Autor Téma: Vloženie cz zvukovej stopy do Deadpool.2016.2160p.BluRay.HEVC (Untouched)  (Přečteno 22486 krát)

draciksk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Ahojte.
Vie mi niekto poradiť, ako vložiť cz zvukovú stopu do filmu Deadpool.2016.2160p.BluRay.HEVC (Untouched)? tsMuxerGUI nepodporuje H265/HEVC formát a preto mi zastaví mux cca pri 35 percentách pridania.

Ďakujem.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Ahojte.
Vie mi niekto poradiť, ako vložiť cz zvukovú stopu do filmu Deadpool.2016.2160p.BluRay.HEVC (Untouched)? tsMuxerGUI nepodporuje H265/HEVC formát a preto mi zastaví mux cca pri 35 percentách pridania.

Ďakujem.

Mkv muxer
https://mkvtoolnix.download/

s klidem si s tim poradí. ;)
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.


draciksk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Vďaka za odpoveď. No chcem niečo iné. Mám k dispozícii tieto kompletné BluRay obrazy:
1. - Deadpool.2016.2160p.BluRay.HEVC.TrueHD.7.1.Atmos-OMFUG (cz audio stopa nie je) 4K BluRay
2. - Deadpool UN EN DTS-HD MA 7.1, CZ DD 5.1 (2016) (cz audio stopa je) BluRay

Chcem pomocou tsMuxerGUI vyextrahovať z 2-jky cz audio stopu a vložiť ju do 1-čky. Z 2-jky som cz audio stopu demuxol a potrebujem ju dostať do 1-čky. Rád by som vytvoril untouched ISO obraz.