Autor Téma: Internet HD  (Přečteno 23009 krát)

Max Wolf

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 68
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Internet HD
« kdy: 01. 10. 2017, 15:27:40 »
O2 už neví jak by z lidi vytřískala více penízku  :'(, podle specifikace IEEE 802.11  nic takového není, hlavně že se to prodá...

Je to stejné jak s anténami pro přijme DVB-T /T2 : - Digitální HD TV  /  HD digitální anténa / goobay DVB-T aktivní Full HD /

https://www.youtube.com/watch?v=RQjgyoEaC60
                                                                     

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Internet HD
« Odpověď #1 kdy: 01. 10. 2017, 15:36:12 »
a take co mají za wifi :D to mají nejakou co ma jinou průchodnost zdí? :O Každá wifi projde zdí ale pak je špatný signál. To jako s jejich wifi budu mit stejnej signal jako v obývaku taky na hajzlu nebo v ložnici? :D
O2 a ty jejich kouzelné zdí procházející HD technologie :D Měl jsem před rokem nazkoušku O2 TV no v obyvaku to šlo ale v "ložnici" už jsem byl rad že šlo SD :D a kvalita obrazu v porovnaní ze satelitem taky nic moc. Sou to šarlatáni.
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Internet HD
« Odpověď #2 kdy: 02. 10. 2017, 09:00:55 »
Také jsem se dotazoval, co je internet HD. To je marketingový název, nic víc. K běžnému internetu dostanete jen nějakého virtuálního technika, který v real time hlídá, jestli nedošlo náhodou k závadě připojení a případně okamžitě zajistí nápravu. 

Stejný nesmysl jako Pevný internet vzduchem od T-Mobile. To je také jen marketing. Navíc je zákaznická podpora T-M hodně háklivá na označení "nesmysl", protože si všichni myslí, jak jsou marketingově geniální. "Pevný internet" neznamená, že je připojení pevně vázáno na konkrétní AP, jak vysvětluje T-M. Výsledkem jsou nas.. klienti, kteří to samé chtějí po konkurenci, kde zjišťují, že si pevný internet vzduchem objednat nemůžou, neboť neexistuje. Tuhle vyvolal na FB jeden takový hodně emotivní flame, i ostrá slova tam padala...  ::)               


tatauno

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Internet HD
« Odpověď #3 kdy: 02. 10. 2017, 10:44:37 »
Já jsem velmi důkladně a hlavně dlouho studoval všechny dokumenty k Internetu HD, včetně obchodních podmínek, apod. To nejdůležitější ovšem je to, že:

1. Tarify, které byly do 31.8.2017 nelze již od 1.9.2017 nově nastavit.
2. Na rozdíl od tarifů, které platily do 31.8.2017 je nová smlouva, či převod na tento Intenet HD, uzavírán na dobu určitou, a to na 24 měsíců, tedy nikoliv na 12 měsíců jako do 31.8.2017.
3. Po uplynutí 24 měsíců je autoprolongace (automatické prodloužení) smlouvy pouze pro podnikatele a nikoliv pro fyzické osoby.
4. Když si fyzická osoba sama nepohlídá, resp. neprodlouží smlouvu před uplynutím 24 měsíců od její účinnosti, jsou jí zavedeny ceny, které jsou v případě rychlosti 50Mbs vyšší o 56%!!!!!

5. O2 si opět koleduje o další pokutu od ČTÚ za agresivní obchodní politiku!!!
6. Bylo by zajímavé, co o tom soudí ČTÚ!!!


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Internet HD
« Odpověď #4 kdy: 02. 10. 2017, 11:24:44 »
Já jsem velmi důkladně a hlavně dlouho studoval všechny dokumenty k Internetu HD, včetně obchodních podmínek, apod. To nejdůležitější ovšem je to, že:

1. Tarify, které byly do 31.8.2017 nelze již od 1.9.2017 nově nastavit.
2. Na rozdíl od tarifů, které platily do 31.8.2017 je nová smlouva, či převod na tento Intenet HD, uzavírán na dobu určitou, a to na 24 měsíců, tedy nikoliv na 12 měsíců jako do 31.8.2017.
3. Po uplynutí 24 měsíců je autoprolongace (automatické prodloužení) smlouvy pouze pro podnikatele a nikoliv pro fyzické osoby.
4. Když si fyzická osoba sama nepohlídá, resp. neprodlouží smlouvu před uplynutím 24 měsíců od její účinnosti, jsou jí zavedeny ceny, které jsou v případě rychlosti 50Mbs vyšší o 56%!!!!!

5. O2 si opět koleduje o další pokutu od ČTÚ za agresivní obchodní politiku!!!
6. Bylo by zajímavé, co o tom soudí ČTÚ!!!

Tak to jedině čtú upozornit ;) dat jim podnět.
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


kubisek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • ICQ komunikátor - 125931103
    • MSN komunikátor - kubistap@hotmail.com
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Internet HD
« Odpověď #5 kdy: 02. 10. 2017, 12:00:23 »
Také jsem se dotazoval, co je internet HD. To je marketingový název, nic víc. K běžnému internetu dostanete jen nějakého virtuálního technika, který v real time hlídá, jestli nedošlo náhodou k závadě připojení a případně okamžitě zajistí nápravu. 

Stejný nesmysl jako Pevný internet vzduchem od T-Mobile. To je také jen marketing. Navíc je zákaznická podpora T-M hodně háklivá na označení "nesmysl", protože si všichni myslí, jak jsou marketingově geniální. "Pevný internet" neznamená, že je připojení pevně vázáno na konkrétní AP, jak vysvětluje T-M. Výsledkem jsou nas.. klienti, kteří to samé chtějí po konkurenci, kde zjišťují, že si pevný internet vzduchem objednat nemůžou, neboť neexistuje. Tuhle vyvolal na FB jeden takový hodně emotivní flame, i ostrá slova tam padala...  ::)               
Není to tak dávno, co T-Mobile nabízel Internet 4G a bylo to vlastně UMTS TDD.
--
Já se práce nebojím. Klidně si k ní i lehnu.