Autor Téma: Regionální Sit 8 Pardubice Přeladění  (Přečteno 9169 krát)

jiří dvořák

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 4
    • ICQ komunikátor - 417043452
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Regionální Sit 8 Pardubice Přeladění
« kdy: 01. 01. 2018, 02:12:27 »
tak Regionální sít 8 byla se Začátkem nového Roku v Pardubicích Přeladěna z Kanálu 46 na Kanál 27  řekl bych že se signál Regionální sítě 8 po Přeladění na novy kanál o dost zlepšil než když jsem ještě před par Hodinami sledoval R8 v Pardubicích na 46 Kanále  ale je to asi jen můj dojem

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Miroslav Laduna

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 235
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Regionální Sit 8 Pardubice Přeladění
« Odpověď #1 kdy: 01. 01. 2018, 11:46:46 »
tak Regionální sít 8 byla se Začátkem nového Roku v Pardubicích Přeladěna z Kanálu 46 na Kanál 27  řekl bych že se signál Regionální sítě 8 po Přeladění na novy kanál o dost zlepšil než když jsem ještě před par Hodinami sledoval R8 v Pardubicích na 46 Kanále  ale je to asi jen můj dojem

Ano, nižší kmitočet lépe prochází prostorem, překážkami i rozvodem, možné to je.


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Regionální Sit 8 Pardubice Přeladění
« Odpověď #2 kdy: 01. 01. 2018, 15:41:54 »
Otázka je, z čeho dotyčný vychází, protože v technice pojmy "zlepšil" a "dojem" nejsou navzájem slučitelné. Pokud se totiž něco změní (v tomto případě zlepší) tak se to zřejmě tvrdí na základě změny nějakého exaktního údaje, který je nejčastějí tzv. měřen (třeba svinovacím metrem). Pokud je to ale jen něčí "dojem", tak těžko říct, jak na to zlepšení dotyčný přišel. Nasliněným prstem, nebo pocitem tepla v křesle při sledování TV? :)