Autor Téma: LN: o2 sport netáhne  (Přečteno 32762 krát)

Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #30 kdy: 19. 02. 2016, 21:27:55 »
Tak tady je kompletní článek. Podotýkám pro rejpaly, že to není vystříhané, ale složené z několika scanů v grafickém programu.  ;) Zkuste si na A4 stolním scanneru skenovat noviny...




@s.s. rock: Nova se netrhne, nemá za co. Ta si může maximálně tak trhnout nohou.  :D A vždyť přece má své skvělé Voyo, ne ?
@Katoda: FAČR, respektive STES mají handl na práva s Pragosportem. Mě to zní že šlo jako obvykle o prachy, čili všimné pro konkrétní osobu v Pragosportu, ale to je jen moje spekulace. Člověk shrábnul peníze, O2 je spokojená, FAČR a sponzoři můžou tak maximálně skřípat zubama. Tak se holt dělá byznys...     

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #31 kdy: 20. 02. 2016, 07:34:03 »
Sem to celé přečetl a řekl bych že je to članek uplně o ničem, sice remcaj ale vůbec nic se nezmění. Fotbal bude opravdu časem převeden jen na placené kanály a je to tak spravně. Když jde člověk na zápas na stadion tak taky musí zaplatit, sport prostě není zdarma.Je to podobné jako když sem dělal u bezpečnostní agentury, vždycky když se spřísňovali prvidla kde byla větší buzerace pro zaměstnance a víc práce pro agemturu tak všichni kolem prskali, bylo to nepohodlné a tak se to nikomu nelibilo. Nakonec nezbylo než si zvyknout na nový chod. Přesně takhle je to takhle s fobalem, zvykli si že na ČT mají vysokou sledovanost díky tomu že je to zdarma a teď se jim to nelibí. Časem tohle nikdo řešit nebude. ;)


petan97

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #32 kdy: 20. 02. 2016, 11:05:25 »
Já myslím,a psal jsem to už několikrát,že tady ani tak nejde o placenou tv,kterou má u nás hodně lidí,ale o tu exkluzivitu,která každého nutí měnit roky zaběhnutého operátora a přecházet někam,kde je to i co se týče "internetu" naprosto nevýhodné.Gord ještě s ohledem na to,že o2 lidem lhalo ohledně toho,že u nich mají jistotu,že uvidí všechen u nás dostupný fobal.A ono jaksi od nové sezony nic....Být synot liga na nově sportu či sport tv a podobně,těch protestů by bylo daleko míń a sledovanost mnohonásobně vyšší....


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #33 kdy: 20. 02. 2016, 13:12:04 »
Já myslím,a psal jsem to už několikrát,že tady ani tak nejde o placenou tv,kterou má u nás hodně lidí,ale o tu exkluzivitu,která každého nutí měnit roky zaběhnutého operátora a přecházet někam,kde je to i co se týče "internetu" naprosto nevýhodné.Gord ještě s ohledem na to,že o2 lidem lhalo ohledně toho,že u nich mají jistotu,že uvidí všechen u nás dostupný fobal.A ono jaksi od nové sezony nic....Být synot liga na nově sportu či sport tv a podobně,těch protestů by bylo daleko míń a sledovanost mnohonásobně vyšší....

Na druhou stránku co by měl O2 sport vysílat aby lidi neremcali??? Už sem tu psal že ta exkluzivita pramení z toho že vysílají jen ve streamu na internetu a s mutidimenzí, jak by to mohli přeprodat jinam??? Šlo by to udělat jedině tak že by na satu bylo pro O2 sport vymezeno 8 kanalů na kterych by normalně byla jen mrtvola a když by vysílali v mutidimenzi byl by tam druhý, třetí, čtvrtý sport. Jinak nevím.
Co se jiných kanalů týče mohla by to koupit jedině nova na nova sport, ostatní sport tv mají zahraničního investora a ten by o českou ligu neměl zájem.
« Poslední změna: 20. 02. 2016, 13:21:57 od s.s.rock »


petan97

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #34 kdy: 20. 02. 2016, 13:38:30 »
To je hloupost,protoze madarska a ceska verze sport tv je oddelena,neni to jako v pripade eurosportu.Mimoto uz ceskou ligu v minulosti vysilali,stejne tak jako tusim slovenskou hokejovou extraligu...

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #35 kdy: 20. 02. 2016, 13:58:54 »
Aha tak to nevím, o tomhle se hádat nebudu. Vím ze pravidelně berou KHL a vysilají zapasy Slovanu Bratislava a ještě když tam byl Lev Praha tak i jeho ale že to mají oddělené to sem nevěděl. ;) Jinak co se týče ještě toho nejlepšího fotbalu v O2 TV, nikde jsem nečetl že by měl rušit DIGI sporty ale o tom už sem tady taky psal na první straně. ;)
« Poslední změna: 21. 02. 2016, 08:56:53 od s.s.rock »


petan97

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #36 kdy: 20. 02. 2016, 21:42:49 »
O digi se mozna moc nemluvilo,ale.opravdu mnohokrat na v ruznych diskuzich a podobne lidem tvrdili,ze at se prestizni souteze typu la liga a podobne objevi kdekoli,mohou si byt jisti,ze kanal bude soucasti o2 tv... A ano vida,lez jako vez a oblbovani zakazniku,kteri kdyby to vedeli,tak by na ten ani ne pulrok k o2 nesli...


Kuboslav Kuboslavič

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 59
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #37 kdy: 21. 02. 2016, 07:19:22 »
Digi Sport v O2TV i po teto sezone ;-) Nezapomente kdo za O2 stoji...
Sony Bravia KDL-46EX505 + Smith CA-Modul IRDETO
Maximum E85 Multifocus Fe (1W - 13E - 19E - 23E)
Skylink (MULTI HD) - již nepoužíváno
O2TV via VDSL 80Mbit
DVB-T: Krašov + Košutka, Mux 1-4, 7, 8 + Hogen Bogen (ARD, ZDF, BR MUX)
MediaCentre: Evolve Blade MINI HD


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #38 kdy: 21. 02. 2016, 08:52:44 »
O digi se mozna moc nemluvilo,ale.opravdu mnohokrat na v ruznych diskuzich a podobne lidem tvrdili,ze at se prestizni souteze typu la liga a podobne objevi kdekoli,mohou si byt jisti,ze kanal bude soucasti o2 tv... A ano vida,lez jako vez a oblbovani zakazniku,kteri kdyby to vedeli,tak by na ten ani ne pulrok k o2 nesli...
Jaká lež? V době kdy tohle prezentovali ještě nikdo nemohl vědět že si nějaká Lama udělá další 2 sportovní kanály a bude PL a LaL vysílat tam. Mimochodem ty už teď víš že O2 nakonec DIGI sporty 3 a 4 nevyjedná??? Mně osobně tohle vůbec netrápí, našel sem si LaL i PL na internetu v HD streamu a mám celou Lamu u zadku, beztak slovenštinu ve sportu výsloveně nesnášim. Slováci prostě neumí komentovat sport no, sory ale tak to je. ;)


petan97

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #39 kdy: 21. 02. 2016, 09:38:35 »
Tyto hd streamy jsem si nasel.taky,hned po oznameni ligy mistru u Kellnera.A tak mamm v HD pl la ligu i lm.Ale to ze lidem o2 sproste lhalo je fakt.Nikoho ze zakazniku nebude zajimat,ze o nejake lame nevedeli a podobne.To je jejich problem,ze si prava vcas nevyridili.Nemeli zkratka tvrdit neco,co nebyli schopni 100%dodrzet....A jinak tim,ze digisporty(nebo novy lama sport...)u o2 nebudou,jsem si temer jisty.Sami uvedli,ze s nikym jednat nehodlaji a ze tyto ligy budou od nove sezony exkluzivne jen u nich.Digisporty co ted ma o2 jim totiz poskytla uplne jina firma a ne lama .


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #40 kdy: 21. 02. 2016, 14:02:10 »
..A jinak tim,ze digisporty(nebo novy lama sport...)u o2 nebudou,jsem si temer jisty.Sami uvedli,ze s nikym jednat nehodlaji a ze tyto ligy budou od nove sezony exkluzivne jen u nich.Digisporty co ted ma o2 jim totiz poskytla uplne jina firma a ne lama....

Koukam že to někdo nepochopí i když to napíšu polopaticky. Zkusím to ještě jednou a naposled. Lama nikdy neřekla že to bude jan na Digi TV jako platformě pouze řekla že na PL ani LaL nikomu nedá sublicenci. Sublicence = přeprodaní vysílacích práv na jiný sportovní kanál. Co se týče té ekxluzivity tak tam šlo také jen o DIGI sporty, o tom že někdomu neprodají celý balík svých programů nepadlo ani slovo. Jó a mimochodem je uplně jedno s kým uzavřel O2 TV smlouvu na DIGI sporty, jde hlavně o to na jak dlouho. ;)
« Poslední změna: 21. 02. 2016, 14:05:45 od s.s.rock »


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #41 kdy: 21. 02. 2016, 23:07:28 »
Mě docela zaujalo to, že domácnost se má násobit 2,5 a vyjde z toho počet diváků.

To vycházejí z průměrného počtu osob obývající jednu domácnost? Pokud ano, tak nezapomínají na to, že fotbal je mužská záležitost a ne nějaký "unisex" film/seriál, na který se fakt může mrknout celá rodina?

A další věc. Fotbal je na O2 o víkendu a většina ligových kol se hraje v údobí druhá půlka března, duben, květen, srpen, září, první půlka října....

A kde pak spousta Čechů tráví v tomto období víkendy? Tam, kde O2 sport nemají, ČT však ano...


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #42 kdy: 22. 02. 2016, 09:14:35 »
Ono jde taky o to že propojily 3 služby do jedné a pak nic nejde pořadně a lidi jen nadavají. Třeba to O2 TV Go teď funguje jen z archivu, jak chce člověk koukat na živé vysílání tak si vůbec neškrtne. Je tam v titulku uplně jiný pořád než má jit a furt dokola to načítá. Když už se na to člověk po půl hodině dostane tak tam zase chybí konec. Musí na to pak stejnak koukat z archívu apod. V mutidimenzi nejde nahrávání ani zpětný zkouknutí z archivu atd. Prostě chtějí moc a za chvíli nebudou mít nic. Za ty prachy začíná byť treba výhodnější UPC horizon než celá O2 TV. Včera sem chtěl koukat na Spartu s Boleslaví a tak mi to znechutily že sem radši pak koukal na LaLigu na Malaga s Real Madrid. ;) Pak chtějí mít nějakou sledovanost.


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #43 kdy: 22. 02. 2016, 11:25:52 »
Za ty prachy začíná byť treba výhodnější UPC horizon
Jako službu možná, ale co prosáklo online, je mediabox pro Horizon ještě horší střep než ten stříbrný STB od O2. Boot až minutu, nemožnost vlastního třídění a ještě další věci na které si nevzpomínám.
A to že vám u něčeho chybí konec, není vina O2, ale vysílatele. O2 ke každému pořadu do timeshiftu přidává pro tento případ 15 minut navíc. Ale to je obehraná písnička, jistá nejmenovaná mediální skupina naprosto cíleně nasazuje začátek reklamy v čase začátku pořadu. Protože to sleduju z TS, běžně taková reklama dává 5-7 minut, poté nějaké self promo, jeden dva  džingly a pár sponzorských sdělení. Nejextrémnější takto vyvolané zpoždění bylo 17 minut.  >:(   


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:LN: o2 sport netáhne
« Odpověď #44 kdy: 22. 02. 2016, 13:45:23 »
...O2 ke každému pořadu do timeshiftu přidává pro tento případ 15 minut navíc....
Přesně tohle je ten důvod proč pak nejdou začátky pořadu, ukazuje to uplně něco jiného než v reálu jde a aplikace si to neumí přebrat a furt to načítá jako starý pořad který už ale v realu dávno skončil. Kdo tohle vymyslel tomu bych dal pár facek akorát. Mně by nevadilo že bych koukal a něco a timeshiftu bylo že už jako by má jít něco jiného ale obraceně to prostě nefunguje!!!
« Poslední změna: 22. 02. 2016, 13:51:38 od s.s.rock »