reklama

reklama

Autor Téma: Plánované vysílače - kam se co ještě rozšíří  (Přečteno 117797 krát)

Miroslav Laduna

• Stálý člen
    • Zobrazit profil
Re:Plánované vysílače - kam se co ještě rozšíří
« Odpověď #45 kdy: 07. 06. 2019, 11:39:22 »
Spočítejme si rocková FM rádia: Beat, Rock Radio, HEY a některá další lokální, třeba v Praze. Je neuvěřitelné, že bude existovat další. To mi hlava nebere......
Spočítejme si, kolik FM stanic se zabývá elektronickou hudbou. Celoplošné 0. Lokální možná dvě....
Spočítejme si, kolik FM stanic se zabývá soul, funk, Jazz.....možná 1 , 2 lokální....
Za prvé selhává národ, co se vkusu týče, za druhé selhává RRTV....
Dost smutné.....
P.S.: Proti rocku a metalu nic nemám.....

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jaroslav Honzík

• Profík
    • Zobrazit profil
Re:Plánované vysílače - kam se co ještě rozšíří
« Odpověď #46 kdy: 16. 06. 2019, 21:20:27 »
Spočítejme si rocková FM rádia: Beat, Rock Radio, HEY a některá další lokální, třeba v Praze. Je neuvěřitelné, že bude existovat další. To mi hlava nebere......
Spočítejme si, kolik FM stanic se zabývá elektronickou hudbou. Celoplošné 0. Lokální možná dvě....
Spočítejme si, kolik FM stanic se zabývá soul, funk, Jazz.....možná 1 , 2 lokální....
Za prvé selhává národ, co se vkusu týče, za druhé selhává RRTV....
Dost smutné.....
P.S.: Proti rocku a metalu nic nemám.....

S tím souhlasím, ač raadeji než like fm bych videl hey. Ale i takove rozšíření coloru bych ocenil.

Jinak, aktualizoval jsem seznam, čeka nas pěkny vývoj dab+ ;)
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov-12C, někdy Teleko 10A či 11A, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.

reklama