Autor Téma: Analogové vysílání ČT2 z Javořice skončilo  (Přečteno 8911 krát)

mart_b

  • Host
Analogové vysílání ČT2 z Javořice skončilo
« kdy: 01. 08. 2010, 00:18:40 »
Analogové vysílání ČT2 z Javořice před chvilkou skončilo...vlastně ještě neskončilo, nyní je na kanálu 42 vysílána černá obrazovka s textem o vypnutí analogového vysílání ČT2...celou událost a průběh, jak to tam někdo přepojoval nejdřív obraz s piktogramem, pak černo-černá tma s piktogramem, pak na chvilku, už po půlnoci samotný obraz ČT2 bez piktogramu, pak opět černo-černá tma s piktogramem, pak piktogram zmizel a za chvilku naskočil ten text...jsem si samozřejmě na památku zaznamenal...
« Poslední změna: 01. 08. 2010, 00:22:11 od Martin B. »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


david.kriz

  • Host
Re: Analogové vysílání ČT2 z Javořice skončilo
« Odpověď #1 kdy: 01. 08. 2010, 00:27:11 »
zajímavé, kolik se o tom napsalo článků, že :D


mart_b

  • Host
Re: Analogové vysílání ČT2 z Javořice skončilo
« Odpověď #2 kdy: 01. 08. 2010, 01:16:07 »
ano...bolo toho veľa..... ;D  těch článků.... až budu mít trochu čas, zkusím to trochu zkrátit (nahrával jsem už asi od jedenácti, pro jistotu, kdyby to vypli dřív...) a zkomprimovat do AVI a dám to někam na e-disk, nebo na uložto na net.....není to sice žádná skvělá a promakaná, skoro on-line reportáž, jako když se vypínal Žižkov, ale kdo bude chtít, může si ty poslední chvilky analogové ČT2 na Javořici stáhnout a přehrát...


david.kriz

  • Host
Re: Analogové vysílání ČT2 z Javořice skončilo
« Odpověď #3 kdy: 01. 08. 2010, 01:24:01 »
Žižkov je v Praze... to přece nejde srovnávat!!! :D  8)


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re: Analogové vysílání ČT2 z Javořice skončilo
« Odpověď #4 kdy: 01. 08. 2010, 18:16:46 »
Díky, Martine, rádi zpracujeme. Šéfredaktor má ode dneška dovolenou, já jsem se z ní před pár hodinami vrátil. Ať je to Javořice, Žižkov nebo Pepík, pochopitelně to nás i čtenáře zajímá. Ráno z toho máte aktualitku. ;-)
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


milan pospisil

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 79
    • ICQ komunikátor - 314039702
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Analogové vysílání ČT2 z Javořice skončilo
« Odpověď #5 kdy: 01. 08. 2010, 19:33:06 »
V sobotu jsem dopoledne sháněl držák na LCD a plný obchod lidí toužících po STB,jsem si říkal co se to u nás na Humpolecku děje,že všichni okukují STB. Pak jsem jen zaslechl "dneska končí Javořice,přece nezůstanem bez telky" .... je vidět,že u nás se pořád vše řeší na poslední chvíli :-)
Nejhorší lidé na forech jsou ti,kteří musí za každou cenu neustále něco psát! téměř vždy je to totální blbost
Edision Argus mini IP
PHILIPS 32PFL5605H
PHILIPS 40PFL5606H
PHILIPS 40PFL5007H/12