Autor Téma: Americká volební noc a ČT24  (Přečteno 184083 krát)

Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #45 kdy: 30. 01. 2017, 12:05:25 »
Platit má možnost každý, kdo dá peníze. Oni se k tomu aspoň hlásí, zatímco ti z východu to vehementně popírají :-) Ale je to stejně zvláštní, ještě nedávno se z norských fondů platily spíš rekonstrukce památek.  ::)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Bajger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #46 kdy: 30. 01. 2017, 12:20:28 »
Každý větší stát šíří svou propagandu, není kvůli tomu třeba se pomátnout. Pod slovem propaganda vnímám editaci vybraných, zdůrazňuji vybraných, příznivých ztráv, potvrzujících směr propagandy a zamlčování negativních zpráv, které směr propagandy hatí. Z našeho hlavního města se šíří propaganda USA, tedy neevropské země, naprosto legálně. Kravál nad šířením proruské propagandy je proto legrační. Buď měříme všem stejně a pak nemáme nic proti propagandě kohokoliv nebo zavádíme rušičky a perzekuce.  Pak ale nejde o demokracii, ale o jednostranný diktát, byť si říká demokracie. Diktatura proletariátu u nás padla. Pokus zavést jinou diktaturu nemusí být neúspěšný, je to otázka pouze peněz. Kdo chce sledovat (mezinárodní) politiku, svůj názor si najde a nepotřebuje poučovat. Názor je vždy poznamenán dosavadní životní zkušeností nositele názoru a podle toho se dívá na svět. Žádné úřady to nezmění...


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #47 kdy: 30. 01. 2017, 12:45:33 »
To ovšem záměrně směšujete dvě věci - proamerický postoj některých novinářů je něco jiného než šíření článků kompletně vyfabrikovaných v Moskvě včetně totálních konspiračních bludů.
Je zajímavé, jak zdůrazňujete, že USA jsou neevropská zem. To je pro nás činí horší? A lepší je tak propaganda sice evropské země, ale nám kulturně mnohem vzdálenější, která už své záměry s námi nedávno předvedla?


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #48 kdy: 30. 01. 2017, 13:04:38 »
Ono to bude hlavně tím,že gender multikulti politika +anti ruský nebo americký řev je neskutečný tok peněz do kapes těch řvounů od hatefree,neziskovek,příspěvkových org. ap.,zastavit ten tok a je po řevu,zadarmo to dělat nebudou-max.vyhnětenci co budou pořádat sbírky-to mi nevadí -za svoje si můžou plácat co chtějí! >:(
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #49 kdy: 30. 01. 2017, 13:18:49 »
Ono to bude hlavně tím,že gender multikulti politika +anti ruský nebo americký řev je neskutečný tok peněz do kapes těch řvounů od hatefree,neziskovek,příspěvkových org. ap.,zastavit ten tok a je po řevu,zadarmo to dělat nebudou-max.vyhnětenci co budou pořádat sbírky-to mi nevadí -za svoje si můžou plácat co chtějí! >:(
Jak Milouš Jakeš. Miliony, dva miliony berou :-)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #50 kdy: 30. 01. 2017, 13:45:56 »
Však jo,na tlučhuby prachy jsou,na nemocné a staré nám stačí víčka a sbírky ,to je vrchol trapnosti našich rádoby elit,i z těch sbírek těch peněz vic jak polovina zmizí,hnus!
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #51 kdy: 30. 01. 2017, 13:55:31 »
Na nemocné jde tolik, kolik se odvede na zdravotní pojištění, na staré zase tolik, co se odvede na důchody. Odvádíte vůbec něco, nebo jen hloupě plácáte a stát vás vydržuje?


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #52 kdy: 30. 01. 2017, 14:16:19 »
Představ si,že jsem 38let pracoval v dole,2r.jsem byl na vojně/pvos/-byla povinná,dg307 mi nedali-nebyl jsem v chartě77,teď jsem v důchodu-zdá se ti to málo? :o
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #53 kdy: 30. 01. 2017, 16:12:05 »
Představ si,že jsem 38let pracoval v dole,2r.jsem byl na vojně/pvos/-byla povinná,dg307 mi nedali-nebyl jsem v chartě77,teď jsem v důchodu-zdá se ti to málo? :o
Takže vcelku standardní diagnóza. Důchodce naštvaný na svět, protože byl dřív příslušníkem vyzdvihované kasty a dneska nikoho nezajímá. Po té, co objevil internet, se z široké nabídky názorů přiklonil k "osvědčené" kritice všeho a všech. Místo v hospodě si tak může společně s dalšími brblat na netu, nadávat, jak je všechno špatně a vzývat Zemana jako spasitele :-)


Jan Bajger

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 142
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #54 kdy: 30. 01. 2017, 17:42:17 »
to Jan Novák. Neevropská země má své zájmy a evropské země své. Někdy jsou shodné, jindy zase rozdílné. Rozbít arabský svět znamenalo silně zasáhnou Evropu a málo USA. Evropa je také konkurentem USA v řadě věcí, má více obyvatel než USA a proto též větší možnosti. Propaganda se vždy fabrikuje, je jedno kde. Musí být filtr informací! V tom je problém jakékoliv propagandy.Spontánní čistý projev proamerického nebo proruského novináře, to je nedostatek schopnosti vnímat, jinak je vše za peníze....


David NoName

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #55 kdy: 30. 01. 2017, 18:57:26 »
Někdo je proamerický, jako třeba já, a někdo je proruský. To je svoboda volby, OK. Problém mám spíše s tím, kdo tvrdí, že není na žádné straně  a dokáže být neutrální. Po několika přečtených slovech toho neutrálně smýšlejícího jedince, mimochodem k této roztomilosti se hlásí stále více politiky "znalých" diskutérů, zjištuji, že tato volba snad ani neexistuje, jak si mnozí myslí.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #56 kdy: 30. 01. 2017, 21:14:37 »
Spontánní čistý projev proamerického nebo proruského novináře, to je nedostatek schopnosti vnímat, jinak je vše za peníze....
To je opět zjednodušování situace a dnes moderní snaha tvrdit, že vše je cinklé, vše je za peníze, všichni lžou, aby se pak ukázal "někdo" kdo má pravdu. Je ale zásadní rozdíl mezi proamerickým či proruským přístupem a fabrikováním reality, které produkují tajné služby. To jedno je věc názoru, to druhé jsou profesionální lži v něčím zájmu. To, co sem šíří Sputnik a podobné plátky, patří zcela jednoznačně k tomu druhému. Jistě, i druhá strana vyprodukovala lži, třeba o ZHN v Iráku. Jenže ty prohlédli právě západní novináři, zatímco na východě jakákoliv kritika vlastních tajných služeb a obecně státu nehrozí. Kdyby se o to někdo pokusil, dlouho nepřežije.


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #57 kdy: 30. 01. 2017, 21:15:13 »
Novák,přece jen se ti podařilo mě vyprovokovat,jsi opravdu neskutečný h.a.j.z.l.!
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


Adolf Shitler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #58 kdy: 30. 01. 2017, 21:22:47 »
Podívejme se trochu do budoucnosti. Jaký má recept na arabská partyzánská vítězství Trump? V první řadě absolutní podpora Izraele v jeho barbarském zacházení s Palestinci. A s tím související eskalace napětí v celé arabské společnosti. Protože tento izraelsko-palestinský konflikt je příčinou veškeré nenávisti a nestranný není v této otázce snad žádný Arab. OK ... to zní od Trumpa velice zajímavě a inteligentně. A protože bude potřebovat značnou palebnou sílu a vojáky ochotné umírat, tak se spojí s Ruskem. Jak to celé dopadne těžko odhadovat.
Ono to není úplně tak, jak to podávají média. Kdo tam žil, případně tam někoho trvale žijícího má, tak ví, že desetitisíce Arabů jezdí do Izraele pracovat a rozhodně nemají v úmyslu se ani vyhazovat do povětří nebo na Izrael nadávat. Zrovna tak opačně, Izrael je bere jako nutnou pracovní sílu, bez které se neobejde. Toto je tam reálný život. Bohužel tedy i s tím, že radikálové provádí teroristické útoky, na které musí Izrael adekvátně reagovat. Ale běžný život tam skutečně není jenom o terorismu, jak se snaží média vsugerovat.


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Americká volební noc a ČT24
« Odpověď #59 kdy: 30. 01. 2017, 21:33:04 »
To je věc ve které Izrael obdivuji,nemá nic společného s vírou,čistý racionální pohled na věc,malý státeček drží v šachu a na uzdě celou tu bandu kmenových náčelníků a k nim se už se vyrovnal dávno s gendermultikulti politikou,jednou tohle budeme nutně potřebovat! >:(
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.