Autor Téma: Smazané téma  (Přečteno 13367 krát)

Lvana6

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Smazané téma
« kdy: 24. 10. 2014, 19:37:09 »
Protože byla opakovaně smazána zdejší diskuse v sekci pro připomínky k redakci, uvádím téma včetně reakce.
 
"Dotaz směřuji na zdejšího správce. Včera večer zde byla v sekci DVB-T diskuse na téma slučovače UHF-UHF, kde tazatel hodlal slučovat signál ze dvou Super Color antén, vzájemně otočených o 45 st. Kde je tato diskuse?"
 
Proboha, vy nevidíte, kdo tu diskusi založil? Tím pádem je celá diskuse lichá. Jde o jednu z předpřipravených diskusí Lvany, která se zde v minulosti už několikrát objevila. Já už jsem myslel, že zdejší diskutující mají jasno v tom, o koho jde... Proč na něho reagujete?
 
Myslíte, kdo založil onu dotazovanou a smazanou diskusi? Myslíte si, že jsem to byl já? Pokud ano, tak Vás upřímně lituji, protože míra Vaší paronoie dosáhla meze převažující normalitu. Možná si z nás dotyčný tazatel střílel, možná skutečně ne, to už nyní nezjistíme. Nicméně byla před námi možná velmi zajímavá diskuse nad tématem superpozice celého UHF pásma z příspěvku dvou antén. Upřímně - takové téma by bylo hodno i bakalářské práce nebo jiné významnější odborné prezentace.
Díky Vám, pane Poláku, jsme o takovou diskusi přišli. Otázkou zůstává, do jaké míry k tomuto bezprecedentnímu kroku přispěla Vaše neznalost a neorientovanost v tématu a do jaké míry ona paranoia.
V každém případě jste nám tak opět svým nepatřičným jednáním a zásahem ukázal, že nejste osobou vhodnou k výkonu tohoto poslání. Protože pokud převažuje míra osobní antipatie pramenící z upozorňování na Vaše chyby a nedostatky nad věcností a faktičností, pak tu opravdu nemáte co dělat. A věřte mi, že Vás nehodnotím bez patřičné několikaleté zkušenosti načerpané za celou dobu Vaše vezdejšího působení.
 
Jelikož mi mnoho z Vás píše na Soukromou Zprávu k mému nicku, který je následně mazán zdejším správcem, veškeré podněty směřujte na email: lvanakuzushi@seznam.cz

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Smazané téma
« Odpověď #1 kdy: 28. 11. 2017, 20:32:57 »
zmizelo téma o nakupování na Amazon.de, nevím jak se téma přesně jmenovalo, zvláštní, že to nikdo ještě nezmínil.

Celkem to nechápu, asi jsem retardovanej, musel v tom být nějaký strategický metafyzický matrix - řečeno sci-fi výrazivem. Řečeno selským rozumem, nechápu motiv chránit místní e-shopy před nevhodnou reklamou, místní jsou již zavedeni...anebo, že by, že by fakt, jako fakt konkurence?

Pak by byla zajímavá linka moc - peníze - akce; akcí rozuměj smazání tématu :)

Vzkaz našim e-shopům: Who knows how long I've loved you...if you want me to I will (slova z písničky Beatles "I Will")
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Smazané téma
« Odpověď #2 kdy: 28. 11. 2017, 21:31:49 »
 ::) ten emotikon je "kroutím očima" jak mi napověděl kurzor; takovou důslednost uklízet téma od uživatele jsem nečekal, did I. Kéž by tak činil každý. Zase jsem na něco naletěl.
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno