reklama

reklama

Autor Téma: diskuse na DZ?  (Přečteno 43125 krát)

Pamětník

• Profík
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
Re:diskuse na DZ?
« Odpověď #30 kdy: 13. 09. 2018, 14:35:20 »
"Upozornění: do tohoto tématu bylo naposledy přispěno před 120 dny. Zvažte prosím založení nového tématu."

Nové téma by situaci stejně nevylepšilo.

Kde ty časy jsou, když se zde sice občas také někdy "diskutovalo" o lidských charakterech, ale to, co se na Lupě
děje nyní, to je už opravdu na to jít ble"i"t do álejí.........
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, 2 x USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVRReady
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3

Reklama

• Stálý člen

reklama

AndrejH

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 13. 09. 2018, 21:18:58 »
Panta rhei = Panta rei: vše plyne, všechno je v pohybu, všechno pomíjí, údajný výrok Herakleita (530-470); nebo taky "Nikdy nevstoupíš dvakrát do téže řeky".

Ve výše uvedeném filozofickém rámci je Vaše nespokojenost vyjádřena slovy "to je už opravdu na to jít ble"i"t do álejí" hutně marginalizována až neutralizována: již samotný proud ble"i"tí je nádherným vizuálním příkladem, že vše plyne a "alej" je přírodní prvek podléhající sezónním a jiným změnám, tedy taky jadrný příklad.

Chtělo by to vyjádřit trochu jinak... :)
Přenosné rádio DAB+ Tesco DR1403G a Pure Elan E3 oba s teleskopem, "tuner" DUAL DAB 2A, externí anténa Iskra (Slovinsko), 9 prvků, K5-12, zisk 9,25 dBi, místo příjmu Brno

Pamětník

• Profík
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 13. 09. 2018, 22:56:50 »
Samozřejmě jsem to mohl vyjádřit jinak.

Začínal jsem zde před více než osmi lety. To mi připadal web Digizone ještě jako velká řeka s mnoha přítoky, které ve většině příspěvků přinášely informace, technické diskuze, rady a zkušenosti. Těch pár občasných přítoků, zkalených i tehdy osobními invektivami, se dalo ignorovat. Dnes vše ale pohltil veletok Lupa, který má zaměření, které pro mne není zajímavé a diskutéry z jiného povodí. Pro mne je to dnes stoka s hnijící vodou, kterou nezlepší ani rádoby osvícená filosofická moudra.

Vím, moje návštěvy na DZ v dnešním duchu nejsou povinné, mohu většinu obsahu přehlížet, ale to neznamená, že to budu považovat za normální, že jen plyne čas.  :(     :'(
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, 2 x USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVRReady
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3

AndrejH

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 14. 09. 2018, 20:21:05 »
já jsem Vás samozřejmě pochopil a reagoval zbytečně komplikovaně, mohl jsem reagovat jednodušeji např. že taky občas použiji spediční firmu Duvenblejt. Paradoxně mají  motto Innovation In Motion (viz obrázek), což evokuje panta rei, ale v jejich kontextu je to pozitivní message zatímco my se bavíme o duvenblejt ve smyslu "jdu si to lupnout". :)
Přenosné rádio DAB+ Tesco DR1403G a Pure Elan E3 oba s teleskopem, "tuner" DUAL DAB 2A, externí anténa Iskra (Slovinsko), 9 prvků, K5-12, zisk 9,25 dBi, místo příjmu Brno

omar3

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 14. 09. 2018, 21:29:53 »
Skončí léto a všichni se vrátí ke komplu, i já.

Pro Andreje: nezanevřel jsem na tebe, akorát v Turecku se nejsem schopen připojit na soukromý email.
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345
IPTV: 4net, SML

Reklama

• Stálý člen

AndrejH

• Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 14. 09. 2018, 22:36:52 »
znaje Tvou přechodnou destinaci ve spojení s tím, že nejsem padlej na hlavu (ne v Scheisetlerovém pojetí, ale v tomto kontextu) tak je jasné proč ses nemohl pochlubit svými rádio úlovky; i když panta rei, zde jsou vody mrtvé a je fůra času k projevu :)

Josef Zavřel

• Závislák
  • Místní i dálkový příjem DVB-T/T2 CZ,SK a FTA SAT
    • Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 15. 09. 2018, 13:48:42 »
Pamětníku,zdravím a přeji pohodové dny.
Proto že jste opět trefil hřebík na hlavičku,musím reagovat a sdílet Váš názor.Ano,s odchodem redaktorů,kteří měli zájem o dobrou diskuzi a podporovali ji,skončila i kvalita servru jako celku.Věřím,že současní redaktoři jsou určitě také schopní odborníci,ale dobrou diskuzi už nějak nepodporují.Víte,že jsem o tom zde dříve založil samostatné téma a z redakce na to absolutně do dnes nikdo nereagoval.Nevím,jestli odchod pod Lupu byla nutnost a nebo záměr,ale konkurence má dnes články a zprávy aktuálnější a odborněji zpracované.Je to opravdu velká škoda.Kdyby zde nediskutovalo už jen několik zapálených pardů,upadl by DZ zcela v zapomění.Možná se tak už i stalo.Kolonka fórum měla být opravdu nahoře v záhlaví, ale DZ je to asi jedno a tak vše ponecháme osudu.Přeji všem hezký víkend a lepší časy. J.Z.
DVB-T/T2 Kojál mux1,2,3,PS 11,PS 12,mux4,RS7,8,PS13 Brno-Barvičova.
SK mux1,2,3,4 Vel.Javorina.Antény 1x velké husté plz.síto s příd.prvky.Zes.26/1,2
TV 43FUB8061 Finlux.
DAB+ČRo 12D Brno-Hády,př. Albrecht DR 52 BA,ant.FUBA DAB 307 
SAT.Emme Esse 80cm Fe+4xLNB Megasat
Družice13-19,2-23,5-28,2 E-FTA

reklama