Autor Téma: LN: o2 sport netáhne  (Přečteno 32768 krát)

Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #45 kdy: 22. 02. 2016, 21:13:55 »
No já ti tedy nevím, ale závada bude asi u tebe mezi klávesnící a židlí. Teď jsem to 20 minut testoval, a nabíhá mě to korektně, přesně jako na černém STB. Od začátku, úplně OK.
Zkus vymazat cache prohlížeče, pokud sleduješ na počítači. S telefonem poradit neumím.
Když tak napiš...     

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #46 kdy: 23. 02. 2016, 06:42:32 »
No já ti tedy nevím, ale závada bude asi u tebe mezi klávesnící a židlí. Teď jsem to 20 minut testoval, a nabíhá mě to korektně, přesně jako na černém STB. Od začátku, úplně OK.
Zkus vymazat cache prohlížeče, pokud sleduješ na počítači. S telefonem poradit neumím.
Když tak napiš...   
Mluvím vždycky(!!!) jen a pouze o aplikaci pro android a začátcích poradů ne koukaní na pořady z půlky. https://www.o2.cz/osobni/forum/?openid.ns=http%3A%2F%2Fspecs.openid.net%2Fauth%2F2.0&forum_id=42&topic_id=16737
« Poslední změna: 23. 02. 2016, 06:47:20 od s.s.rock »


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #47 kdy: 23. 02. 2016, 11:14:53 »
s.s.rock: Tak promiň, že jsem se ti snažil poradit  >:(  Tvoje vlákno na fóru O2 TV jsem nečetl, a jak jsem psal, s telefonem poradit neumím. A zajímavý je, že i tam ti někdo psal, že jemu to jde OK. Takže kdepak je problém ?
A buď ujištěn, že kdybych věděl, že jseš jeden z těch divných fotbalových fanatiků, nikterak bych se neexponoval  ::)     


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #48 kdy: 23. 02. 2016, 12:52:20 »
To sem psal já že to opravily když to jeden den šlo dobře a druhý už to zase blbo. Ten co tam psal že mu to jde taky myslel na pc ale já nemluvím o pc!


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #49 kdy: 23. 02. 2016, 14:19:53 »
Ha, vida, nechci to zakřiknout ale vypada to že to konečně opravily. :) Nejenom že sem teď zkoušel asi 4 začátky a všechny naběhli bez problémů ale konecně je v aplikaci funkční i program Afické nebe, kterej mi do zavedení do apliace nikdy nešel vždycky mi to jen vyplivlo že: litujeme ale něco se pokazilo. :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0