Autor Téma: Lepší.TV nová IPTV  (Přečteno 100656 krát)

Jhin123

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Lepší.TV nová IPTV
« kdy: 27. 12. 2016, 15:40:44 »
Zdravím,

reaguji na tento post: http://www.digizone.cz/clanky/prvni-cesky-4k-set-top-box-v-ostrem-provozu-podivejte-se-co-chysta-iptv-sluzba-lepsi-tv/ .

Dnes mi Lepší.TV box přišel domů a upřímně jsem velmi příjemně překvapen. Je to jednoduché, přehledné, ale hlavně funkční  ;D . Byl jsem trošičku skeptický, než jsem zjistil, že to je z dílny těch co dělali sms.cz a tvprogram.cz, pak ze mě strach spadl, protože vím že ti už s internetovými produkty zkušenosti mají a docela slušné.

Přítomnost kodeku H.265 je opravdu znát, protože se sledování Lepší.TV nijak neprojevuje na rychlosti mého připojení a to je pro mě stěžejní fakt, takže chválím.

Jsem zvědavý na Vaše postřehy, protože já jsem zatím spokojen  :P

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lepší.TV nová IPTV
« Odpověď #1 kdy: 27. 12. 2016, 16:34:19 »
Já jsem naopak zvědavý na vaše postřehy, protože se chystám o boxech pro Lepší. TV a Sledování.tv psát článek.
 Pár drzých otázek:

Box má jen český nebo i originální manuál?
Nemohl byste nafotit typový štítek a postnout ho sem nebo poslat na můj mail: dcptrucks@seznam.cz ?
Jsou tam nějaké appky třetích stran?

Díky
Petr Faistauer     


Petr Petr

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lepší.TV nová IPTV
« Odpověď #2 kdy: 27. 12. 2016, 21:20:16 »
Muzete sem nahrat nejake obrazky ze sluzby a napsat zkusenosti, kvalitu vysilani apod.? Moc dekuji.


Jhin123

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lepší.TV nová IPTV
« Odpověď #3 kdy: 28. 12. 2016, 08:54:08 »
Já jsem naopak zvědavý na vaše postřehy, protože se chystám o boxech pro Lepší. TV a Sledování.tv psát článek.
 Pár drzých otázek:

Box má jen český nebo i originální manuál?
Nemohl byste nafotit typový štítek a postnout ho sem nebo poslat na můj mail: dcptrucks@seznam.cz ?
Jsou tam nějaké appky třetích stran?

Díky
Petr Faistauer     

1) Box má jen český manuál.
2) Zašlu
3) Mají tam youtube, spotify, nejakou kalkulačku a rádio, ale z GooglePlay se dá doinstalovat cokoliv.


Jhin123

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lepší.TV nová IPTV
« Odpověď #4 kdy: 28. 12. 2016, 09:29:55 »
Muzete sem nahrat nejake obrazky ze sluzby a napsat zkusenosti, kvalitu vysilani apod.? Moc dekuji.









 :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jhin123

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lepší.TV nová IPTV
« Odpověď #5 kdy: 28. 12. 2016, 09:30:48 »
Má ten ovladač funkci voice control? Já myslím, že je to pravděpodobně dobrá věc, zejména tedy pro Youtube.
https://youtu.be/BzfWR2LdcoA?t=35s

Toto je super věc, ale bohužel to jejich ovladač nepodporuje :-\


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lepší.TV nová IPTV
« Odpověď #6 kdy: 28. 12. 2016, 09:52:32 »
Jhin 123: Díky za spolupráci  ;)


Petr Petr

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lepší.TV nová IPTV
« Odpověď #7 kdy: 28. 12. 2016, 11:48:46 »
Takze jde doinstalovat iVysilani ci Prima Play. Funguje to?


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lepší.TV nová IPTV
« Odpověď #8 kdy: 28. 12. 2016, 15:21:41 »
Řada X96 má podporu bezdrátové klávesnice. Jestli ale konkrétní model, co nabízí Lepší.TV, to nevím...


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lepší.TV nová IPTV
« Odpověď #9 kdy: 28. 12. 2016, 21:21:36 »
Viděl jsem k X96 nabízet tuto věc:



Ale kdo to dělá, jsem zatím nepátral.


Petr Petr

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lepší.TV nová IPTV
« Odpověď #10 kdy: 02. 01. 2017, 00:29:08 »
Shrnu nektere poznatky z testovani sluzby:
+az 30 denni zpetne zhlednuti u kanalu Ceske televize, Novy, Barrandovu ci slovenskych stanic
+moznost sledovani na PC ci tabletu (pres prohlizec)
+nahravani az 100 poradu mesicne
+vyborna kvalita vysilani
+placene programy v zakladu
+OS Android 6.0

-nemoznost spustit zivy porad od zacatku jednim tlacitkem, nutno pretacet
-pri spusteni poradu zpetne ve formatu 4:3 se obraz roztahne na format 16:9
-nefunkcni aplikace pro Android, nutno sledovat pres prohlizec
-settopbox nekdy nutne restartovat nebo aspon vycistit pamet
-na kanalu oznacenem Wau bezi Jojka
-nemoznost seradit si kanaly podle sebe
-nelogicky seznam kanalu od spodu nahoru

Je treba si zvyknout, ze sluzba jeste neni uplne vyladena, ale pokud nad temito chybami clovek zavre oci, tak je to skvela sluzba, kterou lze jednoznacne doporucit!
« Poslední změna: 02. 01. 2017, 11:24:39 od Petr Petr »


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:Lepší.TV nová IPTV
« Odpověď #11 kdy: 07. 01. 2017, 22:31:43 »
Jak se dalo predpokladat, Markiza a spol uz je pryc. Alepson z oficialni nabidky.


Jhin123

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lepší.TV nová IPTV
« Odpověď #12 kdy: 10. 01. 2017, 14:52:18 »
Ptal jsem se na jejich supportu jak budou kompenzovat tu Markízu a bylo mi řečeno, že budou přidávat dalších 10 HD stanic do konce tohoto měsíce.


odbornikdigizone

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 5
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lepší.TV nová IPTV
« Odpověď #13 kdy: 10. 01. 2017, 17:10:01 »
Vzhledem k tomu, že můj předchozí komentář redakce pravděpodobně kvůli expresivnějšímu vyjadřování vymazala, dovolím si být tentokrát slušnější, ale zároveň údernější. Pokud jste náhodou ještě diskutujícího Jhin123 neprokoukli, je to přímo Dominik Světlík ze společnosti gonet, takže logicky tu danou službu chválí a vše ukazuje pouze v superlativech. To jen tak na okraj, s kým máme tu čest. Pravda, je taková, že daná služba opravdu není žádný zázrak. Po vcelku pochybném rekordéru, který musela služba SMS.cz na nátlak televizí zrušit, přichází novinka v podobě IPtv, která však nic zvláštního nepřináší. Po programové stránce je to opravdu chabé. Aby zaujali přidali pár programů ze Slovenska, ale to jim opět díky bu bu bu ze strany tamních televizí příliš nevyšlo. Takže SK programy najednou jaksi v tichosti zmizely... Tak teď nám pan Světlík slibuje nějakých 10 nových HD kanálů. Už to vidím. To bude opravdu terno... Nic lepšího než konkurence už ale stejně nabídnout nemůže.

Doufám, že tento delší, slušnější a zároveň údernější komentář, který upozorňuje na pravou identitu diskutujícího Jhin123, nebude smazán. Děkuji a přeji vám pěkný podvečer.


Jhin123

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Lepší.TV nová IPTV
« Odpověď #14 kdy: 11. 01. 2017, 08:12:53 »
Vzhledem k tomu, že můj předchozí komentář redakce pravděpodobně kvůli expresivnějšímu vyjadřování vymazala, dovolím si být tentokrát slušnější, ale zároveň údernější. Pokud jste náhodou ještě diskutujícího Jhin123 neprokoukli, je to přímo Dominik Světlík ze společnosti gonet, takže logicky tu danou službu chválí a vše ukazuje pouze v superlativech. To jen tak na okraj, s kým máme tu čest. Pravda, je taková, že daná služba opravdu není žádný zázrak. Po vcelku pochybném rekordéru, který musela služba SMS.cz na nátlak televizí zrušit, přichází novinka v podobě IPtv, která však nic zvláštního nepřináší. Po programové stránce je to opravdu chabé. Aby zaujali přidali pár programů ze Slovenska, ale to jim opět díky bu bu bu ze strany tamních televizí příliš nevyšlo. Takže SK programy najednou jaksi v tichosti zmizely... Tak teď nám pan Světlík slibuje nějakých 10 nových HD kanálů. Už to vidím. To bude opravdu terno... Nic lepšího než konkurence už ale stejně nabídnout nemůže.

Doufám, že tento delší, slušnější a zároveň údernější komentář, který upozorňuje na pravou identitu diskutujícího Jhin123, nebude smazán. Děkuji a přeji vám pěkný podvečer.

Dobrý den,
snažil jsem odpovědět na několik dotazů a říci informace, které mohou být pro čtenáře zajímavé a přínosné.

S pozdravem,
Dominik Světlík
« Poslední změna: 11. 01. 2017, 08:18:09 od Jhin123 »