Autor Téma: Nefunkční programy na CSlink  (Přečteno 15948 krát)

GreliaN

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
Nefunkční programy na CSlink
« kdy: 12. 09. 2010, 17:34:37 »
Zdravím, mám prosím vás problém, zakoupil jsem si novou kartu od CsLinku, mám ji spuštěnou na příjmačí Philips DSX6010 Asi 3 týdny mi na něm běželo všechny programy. Ale momentálně mi na něm jdou jen všechny ze základní neplacené nabídky. A ostatní placené programy nefungují.

Kartu jsem kontroloval a všechny placené programy jsou na kartě aktivní. Nevíte někdo co s tím může být?

Děkuji za pomoc...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


František Novotný

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Nefunkční programy na CSlink
« Odpověď #1 kdy: 12. 09. 2010, 18:26:02 »
asi skončila měsíční ochutnávka totalu


GreliaN

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
Re: Nefunkční programy na CSlink
« Odpověď #2 kdy: 12. 09. 2010, 18:37:03 »
Když píšu že jsou všechny programy aktivní, tak asi neskončila nabídka, ne?!


GreliaN

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
Re: Nefunkční programy na CSlink
« Odpověď #3 kdy: 12. 09. 2010, 19:25:06 »
No a navíc jede mi jen z placených programů Univesal Chanel. Jinak ostatní ani ťuk...


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Nefunkční programy na CSlink
« Odpověď #4 kdy: 12. 09. 2010, 19:51:19 »
Tenhle problém bych být vámi řešil asi přes zákaznickou linku, i když upozorňuji dopředu: Problémem všech takovýchto telefonních čísel je, že jsou tam natvrdlí operátoři, kteří si tvrdí své. Vím, co říkám, také jsem na jedné takové svého času dělal. :)

Předpokládám ale, že z vaší strany jste udělal vše, jak jste měl. Diskutující, který vám radí, má pravdu v tom, že vám skončilo jakési období, kdy jde na kartě vše. Takhle to má tuším i Skylink. Než si kartu zaregistrujete, tak vám jde úplně všechno, dokonce i bez rozdílu regionu, i když to už je teď stejně jedno, a pokud kartu nestihnete registrovat, máte smůlu, pže se stane neaktivní. Předpokládám ale, z toho co píšete, že jste kartu zaregistroval, vložil do přijímače, tři týdny vše jelo a teď jdou pouze neplacené programy, tedy free-to-air a free-to-view. Tenhle problém za vás bohužel nevyřešíme. Budete se tedy muset skutečně obrnět trpělivostí a volat na operátora/ku. A ještě upozorňuji, možná budete muset volat několikrát, pže ten první to třeba ne úplně pochopí.

Zkoušel jsem se dívat teď na svou CS Linku kartu a Media Vision bohužel nemá žádnou službu restartu karty na webu, nebo tak něco. To, tuším, Skylink má.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


GreliaN

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
Re: Nefunkční programy na CSlink
« Odpověď #5 kdy: 12. 09. 2010, 19:58:02 »
Děkuji moc za informace, samozřejmě že jsem kartu po zakoupení nechal aktivovat v přijímači a registroval jsem se na jejich stránkách, kde jsem uváděl číslo karty. a to že mám volné programy na měsíc zdarma to vím. Ale ty mají končit až 26.9.2010

A to kdyby už nebylo aktivní, tak nebude fungovat ani Universal Chanel. A ten jediný z celé nabídky jede. Takže ještě cca necelé dva týdny by mělo jet vše. A ono nic... No zítra tam zavolám a uvidíme co vyřešíme s nimi...


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Nefunkční programy na CSlink
« Odpověď #6 kdy: 12. 09. 2010, 20:38:16 »
Tenhle problém bych být vámi řešil asi přes zákaznickou linku, i když upozorňuji dopředu: Problémem všech takovýchto telefonních čísel je, že jsou tam natvrdlí operátoři, kteří si tvrdí své. Vím, co říkám, také jsem na jedné takové svého času dělal. :)

Předpokládám ale, že z vaší strany jste udělal vše, jak jste měl. Diskutující, který vám radí, má pravdu v tom, že vám skončilo jakési období, kdy jde na kartě vše. Takhle to má tuším i Skylink. Než si kartu zaregistrujete, tak vám jde úplně všechno, dokonce i bez rozdílu regionu, i když to už je teď stejně jedno, a pokud kartu nestihnete registrovat, máte smůlu, pže se stane neaktivní. Předpokládám ale, z toho co píšete, že jste kartu zaregistroval, vložil do přijímače, tři týdny vše jelo a teď jdou pouze neplacené programy, tedy free-to-air a free-to-view. Tenhle problém za vás bohužel nevyřešíme. Budete se tedy muset skutečně obrnět trpělivostí a volat na operátora/ku. A ještě upozorňuji, možná budete muset volat několikrát, pže ten první to třeba ne úplně pochopí.

Zkoušel jsem se dívat teď na svou CS Linku kartu a Media Vision bohužel nemá žádnou službu restartu karty na webu, nebo tak něco. To, tuším, Skylink má.

Ono je to trochu složitější.
PHILIPS DSX 6010S není normální přijímač, který by byl normálně v prodeji...

To je ZÁKAZNICKÝ PŘIJÍMAČ služby UPC Direct !
A je speciálně vyroben pouze pro příjem této služby !
/ V podstatě se jedná o přijímač, který nebyl vrácen službě UPC a po jejím odhlášení
 skončil někde v bazaru apod./

Na to aby v něm mohly fungovat konkurenční služby jako SKY LINK nebo CS LINK nebo případně i jiné služby nebo EMU nebo sdílení, protože to vše dovede, musí v něm být nahraný NEOFICIÁLNÍ FIRMWARE. Může tam být v činnosti i hardwarový i softwarový blocker a nevíme jaké firmware tam má, bylo jich mnoho a různých vlastností.
Zápisy placených programů nemusely projít na kartu.

Nejvíce se o Philips DSX 6010S dozví asi na tomto Fóru...

http://gsmobil.net/forum/viewforum.php?f=4&sid=7e94599f7e47cfa8fdb0083e9833084c

Také by mohlo dojít k tomu, že i když by se na kartě objevily zápisy, plete si přijímač IDENTY, to umí. Může programy házet jednak do IRDETA, ale třeba také do CryptoWorks Sky Linku atd. Toto se dá odstranit tak, že programem DSX Edit natáhne SETTING do PC... Tam někde ve vlastnostech stanice / 100% to jde, ale již si nepamatuji, zcela přesně jak, je to už moc dávno... / tam na tvrdo zapíše správný IDENT pro CS LINK CryptoWorks / a pošle to zpátky do přijímače.

Pak už to musí jít. Ovšem pokud mu to před tím šlo, neměl by si IDENTY plést, takže spíše neprošly zápisy nebo neprošly správně atd. V prvé řadě bych vyskoušel stejnou kartu někde u souseda, kamaráda příbuzného v ,,normálním přijímači"
jak se bude chovat tam.

Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re: Nefunkční programy na CSlink
« Odpověď #7 kdy: 12. 09. 2010, 22:47:34 »
Přesně José. Chce to tuhle popelnicovou šunku vyhodit a koupit normální přístroj.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


José

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Vivat RADIO 1 !
    • ICQ komunikátor - 73659371
    • Zobrazit profil
    • DAB
    • E-mail
Re: Nefunkční programy na CSlink
« Odpověď #8 kdy: 12. 09. 2010, 23:04:54 »
Přesně José. Chce to tuhle popelnicovou šunku vyhodit a koupit normální přístroj.

Takhle jsem to zrovna nemyslel. je to jeden z těch přijímačů, které mám z nostalgických důvodů rád. Řekl bych, že to bylo spolehlivé vždycky.
A když se Polákům podařilo dostat se do té druhé záložní paměti, tak v podstatě přestalo hrozit to samozresetování a nahrání originálu z té zálohy.

Jednak proto udělali hezké průhledné menu v porovnání s originálem. Jednak rozšířili předvolby z 300 na 3000. A jednak to naučili ze specializace pouze na ASTRU na 19,2 poslouchat až 4 družice dle vlastního výběru. Tedy možnosti 4 LNB.

Jinak také se to používalo v Polsku na Seca. Tedy ta čtečka a interní CAM umí i CryptoWorks i Seca.
Protože mimo UPC Direct to používali i Wizja, což je dnes mám dojem Cyfra+.
Takže karty Seca v tom chodí taky.

Ovšem na všechno je jiný soft. Protože zase soft, co dělal EMU, tak tan tam měl starter Funku nebo Goldku. Ovšem když mu v tom jel CS Link,
má tam nejspíše soft pro CS Link a Sky Link.

Takže podle mého názoru, použitelný přijímač. Jen to není vhodné pro laika nebo se musí naučit s tím zacházet. A je to samozřejmě staré. Takže informace, které byly před 5 lety normální, dnes bude shánět velmi obtížně.

např. zde

http://laki.dvhk.pl/faqs_tunery_philips.htm

Ale jinak naprosto použitelné na chalupu, jako druhý do kuchyně atd. atd.

Samozřejmě buď je ochoten se s tím bavit/otravovat anebo si koupí normální přijímač.
Tu možnost samozřejmě má. Já osobně bych si to rozběhal,
jen tak pro zábavu a protože vím, že to jde.

A konec konců, nezkoušel tu kartu jinde, takže klidně může mít přijímač seřízený a nastavený přesně tak, jak ho má mít a ta karta může být klidně třeba vadná, že jo...



« Poslední změna: 12. 09. 2010, 23:12:26 od José Brtník »
Philips 40PFL5007K/12
DVB-T / Löbau, Ještěd, Černá studnice, Jelení hora /
DVB-S2  Al 105cm / FTA 19,2°E + Sky Link 23,5°E  /

Externí STB Sat Elita 2000 HD  Al 85cm Mascom,
Thor 0,8°W, Free Sat by UPC Direct

Pure Evoke 2S : DR DEUTSCHLAND Dresden 5C,
SACHSEN Löbau 9C, TELEKO DAB Proseč LL


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re: Nefunkční programy na CSlink
« Odpověď #9 kdy: 12. 09. 2010, 23:23:46 »
přesně jak tvrdí pánové přede mnou tento reciever není určen pro příjem cslinku, ale dá se upravit jeho původní určení byl příjem UPC z Astry 19°, jinak popelnicový typ to určitě není! Pouze není určen pro začátečníky, ale lidi co jsou počítačově zdatní viz diskuse na gsmobil nebo ab forum. Stává se občas, že nedorazí zápisy na kartu u některých programů, řešní upgrade, několikahodinová "přestávka" na ČT24 atd
Honda Enduro Team