Autor Téma: Reklamy na Nově  (Přečteno 13703 krát)

Pavel-original

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 242
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Reklamy na Nově
« Odpověď #15 kdy: 11. 09. 2010, 18:02:07 »
Tak to je teda síla. Oni snad chtěj přijít i o ten zbytek diváků, co je ještě ochotno v dnešní době pasivně čumět na to co jim diktují tv stanice. Ať žije internet!
Naštěstí existuje PVR a timeshifting.
Ze začátku tam reklamy nebyly ale v druhý půlce každých šest minut. Asi čekají že když člověk vidí půlku tak už nepřepne.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Čestmír Polák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 145
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Reklamy na Nově
« Odpověď #16 kdy: 11. 09. 2010, 18:23:15 »
Reklamy, alespoň mne vždy odradily sledovat pořed, ale něco jsem si při nich mohl třeba udělat. Samozřejmě, že mně nějaká i zasáhla, tomu se nedá ubránit. Dnes, kdy jsou téměř každých 10 minut už rozčilování neriskuji a to na co se chci dívat vždy nahrávám. Pak stačí jedno klinknutí a jste za reklamou. To že neuvidím pořad, nebo film přímo mne nevzrušuje. Ušetříte tak fůru času a neztratíte nit děje. Takže ať si s reklamními bloky dělají co chtějí, dokud se mi v přijímači točí disk, tak mne nic nerozhází.
VanTage 7100TS Kombo, Kaon KVR-1000TS PLUS, Strong DVB-T2, GigaBlue HD Quad Plus, Technisat DigitRadio 210,  SkyLink, freeSat, T-REX, Irdeto Cryptoworks, IRDETO, SKY IT, Polsat.


Petr Novák

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 88
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Reklamy na Nově
« Odpověď #17 kdy: 14. 09. 2010, 00:16:07 »
Když už se tu nakously reklamy v pořadech, kdy začalo reklamy do pořadů dávat Spektrum? Tento kanál byl zatím jako jeden z mála bez reklam v pořadech, ale teď sleduju nějaký dokument a tam uprostřed tři reklamy pak přes 5 minut upoutávek a další 1 reklama. To se mi moc nelíbí, protože jsem tak v podstatě přišel o poslední jistotu bez reklam.


kinotechnik

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 33
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Příjem dvb-t "odrazem" - jaké máte zkušenosti?
« Odpověď #18 kdy: 14. 09. 2010, 09:51:17 »
Stejně nevím, proč se do placených kanálů dávají reklamy. Vždyt zpočátku všichni vyhlašovali, že placené kanály budou bez reklam, právě proto, že jsou placené. Inu když ptáčka lapají....


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Reklamy na Nově
« Odpověď #19 kdy: 14. 09. 2010, 15:09:21 »
jenom takový dotaz - a proč se na ty TV stanice s reklamou díváte ? to si neumíte najít jiné využítí času ?  ;)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0