Autor Téma: Přenos tenisu z ČR (turnaj, Davis/Fed cup) na komerční TV - dnes na NovaSportu  (Přečteno 7437 krát)

blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Dnes bude na Nova Sportu přímý přenos finálových zápasů štvanického dvojturnaje (ženské ITF s dotací 75k USD a mužský Challenger s dotací 50k USD). Musím říct, že mne to velice překvapilo. Přenosy z turnajů této kategorie je po řadu let doménou ČT. Pamatujete si, kdy naposledy na nějaké komerční TV byl přenos z domácí tenisové akce? Já si jen pamatuju, že Prima před téměř 20 lety (1997?) vysílala ATP turnaj z Vítkovic.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Dnes bude na Nova Sportu přímý přenos finálových zápasů štvanického dvojturnaje (ženské ITF s dotací 75k USD a mužský Challenger s dotací 50k USD). Musím říct, že mne to velice překvapilo. Přenosy z turnajů této kategorie je po řadu let doménou ČT. Pamatujete si, kdy naposledy na nějaké komerční TV byl přenos z domácí tenisové akce? Já si jen pamatuju, že Prima před téměř 20 lety (1997?) vysílala ATP turnaj z Vítkovic.
Záleží na tom, KOMU POŘADATEL prodá vysílací práva!


matt33

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Prenosový kanál je na 16E 12541 H 6332 2/3.
« Poslední změna: 31. 07. 2016, 12:56:34 od matt33 »


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
ČT a některé další televize, jako například polská TVP nebo italský Supertennis, dávají dnes Rogers Cup z kanadského Montrealu. Dva záznamy a jeden přímý přenos. Je to WTA turnaj kategorie Premier (Price Money: $2,413,663).

Dnes bude na Nova Sportu přímý přenos finálových zápasů štvanického dvojturnaje (ženské ITF s dotací 75k USD a mužský Challenger s dotací 50k USD). Musím říct, že mne to velice překvapilo. Přenosy z turnajů této kategorie je po řadu let doménou ČT. Pamatujete si, kdy naposledy na nějaké komerční TV byl přenos z domácí tenisové akce? Já si jen pamatuju, že Prima před téměř 20 lety (1997?) vysílala ATP turnaj z Vítkovic.
Záleží na tom, KOMU POŘADATEL prodá vysílací práva!


Hm, a já si naivně myslel, že zdejší osazenstvo je natolik inteligentní, že je schopno porozumět psanému text...


Kosan

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
    • E-mail
A místo toho stejně běžel záznam turnaje z Toronta :D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0