Autor Téma: Nová spusti.net  (Přečteno 19024 krát)

metalista773

  • Host
Nová spusti.net
« kdy: 11. 01. 2016, 17:48:39 »
Spusti.net spustila novou stránku s tv kaly zdarma podmínkou je registrace a v její nabídce jsou kanály jako discovery a history channel postupně prý budou  přibývat další služba je také dostupá pro telefony s androidem a ios

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová spusti.net
« Odpověď #1 kdy: 11. 01. 2016, 21:47:58 »
Supr, až to někdo ozkoušite dejte vědět jak to funguje. Tipuju že buď je to placené a nebo pirát kterému dávám měsíc života.
« Poslední změna: 11. 01. 2016, 21:52:09 od s.s.rock »


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová spusti.net
« Odpověď #2 kdy: 11. 01. 2016, 22:13:40 »
Tak sem to zkusil a je to pravděpodobně nejaký fake a zbirač mailových adres asi. Pro ty hloupější služba radoby funguje ale je to z každého programu nahraných 5minut ve streamu které běhají pořád dokola. Pravdepodobně tam bude i nějaký vir ale na androidu mi to nic nenašlo.


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová spusti.net
« Odpověď #3 kdy: 11. 01. 2016, 22:57:04 »
Tak sem ještě koukal na fcb stránky podle které jim spadli servery protože na takový napor nebyli připraveni. Zpráva je ze včera tak uvidíme co bude dál když tak dám info. Podle mně jim to ale hned blokli a žadné další spuštění již nebude. U nás jsou na tohle práva dost silné a 5 mega pokutu určitě nikdo chtít platit nebude.


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Nová spusti.net
« Odpověď #4 kdy: 12. 01. 2016, 14:25:29 »
Minimálně na Nově už o této službě info mají. Dříve nebo později to skončí.
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová spusti.net
« Odpověď #5 kdy: 12. 01. 2016, 22:35:41 »
Tak nevím jesli je trestné mit nahrané z každého programu kousek a poštět to ve streamu asi ne. Ta služba nikdy nefungovala a nikdy fungovat nebude ovšem na té bazi jako funguje teď to možná bude fungovat napořád. :D :D :D


petan97

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová spusti.net
« Odpověď #6 kdy: 13. 01. 2016, 19:21:51 »
Služeb jako spusti tv existuje hned několik,stačí hledat.A většina z nich se drží už docela dlouho,jelikož jsou registrovány někde na Seychelách a podobně,může jít celá nenažraná tv h@vna i se svým řešením do háje zeleného ;)Stejně lidé sledující tyto stránky o jejich odpadní programy s ordinací v čele povětšinou absolutně nejeví zájem ....
Jinak trošku OT:Nepřijde vám směšné,že nova bojkotuje TýTý,protože chce do hodnocení zapojit odbornou porotu?Nepřipadá vám,že jde trošku proti sobě?Její pořady vyhrávají(vyhrávaly)podle mě právě proto,protože v anketě hlasovali pouze lidé,často právě ti,co tupě sledují novácké nesmysly.Kdyby však hlasovala skutečně odborná porota,nemá nova sebemenší šanci se svými seriály s hodnoceními v černých a ostudných číslech uspět....Nebo žeby si chtěla do poroty dosadit "své lidi"?


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová spusti.net
« Odpověď #7 kdy: 14. 01. 2016, 07:52:45 »
Žádná podobná služba není, pokud o nejaké opravdu víš a jen tupě neplácaš tak nahoď link treba i soukromě rád ti to potrvdím pokud to fakt bude pravda ale podle mně muže policie utnout jaký kolik server i kdyby byl na druhém konci světa tak že je asi hloupost že by se tohle nechalo obejít nějak ze zahraničí. ;) Co se týče tvého zaujetí proti nově na to sem odpovídat ani nechtěl ale taky nechápu proč by herci z ružovky nebo zpravaři z novy nemohli za své výkony odbornou porotou dostat cenu TýTý??? Ono totiž v té anketě nejde o osah pořadu ale o výkony proferionálů. ;)
« Poslední změna: 14. 01. 2016, 08:44:56 od s.s.rock »


petan97

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová spusti.net
« Odpověď #8 kdy: 14. 01. 2016, 15:36:48 »
Jelikož tyto služby využívám,rozhodně nebudu riskovat jejich zablokování,protože jak říkáš sám,asi lze zablokovat všechno.A riskovat to,že jsi někdo z tv h@vna a zoufale sháníš peníze,to opravdu nebudu ;).Jinak přijde ti,že výkony herců z ordinace jsou ve srovnání s ostatními hodny nějakého ohodnocení?Já opravdu ne.Jinak nechápu proč se týtý neúčastní třeba i HBO,např její Mamon by veškeré novácké paskvily strčil bez problémů do kapsy a to snad ve všech myslitelných kategoriích,herecké výkony samozřejmě nevyjímaje.O úrovni zprávařů na nově se snad taky nemusíme sálodlouze dohadovat...


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová spusti.net
« Odpověď #9 kdy: 14. 01. 2016, 20:48:51 »
Služeb jako spusti tv existuje hned několik,stačí hledat.A většina z nich se drží už docela dlouho,jelikož jsou registrovány někde na Seychelách a podobně,může jít celá nenažraná tv h@vna i se svým řešením do háje zeleného ;)


Je jedno kde sú registrované.... Pokiaľ dostanú operátori (poskytovatelia internetu - aby bolo jasné) súdny príkaz príslušné stránky blokovať, tak ju zablokujú nech je aj v Antarktíde.... Je to mesiac, čo začali niektoré DNSky v Rakúsku (viď http://pc.zoznam.sk/novinka/2x-aktualizovane-upc-u-nas-zacalo-blokovat-torrentove-stranky-ako-piratebay ) blokovať Pirate Bay, Británia blokuje torrenty priamo na úrovní poskytovateľov a to nehovorím o Číne, alebo Kórei (Severnej)....
« Poslední změna: 14. 01. 2016, 20:53:50 od Stefan Bukovan »
Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová spusti.net
« Odpověď #10 kdy: 14. 01. 2016, 21:11:20 »
Peťan97 pro mně si jen takový plácač hoven, sorry ale neprsvedčil si mně ani o jediné větě co si napsal.
To že nova vysílá komerčně (pro masy) zatím co placené HBO prestižně ví snad i 10ti letý školáci. ;)


petan97

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová spusti.net
« Odpověď #11 kdy: 15. 01. 2016, 17:24:22 »
Ved me je to jedno,ja nemam potrebu te presvedcovat. :) A jinak to,ze je HBO placene mu prece nebrani ucastnit se souteze poradu hodnocene PROFESIONALY,jak to pozaduje tv h@vna :)


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová spusti.net
« Odpověď #12 kdy: 15. 01. 2016, 18:45:28 »
Ok, ty maš pravdu a já mám klid. ;)
Jinak se zase vracím k tématu vlákna. Spusti.club je teď na tom tak že se tam nedá přihlásit s hlaškou: na stránke sa prauje. To jsem tedy zvědav co bude dál. :)


Daniel Kulhánek

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 609
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Nová spusti.net
« Odpověď #13 kdy: 17. 01. 2016, 13:49:12 »
... podle mně muže policie utnout jaký kolik server i kdyby byl na druhém konci světa ...
A proč je teda takový problém utnout server zveřejňující Sobotkovy emaily?
LCD LG 65´ + SONY STR-GX315
STRONG SRT 8541 + LCD LG 42´
DVB-T2 (STA) Ještěd, Černá studnice, Špičák(Česká Lípa)