Autor Téma: Buková Hora: přestalo mi fungovat EPG v MUXu 2, pak i v MUXu 1 (MUX3 OK)  (Přečteno 3459 krát)

František Ryšánek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 52
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Je to pár dní, co jsem si všiml, že můj Gogen 3050 neukazuje EPG pro MUX2. Dneska už není vidět ani pro MUX1. V MUXu 3 EPG dále funguje. Přitom MUX3 má nejslabší signál... to jsou věci. Všecky tři muxy chytám z Bukové Hory (pokud vím). Jestli máte někdo relevantní informace, dejte vědět... Napadá mě, že se tady za pár dní budou kolem zhasínat analogové vykrývače a něco málo v digitálu rozsvěcet, ale nemám tušení, jak by to případně mohlo souviset...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


david.kriz

  • Host
nesouvisí to vůbec nijak, nesmysl, vyměňte přijímač za něco co funguje.


Jaroslav Novák

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 453
    • ICQ komunikátor - 244743884
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Mohu potvrdit, že mně na všech TV jde normálně, jak mux1, 2, 3.   Jinak signál mám na všech stejný jak na 1,2,3 u všech 99 na 99.
Lokalita - Podřipsko (Roudnice nad Labem)
Dvb-s: Skylink, 13.0 - 19.2 - 23.5 Fuba DAA 110, LNB Inverto BlackUltra.
Dvb-t: Ještěd(mux1,2.3), Černá Studnice(mux4), Klínovec(mux1,2,4,7), Buková Hora(mux1,2,3)
IPtv: Místní poskytovatel
OTT: Digi2go, Skylink


František Ryšánek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 52
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Je fakt, že cca před 2 lety jsem výpadky EPG občas pozoroval, vždycky se to po pár dnech samo spravilo. Možná je můj firmware citlivý na nějaké nuance ve formátu dat EPG. Hodil by se update firmwaru, ale v ten u tohoto hardwaru těžko mohu doufat :-) Ach jo - zlatá stará analogová technika...


František Ryšánek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 52
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Omlouvám se publiku, spravil to studený restart (vytáhnout napájení ze zdi). Se svými zkušenostmi bych tohle asi měl zkusit dřív, než začnu otravovat na odborném webu. Sním svůj klobouk. Hezký den :-)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0