Autor Téma: Proč se mi nedaří naladit ORF 1 SD a ORF 2 SD  (Přečteno 20358 krát)

Vit235

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Proč se mi nedaří naladit ORF 1 SD a ORF 2 SD
« kdy: 29. 04. 2021, 23:38:54 »
Dobrý den, dne 27.10.2016 jsem v Zárybničné Lhotě na Táborsku přišel o možnost sledovat ORF 1 ORF 2 N ORF 2 W a ATV na K31 běžel jsem si koupit nové TV a na anténím systému jež se skládá ze síta a zesilovače Ivo Zp23 nedá nic z Rakouska naladit očekával jsem že my bude hrát na K31 ORF 1 SD ORF 2 SD a kodované programy ORF 1 HD ORF 2 WNB HD vím že to je vysílač Jaurling. No ale za dobrého počasí tu hraje K43 a K37 což je lichtinberg anténa natočená na Kleť. Nevíte jestli je chyba u mně nebo u ORS případně proč to DVB-T2 nechodí když DVB-T hodilo bez problémů jinak Sušice Svatobor to nejspíše rušit nebudou protože se to snažím naladit od roku 2017.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Adolf Shitler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Proč se mi nedaří naladit ORF 1 SD a ORF 2 SD
« Odpověď #1 kdy: 30. 04. 2021, 08:25:17 »
V amatérských podmínkách lze pouze zkusit propojit výstup antény s televizorem (bez nějakých zesilovačů!) a pokud bude aspoň náznak signálu, pak je šance, že vhodnou anténní sestavou se dobereš k cíli. Ideálně samozřejmě nechat změřit signál odbornou firmou a bude jasno hned.