Autor Téma: Ubohé chování komerčních TV  (Přečteno 105127 krát)

omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #30 kdy: 27. 10. 2018, 11:23:50 »
... ale proč bych měl já, který si platí kabelovou televizi (satelit, IPTV), sledovat  stejné reklamy jako divák volného pozemního vysílání, který neplatí nic. Moje představa je taková, že pokud zůstane volné vysílání, tak tam bude na 30min vysílání 30min reklam.
Místo toho, abyste pozornost soustředil na tu mizérii, co komerčky plodí, tak závidíte těm, kteří za ten škvár neplatí přímo a chcete jim to zakázat. Aneb mám se mizerně, tak ať mají stejnou bídu i jiní. Vy jste nespokojený zákazník, vy máte hlasovat penězi.
Nedovedu si představit, jak bych se měl soustředit na mizérii komerčních stanic. Většinu pořadů co vysílá Nova a Prima nesleduji a přesto je pořád vysílají dál. 
Já zas tak nespokojený nejsem. Oproti pozemnímu vysílání mám všechny běžné programy v HD a pak IPTV. Komerční stanice sleduji zásadně tak, že si je pustím o 15-20 min později a přetáčením reklam to do konce pořadu doženu. Ze mě by inzerenti neměli radost, bohužel z toho důvodu se chystají zakázat možnost přetáčení reklam. 
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #31 kdy: 27. 10. 2018, 19:13:57 »
Pokud jste spokojený zákazník, proč chcete jiným zákazníkům zakazovat služby, které vyhovují zase jim?


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #32 kdy: 28. 10. 2018, 22:26:34 »
Já nikomu nic nezakazuji. Pouze jsem podotknul, že pokud si platím za příjem TV, tak by tam nemusely být reklamy. TV stanicím by měly stačit poplatky, které kasírují za každého zákazníka od jednotlivých operátorů. Takto je rozdíl mezi placeným a volným vysíláním pouze v rozlišení SD/HD. 
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #33 kdy: 02. 11. 2018, 23:35:50 »

Každopádně celá debata je o lejně...

Bingo Ádo, jako takhle... bych to řek.., ty seš fakt v některejch vjecech zajímavej (píšu schválně špatně gramaticky abys měl navrch, že mluvíš s buranem)  , ale když člověk na tu tvou nevymáchanou tlamu přitlačí, tak sice jakože stále se snažíš držet linku, ale tvá další myšlenka je k.o.k.t.n.a.   Rozvíjíš jakousi teorii o proradných kolenovrtech, kteří tu skvělou budoucnost lidstva ženou do pekel a pak použiješ výraz " z kolenovrtů nic není". Tak si to ujasni vole.
Kdybys nebyl hlupák, tak ti docvakne, že zpoplatnění TV příjmu rozhodně nevymyslel nějaký Áda, ale je to rozhodnutí samotných stanic a Áda tak nanejvýš přetlumočí jejich oficiální stanovisko. Jenže ty hlupák jsi a podle toho to i vypadá :D

říkám si Ádo, je to dobrý, je to dobrý...minule si mně poslal do blázince (Brno - Černovice), nyní jsem povýšil na hlupáka... no a příště... snad...doufám... dosáhnu alespoň na dno tvého intelektu a prohlásíš mně již jenom za standardního hajzla :)

Píšeš tedy, že jsi přetlumočil stanovisko těch dobrých víl (komerčních stanic) a je to ROZHODNUTÍ těch dobrých víl (komerčních stanic); Ádo, Ádo, já jsem se nyní ROZHODL, že jsem Všemocný a tedy učiním co se mi zamane... a jste všichni v ř.ti

Uhýbáš jak hlupák (to slovo jsem už někde slyšel), řekl jsem ti "gib mir die Nummer" tedy dej čísla zisků komerček a jak by zachroptily při HD vysílání - jseš hluchej jak poleno nebo jseš fakt blbej?

P.S. mimochodem běž do hajzlu s tím tvým nickname kdy se převtěluješ z jednoho k.k.t.a jménem Adolf Hitler do jiného k.k.t.a se jménem Adolf Shitler
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


Petasl12

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #34 kdy: 03. 11. 2018, 12:54:24 »
AndrejH: pod Tvuj prispevek se podepisu!! Plny souhlas. To, co zde predvadi Adolf a na jinem foru PoldaS je katastrofa. Uz i tam ho maji plny zuby. Ale to vis, na anonymnim foru to jde, kdyby mel mluvit bez anonymity se svym ksichtem, tak o nem nevime. Chudak no. A blbej navic.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


╟╫┼┼┼┤

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 79
    • Zobrazit profil
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #35 kdy: 03. 11. 2018, 12:57:47 »
Komereční TV si asi ani nevšimly (jejich ekonomicko-marketingové oddělení), že vysílají pozemně ve "vysokém rozlišení". A to sice quarterHD = qHD. Já bych to hned srazil pěkně zpět na poctivý SD signál tak, jak se tu někdo snaží vehementně protlačit, jako ten správný směr.
Vážně: člověk hledicí vpřed do budoucnosti se prostě musí nad těmi ZPÁTEČNÍKY zarazit a vlastně se i pousmát (prostě manažer v ČR = vrchol nekompetence a neprogresivnosti, jen ta rychlá €, dlouhodobý pohled CHYBÍ). Možná by to chtělo zrušit i barevné vysílání. :) Ale berme to pozitivně, jen to urychlí konec lineárního vysílání a žádné DVB-T3 nebude, prostě se to TV pásmo zruší. Jak jsem dřív byl proti, tak teď jsem pro uvolnění komplet pásma pro šíření těch zatracených internetů :D. Protože šířit tam 12× Novu a 10× Primu s těmi jejich .... je prostě pitomost.

BTW A.S. entitu nemá smysl komentovat.
Ještěd, Černá Studnice, Löbau, Śnieżne Kotły


Adolf Shitler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #36 kdy: 03. 11. 2018, 16:43:02 »

Každopádně celá debata je o lejně...

Bingo Ádo, jako takhle... bych to řek.., ty seš fakt v některejch vjecech zajímavej (píšu schválně špatně gramaticky abys měl navrch, že mluvíš s buranem)  , ale když člověk na tu tvou nevymáchanou tlamu přitlačí, tak sice jakože stále se snažíš držet linku, ale tvá další myšlenka je k.o.k.t.n.a.   Rozvíjíš jakousi teorii o proradných kolenovrtech, kteří tu skvělou budoucnost lidstva ženou do pekel a pak použiješ výraz " z kolenovrtů nic není". Tak si to ujasni vole.
Kdybys nebyl hlupák, tak ti docvakne, že zpoplatnění TV příjmu rozhodně nevymyslel nějaký Áda, ale je to rozhodnutí samotných stanic a Áda tak nanejvýš přetlumočí jejich oficiální stanovisko. Jenže ty hlupák jsi a podle toho to i vypadá :D

říkám si Ádo, je to dobrý, je to dobrý...minule si mně poslal do blázince (Brno - Černovice), nyní jsem povýšil na hlupáka... no a příště... snad...doufám... dosáhnu alespoň na dno tvého intelektu a prohlásíš mně již jenom za standardního hajzla :)

Píšeš tedy, že jsi přetlumočil stanovisko těch dobrých víl (komerčních stanic) a je to ROZHODNUTÍ těch dobrých víl (komerčních stanic); Ádo, Ádo, já jsem se nyní ROZHODL, že jsem Všemocný a tedy učiním co se mi zamane... a jste všichni v ř.ti

Uhýbáš jak hlupák (to slovo jsem už někde slyšel), řekl jsem ti "gib mir die Nummer" tedy dej čísla zisků komerček a jak by zachroptily při HD vysílání - jseš hluchej jak poleno nebo jseš fakt blbej?

P.S. mimochodem běž do hajzlu s tím tvým nickname kdy se převtěluješ z jednoho k.k.t.a jménem Adolf Hitler do jiného k.k.t.a se jménem Adolf Shitler
Jestli máš nějaký duševní problém, a to jak s komerčními stanicemi, tak se mnou, tak vyhledej pomoc psychiatra, protože to sám zcela jistě nedáš. A můžete tam jít hned dva, ten jeliman Petasl12 s tebou, protože má zjevně halucinace a vidí jakési zdvojené osoby a ještě si představuje, že když má jeho někdo plné zuby, tak se to automaticky vztahuje i na jiné osoby :D


Adolf Shitler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #37 kdy: 03. 11. 2018, 16:45:48 »
Komereční TV si asi ani nevšimly (jejich ekonomicko-marketingové oddělení), že vysílají pozemně ve "vysokém rozlišení". A to sice quarterHD = qHD. Já bych to hned srazil pěkně zpět na poctivý SD signál tak, jak se tu někdo snaží vehementně protlačit, jako ten správný směr.
Vážně: člověk hledicí vpřed do budoucnosti se prostě musí nad těmi ZPÁTEČNÍKY zarazit a vlastně se i pousmát (prostě manažer v ČR = vrchol nekompetence a neprogresivnosti, jen ta rychlá €, dlouhodobý pohled CHYBÍ). Možná by to chtělo zrušit i barevné vysílání. :) Ale berme to pozitivně, jen to urychlí konec lineárního vysílání a žádné DVB-T3 nebude, prostě se to TV pásmo zruší. Jak jsem dřív byl proti, tak teď jsem pro uvolnění komplet pásma pro šíření těch zatracených internetů :D. Protože šířit tam 12× Novu a 10× Primu s těmi jejich .... je prostě pitomost.

BTW A.S. entitu nemá smysl komentovat.
Jenom technická - komerční TV nic nevysílají. Vysílají to operátoři s licencí, přičemž v jakém rozlišení to je, záleží čistě na nich.


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #38 kdy: 04. 11. 2018, 07:55:13 »
Najednou nemohou komerční stanice ovlivnit, v jakém rozlišení bude jejich program vysílán?  :o
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Milansky7

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #39 kdy: 04. 11. 2018, 09:27:32 »
Mě ještě napadá jedna věc. Že komerční stanice parazitují na vysílání české televize. Respektive ČT si platí celý miltiplex v pozemáku a komerční stanice jakož to třeba Nova, Prima či Barrandov si každý platí tak 1/3-1/4 daného multiplexu. Dle mě by u celoplošných stanic měl být aspoň jeden jejich hlavní program v HD rozlišení s datovým tokem alespoň 5Mbit při kodeku H265. Osobně na tu komerci nekoukám, ty reklamy to zcela znehodnocují. Navíc kvalita některých pořadů je ubohá co jsem zhlédl při návštěvě u známých. Např. Tvoje tvář má známý hlas, to je program hodnotný tak pro regionální úroveň a ne pro celoplošné vysílání. 


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #40 kdy: 04. 11. 2018, 11:27:00 »
Každý má právo na svůj názor, na své řešení situace. A právě proto komerční stanice i ČT vysílají v pozemáku tak, jak uznají za vhodné, co jsou ochotny a schopny zaplatit. Nyní to ještě komplikuje dotace na souběžné vysílání, jako náhrada za zkrácení doby licencí.

A, který region by měl být potrestán vysíláním Tvoje tvář má známý hlas? Který by naopak měl být uchráněn? To jsou nápady....
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #41 kdy: 23. 11. 2018, 23:36:47 »
AndrejH: ...To, co zde predvadi Adolf a na jinem foru PoldaS je katastrofa. ...


... vyhledej pomoc psychiatra... A můžete tam jít hned dva, ten jeliman Petasl12 s tebou...

to: Petasl12; nevím jaký jsi ročník, aby tě to snad doživotně netraumatizovalo, proto několik poznámek. Dřívě jsem nemohl odpovědět, z psychiatrické izolace kde nás poslal Áda jsem se dostal až dnes; bohužel faktem je, že Áda měl v tomto pravdu, dotazoval jsem se až na Ústavním soudu a ten potvrdil, že při nesouhlasu s jiným názorem následuje automatická psychiatrická izolace, jiný postup právní řád ČR neumožňuje.  Áda jako reprezentant brežněvovské éry anebo usilovný posluchač "jistých institucí" to má v malíčku. Malé pozitivum: nevím jak je to na oddělení v tvém městě, ale zde sestřičky od pasu nahoru byly velice inspirativní, což ovšem Ádovi lautr nic neříká. Mimochodem, kdy pustí tebe?

Chtěl jsem říct abys ses z toho nepo.ral tak jak se posral Áda když jsem po něm chtěl ta čísla; fuj, kdybych byl jeho pračkou tak bych se poblil i kdyby do mně nasypali to "vaše prádlo bude 100x bělejší".

P.S.

Jo, to PoldaS zapadá do sociopatie té kreatury; Adolf Shitler, Augusto_Pinochet a Stasi_DDR; to poslední již nepoužívá, zřejmě mu to jeho chlebodárci doporučili jako nevhodné. PoldaS bude něco jako Polda Strong nebo Polda Superman, každopádně nějaké "silové téma".
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


272930371

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #42 kdy: 24. 11. 2018, 08:07:14 »
AndrejH@ Člověče nic ve zlým, ale to fakt vypadá, žes byl na léčení. Protože co má se zdejším fórem společnýho, jestli někdo používá zde jeden nickname a na jiným fóru zase jinej? To je zákonem daná povinnost, že na všech fórech musí mít každej stejný jméno?


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #43 kdy: 30. 11. 2018, 22:08:14 »
AndrejH@ Člověče nic ve zlým, ale to fakt vypadá, žes byl na léčení. Protože co má se zdejším fórem společnýho, jestli někdo používá zde jeden nickname a na jiným fóru zase jinej? To je zákonem daná povinnost, že na všech fórech musí mít každej stejný jméno?

člověče, ty s tím dlouhým numerickým nicknamem, chlapče prostá, buď té lásky plný a nefabuluj, je to tak jak jsem napsal, Áda používal 3 nicknamy na TOMTO fóru; 2 využívá aktivně - Adolf Shitler a Augusto_Pinochet, nickname Stasi_DDR záhadně zamlklo. Domluvme se, že tvůj odkaz na mé léčení nebudeme řešit právní cestou, ale vyrovnáme to tím, že ti doporučím navštívit .itní otvor; pokud to nerozkóduješ, je to anální otvor.
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


272930371

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Ubohé chování komerčních TV
« Odpověď #44 kdy: 30. 11. 2018, 22:30:01 »
AndrejH@ Člověče nic ve zlým, ale to fakt vypadá, žes byl na léčení. Protože co má se zdejším fórem společnýho, jestli někdo používá zde jeden nickname a na jiným fóru zase jinej? To je zákonem daná povinnost, že na všech fórech musí mít každej stejný jméno?

člověče, ty s tím dlouhým numerickým nicknamem, chlapče prostá, buď té lásky plný a nefabuluj, je to tak jak jsem napsal, Áda používal 3 nicknamy na TOMTO fóru; 2 využívá aktivně - Adolf Shitler a Augusto_Pinochet, nickname Stasi_DDR záhadně zamlklo. Domluvme se, že tvůj odkaz na mé léčení nebudeme řešit právní cestou, ale vyrovnáme to tím, že ti doporučím navštívit .itní otvor; pokud to nerozkóduješ, je to anální otvor.
Tebe omlouvá jenom to, že jsou tvoji rodiče sourozenci z Chánova :P