Autor Téma: jak do Fóra?  (Přečteno 31501 krát)

Adolf Shitler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:jak do Fóra?
« Odpověď #15 kdy: 04. 03. 2018, 09:57:53 »
Všichni volali pro zviditelnění fóra, ale mě se zdá, že v době temna tady bylo více příspěvků než teď.

zdá se, že doba temna nastala až nyní (jinak toto téma "jak do Fóra" bylo od počátku nesmyslné, protože kdo se dostal na tento dotaz, dostal se i do fóra...)

Prezentuje to i nulová reakce na intelektuální výtřisk uživatele Scheissetler; abych mu nekřivdil, zde je jeho životní konstrukce (Scheissetler se tam prezentuje pod gíčem Adolf Shitler)
https://forum.digizone.lupa.cz/index.php?topic=5436.30

dále: formálně je fórum dostupné, ale mám asi dlouhé vedení proč někteří stálí členové se rozloučili... že by věděli co je v pozadí?

a dále: formálně se fórum na lupa.cz, po zadání další podmínky, zobrazuje, sice debilně, ale zobrazuje. Nevěřím konspiraci, že by to byl účel, spíše to vidím jako vynucený krok - ale s nejistým koncem.

DIGIZONE jsem vnímal jako značku; to, že odešla, není nic neobvyklé; problém je, že "vykradené"/koupené a dále používané hardwarové značky jako Grundig nebo Ferguson mají dohledatelnou identitu, Digizone ji ztrácí nebo ztratilo...
Právě kvůli hlupákům jako jsi ty, to jde celé do kopru. Mimochodem můj post v onom vláknu byl záměrně až na konci Olympiády, aby jedinci tvého typu už další komentáře nepřidávali a zbytečně tak nerozjížděli flame :P

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:jak do Fóra?
« Odpověď #16 kdy: 06. 03. 2018, 21:30:58 »
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno