Autor Téma: samsung obecně  (Přečteno 12934 krát)

Vladimír Dráb

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 324
    • Zobrazit profil
samsung obecně
« kdy: 17. 01. 2018, 11:24:35 »
Nenašel jsem rubriku pro kompletní TV, tak to dávám sem. Co říkáte novému dálkovému ovladači TV Samsung, který je bez čísel atd?  Mě to přijde hrozně komplikované, hlavně pro starší divákyi podstatně hůře pochopitelné. S ovladačem s čísly mnozí umí přepnout programy 1 až 9 a dál se nedostali, tohle je pro ně myslím pohroma. Samsunga jsem zákazníkům vcelku doporučoval, s tímhle ovladačem je to pro mě (hlavně pro ně) nepřijatelné.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Marek Vajdík

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 77
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:samsung obecně
« Odpověď #1 kdy: 17. 01. 2018, 12:04:01 »
Kdyz me tata (duchodce) obcas pozada, ze neco na svem Samsungu potrebuje (doladit, nastavit), tak se vzdycky pred tim 2 dny modlim a tyden medituju, abych ten napor na nervy vydrzel. Takze jestli ted k tomu davaj jeste nejakej pa-ovladac, tak potesbambu a vsechno zly pryc :)
« Poslední změna: 17. 01. 2018, 12:06:48 od Marek Vajdík »


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:samsung obecně
« Odpověď #2 kdy: 17. 01. 2018, 19:12:01 »
Mě zase vadí, že máme 4K smartku, 6kovou řadu, tedy žádný základ,ale střední třída a přesto tam není konektor na sluchátka ani bluetooth, vymýšlí kraviny, ale podstatné věci mizí....


ejkina

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re:samsung obecně
« Odpověď #3 kdy: 18. 01. 2018, 00:26:08 »
Jan Z: S prominutím, MU6192 má do střední třídy pořád daleko, je to ten nejnižší základ, co se 4K týká. Prodává se však model MU6172, který Bluetoothem disponuje, takže tady spíš chyba při výběru. Jack dneska neosazuje už skoro nikdo a je to rozhodně špatně. Co vím, tak ho pořád ještě mají Philipsy a Panasonicy, případně LG ve vyšších třídách.

Jinak momentální ovladač Samsungu je podle mě úlet, souhlasím s autorem vlákna. Designově je to povedené a dobře se to drží, ale praktičnost dostala pěkně na zadek. Obhájit se dá ledacos, ale vynechání číselníku fakt ne. Mít tlačítko jen na vyvolání softwarové nabídky, ve které pak hledat šipkama číslo programu, to je masochismus.  :o


Jan Z

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 143
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:samsung obecně
« Odpověď #4 kdy: 18. 01. 2018, 09:19:03 »
ejkina: máme model 6072, ale to je jedno. Věděl jsem při nákupu, že tam asi není jack nebo bluetooth, protože jsem ho ve specifikaci neviděl. Jen upozorňuji na to, že to je špatně a nevím proč se tak děje. Když bluetooth nebo jack má dnes téměř každý levný mobil, takže to nebude tak drahá luxusní vychytávka, že by to museli dávat do nejvyšších řad a nebo vůbec....

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:samsung obecně
« Odpověď #5 kdy: 18. 01. 2018, 09:24:05 »
Já už mám druhého Samsunga. Sluchátkový výstup mají oba. Ten nový 4K bere i signály z DO toho starého. Doporučuji vyzkoušet starý ovladač s čísly na novou televizi. 
Jen tak na okraj, já jsem snad nikdy nepřepínal programy čísly. Mám na TV naladěno asi 3000 programů a kdo by si to měl pamatovat. Je potřeba přes nějaký Guide a pak mít vhodnou filtraci, což u Samsungu není žádná sláva.   
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML


Petr Š.

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:samsung obecně
« Odpověď #6 kdy: 18. 01. 2018, 12:38:28 »
Jen tak na okraj, já jsem snad nikdy nepřepínal programy čísly. Mám na TV naladěno asi 3000 programů a kdo by si to měl pamatovat. Je potřeba přes nějaký Guide a pak mít vhodnou filtraci, což u Samsungu není žádná sláva.   

No to já bych si ani nepamatoval, že ty programy existujou. Normálně na ně zapomenu, pokud jsou nad Top 20 :-)
A koukám tak na deset.