, tedy bývalo, která grafická karta si rozumí s kterou základní deskou a která zvuková karta s kterou základní deskou atd. A podle toho to ten prodejce prodával... A měl tak své osvědčené typy, co s čím sedí a co s čím perfektně ladí... No, jo, jenže pak přišel boreček, vybral si ze všeho ty nejlepší věci, nechal si je poslat z nějakého velkoskladu objednávkou přes net aby to měl, co nejlevnější a doma si to radostně poskládal a pak se divil, že mu to nefungovalo... Tak tady lze docílit téhož, jedno koupím tam, jiné jinde a pak to složím a ono to prostě neběhá.
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL