Autor Téma: Tento názor čeká na redakční schválení.  (Přečteno 79099 krát)

AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Tento názor čeká na redakční schválení.
« Odpověď #30 kdy: 29. 03. 2019, 20:43:38 »
obdivuji Vaši asertivitu Pamětníku, akorát nejsem si jistý jestli ten emotikon smíchu, kterým jste zakončil příspěvek "odpovědní lidé v redakci pochopí".

Já bych jim to to řekl úplně jinak:

milá redakce, máte hóódně dlouhé vedení anebo jste líní jak vši když jste mi po tolika pokusech pustili přes tu vaší sofistikovanou a spravedlivou cenzuru názor mé maličkosti. Anebo mně tam u vás v redakci někdo napráskal - anebo nedejbože jste vy sami v redakci zapochybovali -  že moje názory jsou společensky diskomfortní? Těším se na diskuzi, milá redakce :)
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
nikoli 3×, ale jednou a dost!
« Odpověď #31 kdy: 04. 04. 2019, 16:48:10 »
Po velmi dlouhé době jsem se odvážil něco napsat pod článek. Ale jak jinak si vysvětlit, že první příspěvek pod článkem mi byl schválen během 20 minut, ale druhý příspěvek ani po třech hodinách nebyl. Šlo o můj příspěvek pod článek Prima spustí zpravodajskou stanici pod značkou CNN pod příspěvek,

  Petr Faistauer: Jasně, jako byste mluvil o mně. Zíral jsem neschopen slova. Obzvlášť mi utkvěla v paměti
  sekvence, jak kameraman utíká před tím valícím se mrakem, vrazí do nějakého bistra nebo čeho a vzápětí
  vše venku pohltí tma. Za chvíli vidíme jak se objevuje zaprášený chlap v obleku, pak stejně zaprášený
  hasič vede ženu atd. Hrůza, děs, ještě když to píšu teď, cítím mrazení...

 ve znění:
  Ano. Ta hrůza, jak je asi TAM. A starost, CO bude následovat? I na mě něco spadne? Nebo bude válka,
  kterou jsem nezažil, ale jsem na ni režimem vycvičen? Válka, o které mám z vyprávění dobrou představu
  - o té velké od prarodičů i z bojů a o té druhé od rodičů? Války, které ve všeobecně špatném prostředí
  taky začaly nenápadně, jen „mírným“ excesem nad tehdejší obvyklou míru informovanosti a po kterých
  po mnoha sousedech zbyla jména vytesaná v kameni?
  Tak o tento druh včasného zpravodajství zájem nemám. Raději prominu mluvícím hlavám, že vaří z vody,
  ale dají mi informaci, že přes všechno osobní neštěstí zúčastněných byli včas na místě lidé povolaní,
  policisté, hasiči a zdravotníci, aby následky udrželi na minimu.


Pozn, 5. 4. : druhý den ráno byl zmíněný příspěvek zveřejněn.
« Poslední změna: 05. 04. 2019, 08:42:44 od Petr Svoboda »


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Tento názor čeká na redakční schválení.
« Odpověď #32 kdy: 04. 04. 2019, 17:07:37 »
Já  bych v tom nehledal žádné protivenství. Jen díky tomu, že jste otálel se svými příspěvky, Vás asi redakce ještě nestačila "prolustrovat" a nemáte zatím nastavené automatické schvalování (bez schvalování). K prvnímu příspěvku se mohl vzápětí náhodou nachomítnout někdo z redakce a poměrně rychle ho schválit. Ten druhý možná čeká, až si ho opět někdo všimne a postrčí dá? Nebo třeba ne. Tedy to budete muset zkusit znovu a časem uvidíte.  ;)
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Petr Svoboda

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 079
    • Zobrazit profil
Re:Tento názor čeká na redakční schválení.
« Odpověď #33 kdy: 05. 04. 2019, 08:41:35 »
Neberu to dramaticky. Ale nejsem si jist tím přesunem povinnosti, jak píšeš: „budete muset zkusit znovu“. Proto jsem založil toto téma a jsem vděčný všem, co sem přispěli. Názor mám. Redakce vystavěla hradbu, a jakkoli bohulibý účel měla mít, sílu potřebnou na její ztékání vynaložím jinak.


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Tento názor čeká na redakční schválení.
« Odpověď #34 kdy: 23. 08. 2019, 23:39:59 »
mi prdly nervy a napsal jsem svůj názor k názorům k jednomu článku a můj názor čeká na redakční schválení...bůh mi v tom (redakčním schválení) pomáhej... :) 
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan_Man

  • Host
Re:Tento názor čeká na redakční schválení.
« Odpověď #35 kdy: 24. 08. 2019, 18:21:57 »
mi prdly nervy a napsal jsem svůj názor k názorům k jednomu článku a můj názor čeká na redakční schválení...bůh mi v tom (redakčním schválení) pomáhej... :)
Jen jestli jste ve ve svém příspěvku nepsal hanlivá či jinak popudlivá slova.


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Tento názor čeká na redakční schválení.
« Odpověď #36 kdy: 24. 08. 2019, 23:18:21 »
U AndrejH není divu, spamuje to tady nesmyslma kazdy den, kolikrat pise nekolik prispevku za sebou nebo zbytecne cituje prispevek pred sebou. To uz delaji jen opravdova tupela.
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Tento názor čeká na redakční schválení.
« Odpověď #37 kdy: 25. 08. 2019, 09:48:48 »
taky tě zdravím BeatJ; přihořela ti snídaně?
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno