Autor Téma: CT1 v HD - O princezně Jasněnce a létajícím ševci neděle 8. 5. 16:55  (Přečteno 25190 krát)

takamine

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 34
    • Zobrazit profil
    • E-mail
CT1 v HD - O princezně Jasněnce a létajícím ševci  neděle 8. 5. 16:55

http://www.ceskatelevize.cz/porady/24612-o-princezne-jasnence-a-letajicim-sevci/29238161674

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
CT1 v HD - O princezně Jasněnce a létajícím ševci  neděle 8. 5. 16:55

http://www.ceskatelevize.cz/porady/24612-o-princezne-jasnence-a-letajicim-sevci/29238161674

akorát jsem chtěl také o tom psát, bude někdo nastavovat záznam? nevím jestli neselže můj časovač, ideálně v ts formátu


takamine

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 34
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Ja to budu urcite nahravat  ;)


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Ja to budu urcite nahravat  ;)
Z jakého zdroje? (Sat,IPTV, kabelovka)
Ideálně s datovým tokem nad 10 mbits


takamine

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 34
    • Zobrazit profil
    • E-mail
IPTV, bohužel cca kolem 6-7 Mbit, víc ČT Netboxu neposkytuje, ale mě to stačí  ;)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jouda u lopaty

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 7
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Pokusím se to nahrát z kabelovky :)


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
super, přes jakého poskytovatele? UPC? Má být ještě repríza v pondělí  ČT1 9.5 v 10:30-12:00

Záznam pokud možno bez konvertování, nejlépe TS
« Poslední změna: 27. 04. 2016, 11:44:45 od jirkazdevitky »


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Já ti nahrnu na ten HD co bude potřeba. Aktuální verze FW Amika má spolehlivější časovač, než ta minulá. 
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Pokusím se to nahrát z kabelovky :)
Dík, jakého poskytovatele mas?


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Já ti nahrnu na ten HD co bude potřeba. Aktuální verze FW Amika má spolehlivější časovač, než ta minulá.
Teď nevím co mas konkrétně na mysli, taky mám nastaveno na časovači ale nemůžu se na něj spolehnout
« Poslední změna: 07. 05. 2016, 09:54:44 od jirkazdevitky »


takamine

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 34
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Kdyz to srovnam s tim co nam poustela driv napr. NOVA v hrozne kvalite, uplne zas pohadka dostala novy rozmer  :)
Kdyz nic nevychazi na BLU-RAY alespon diky za to postupne scanovani ceskych filmu do HD i kdyz bez vycisteni a oprav.


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Já ti nahrnu na ten HD co bude potřeba. Aktuální verze FW Amika má spolehlivější časovač, než ta minulá.
Teď nevím co mas konkrétně na mysli, taky mám nastaveno na časovači ale nemůžu se na něj spolehnout
Tak jsem ten časovač přechválil. Máš tam asi jen poslední půl hodiny. Byl jsem pár dní pryč a bez internetu. S přibývající délkou od nastavení záznamu je přesnost horší. Ten Ryan asi vyjde lépe.
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Já ti nahrnu na ten HD co bude potřeba. Aktuální verze FW Amika má spolehlivější časovač, než ta minulá.
Teď nevím co mas konkrétně na mysli, taky mám nastaveno na časovači ale nemůžu se na něj spolehnout
Tak jsem ten časovač přechválil. Máš tam asi jen poslední půl hodiny. Byl jsem pár dní pryč a bez internetu. S přibývající délkou od nastavení záznamu je přesnost horší. Ten Ryan asi vyjde lépe.

Ještě bude repríza Jasnenky zítra v 10:30-12:00


jirkazdevitky

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 444
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Kdyz to srovnam s tim co nam poustela driv napr. NOVA v hrozne kvalite, uplne zas pohadka dostala novy rozmer  :)
Kdyz nic nevychazi na BLU-RAY alespon diky za to postupne scanovani ceskych filmu do HD i kdyz bez vycisteni a oprav.
Můžu říct ze pohádka dostala timto Bluray kvalitu, když srovnám např. Krkonosskou pohádku kterou mám taky na bluray, tak je to podobná kvalita,  musím říct ze převedení do hd se velmi povedlo, u teto pohádky byl od začátku problém rozeznat co se děje ve tmavých scénách a tímto dostal film jiný rozměr. Povedený přepis je kvalitnější než např. u podobne pohádky z 80.let Za humny je drak, kterou odvysílala Prima taky v hd 28.10