Autor Téma: RAI 4K  (Přečteno 24455 krát)

Petasl12

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
RAI 4K
« kdy: 14. 10. 2018, 23:52:56 »
Zdravím všechny. Včera mně zaujal kanál na hotbirdu RAI 4K byl tam zajímavej pořad z Osvětimi. Chci se zeptat - co je to za kanál?? To je nějakej test? Protože teď už nic nevysílá. Díky moc. Petr.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:RAI 4K
« Odpověď #1 kdy: 15. 10. 2018, 12:24:31 »
Máš to v názvu, je to UHD kanál italské společnosti RAI.
Vysílá již několik let příležitostně a často mění parametry. Část pořadů je kódovaná, část volná. Volně bývají bohoslužby z Vatikánu na Vánoce a Velikonoce, někdy dokumenty.
Bližší informace o programu podává pravidelně čecho-ital Franck na parabole.
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML


Petasl12

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:RAI 4K
« Odpověď #2 kdy: 15. 10. 2018, 14:31:09 »
Díky. To právě vím, že je UHD. A nevíš jestli vysílá v nějakým paketu?? Kamarád mi v rychlosti vysvětloval, že existuje tivisat, ale nedokázal jsem pochopit, kolik se platí, kde sehnat kartu atd atd. Prý je tivisat zdarma, ale mě se to nezdá, aby i 4K bylo zadarmo. Zkusím toho pána francka. Díky moc. Petr


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:RAI 4K
« Odpověď #3 kdy: 15. 10. 2018, 15:43:33 »
Jo, Franck ti to jako domorodec  vysvětlí lépe než já.
Ona ta karta Tivúsat je sice zadarmo, ale jen pro Itala, který tam platí koncesionářské poplatky. Myslím, že každý si může vzít 10 karet a s nimi naložit dle vlastního uvážení. Sehnat se dá různě. Vysílání probíhá ve třech rovinách. FTA, kde to může sledovat úplně každý, pak mají pořady zakódované, ale bez poplatku pro majitele karty Tivúsat a třetí rovina, kdy je to součástí určitého balíčku placené televize.   
Rai4K v žádným paketu nevysílá. K UHD kanálu se toho moc dalšího nevleze, obzvláště když vysílá nepravidelně. Mě to připadá, že ho vždycky plácnou na kmitočet, kde mají zrovna volno.
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML


Petasl12

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re:RAI 4K
« Odpověď #4 kdy: 15. 10. 2018, 20:34:30 »
Ok, díky. A jak mu můžu poslat zprávu? Musím mít registraci? Chtěl bych právě ten Tivusat, italsky umím a bylo by super mít tolik italských kanálů a zadarmo. No uvidíme co mi pan poradí. Děkuji ještě jednou :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:RAI 4K
« Odpověď #5 kdy: 16. 10. 2018, 11:13:05 »
Pro soukromou komunikaci je potřeba se registrovat na Parabole, ale mám pocit, že soukromé zprávy tam lze aktivovat až po několika týdnech nebo měsících registrace.
Italské programy lze sledovat i bez karty, i když míň. Třeba takové  Radio Freccia HD. Tam lze vidět a slyšet věci, které jinde nejsou.
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML


Martas0000

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:RAI 4K
« Odpověď #6 kdy: 19. 10. 2018, 16:59:41 »
Sledovat Italske kanaly muzes zkusit i zde https://www.mediasetplay.mediaset.it/