Autor Téma: Nektere Plazmy Panasonic maji problem s UPC z Thoře  (Přečteno 13548 krát)

p w

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Znamy ma plazmu Panasonic starou asi 2 metry, jde o model : TX-P42G15E. CA modul Philips CW,zkousen i CW/Irdeto. Doobjednaval se HD balicek. predplatne na kartu se dostane ale televize nedovede HD kanaly prehrat,zakodovany kanal. Signal i Qualitu z TP s HD kanaly je v poradku - jiny prijimac fachci na stejnou parabolu OK.Stejne tak v jinem prijimaci CA modul CW s kartou UPC jede bez chyby. Po telefonatu jsem se dozvedel, ze jde o problem ze strany Panasonicu a reseni prozatim neni zname. Co se vi je, ze Skylinkacka HD nabidka frci udajne na zminene TV zcela ok a udajne kvuli nizsi SR (27500 vs. 30000 z Thořa). No takovyto problem od plazmy cenove kolem 20 tacu sem fakt necekal..solidni narez.

Ma nekdo Plazmu od Panasonicu s DVB-S/S2 tunerem a s jakou kartou,frci mu vse ok ?

 8)
DreamBox 500 & 800HD klon,UPC - Thoř 0,8W & Quad LNB Megasat Diavolo 0,1db & Fe 80cm, AL 80cm Astra 23,5 Skylink & CSlink + Inverto Quad 0,2db + silhani na 19,2E + Inverto twin 0,2db

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pevy

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 495
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Nektere Plazmy Panasonic maji problem s UPC z Thoře
« Odpověď #1 kdy: 28. 06. 2010, 14:09:18 »
Kámoš si tuto TV kupoval loni před vánocemi. TV byla sice "vybíravá" na typ modulu (např. univerzál Zetacam se Skylink kartou v ní nešel), ale po nainstalování nového modulu Eurocam/CW chodí vše od Skylinku v pohodě, včetně HD.
DVB-T/T2: Černá hora (K26,28,31,45), Krásné (K26,28,34), Kojál, Praděd, Klodsko (K22,25,33,46,47), Andrlův chlum (K21), Sněžné jámy (K22,24,30,37,47), RS5 Litomyšl (K35).
DAB: Teleko Černá hora 5D, ČRo 12C+12D, Polskie radio Klodsko 5B


kubisek

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 54
    • ICQ komunikátor - 125931103
    • MSN komunikátor - kubistap@hotmail.com
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Nektere Plazmy Panasonic maji problem s UPC z Thoře
« Odpověď #2 kdy: 28. 06. 2010, 17:48:37 »
Znamy ma plazmu Panasonic starou asi 2 metry, jde o model : TX-P42G15E. CA modul Philips CW,zkousen i CW/Irdeto. Doobjednaval se HD balicek. predplatne na kartu se dostane ale televize nedovede HD kanaly prehrat,zakodovany kanal. Signal i Qualitu z TP s HD kanaly je v poradku - jiny prijimac fachci na stejnou parabolu OK.Stejne tak v jinem prijimaci CA modul CW s kartou UPC jede bez chyby. Po telefonatu jsem se dozvedel, ze jde o problem ze strany Panasonicu a reseni prozatim neni zname. Co se vi je, ze Skylinkacka HD nabidka frci udajne na zminene TV zcela ok a udajne kvuli nizsi SR (27500 vs. 30000 z Thořa). No takovyto problem od plazmy cenove kolem 20 tacu sem fakt necekal..solidni narez.

Ma nekdo Plazmu od Panasonicu s DVB-S/S2 tunerem a s jakou kartou,frci mu vse ok ?

 8)
Mám přesně tu samou televizi a je fakt, že když jsem zkoušel ladit HBO HD (to byl jediný dostupný HD program), tak mi to taky nic nerozkódovalo. Ale vypadalo to spíš, jako by ta televize vůbec Cryptoworks na daném programu nerozpoznala, stejně jako u ostatních HD kanálů (na obrazovce bylo "Kanál je šifrován" místo "Sorry, you can not receive this programme" v případě, že nejsou práva na kartě). CA mám origoš Irdeto Cryptoworks.
--
Já se práce nebojím. Klidně si k ní i lehnu.


p w

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re: Nektere Plazmy Panasonic maji problem s UPC z Thoře
« Odpověď #3 kdy: 28. 06. 2010, 19:48:02 »
@kubisek : jakou kartu pouzivas,predpokladam ze Skylink...

byla mi dana rada na CA modul Mascom CW s FW 1.2 nebo novejsi...ale majitel podle toho co vim na to uz nemel naladu a od UPC si radeji propujcil HD PVR prijimac  :D no ani se mu nedivim,badali jsme kolem toho 2dny a prt prt,impuls na zavolani do Panasonicu CR mi prisel uz jen jako zpestreni s ocekavanim, ze od nich je vse ok...
DreamBox 500 & 800HD klon,UPC - Thoř 0,8W & Quad LNB Megasat Diavolo 0,1db & Fe 80cm, AL 80cm Astra 23,5 Skylink & CSlink + Inverto Quad 0,2db + silhani na 19,2E + Inverto twin 0,2db