Autor Téma: Uvažuji o zřízení satelitu od Chisatelit.cz  (Přečteno 8902 krát)

karlos555

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Uvažuji o zřízení satelitu od Chisatelit.cz
« kdy: 11. 01. 2016, 09:18:45 »
Dobrý den, chtěl bych poradit přemýšlým nad zřízením satelitu přestěhoval jsem se na vesnici a tím pádem přišel o kabelovku. Celkem mě zaujala nabídka od chcisatelit.cz nabídli mi satelit od freesat vše na klíč okolo 350 měsíčně navíc i na více levizí, vážně nad tím uvažuji.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Uvažuji o zřízení satelitu od Chisatelit.cz
« Odpověď #1 kdy: 11. 01. 2016, 09:42:18 »
Tak záleží co přesně upřednostňujete za hodnoty. Na co chcete koukat a kolik za to ale pokud máte vyřešený net určitě existují i IPTV možnosti jako O2 TV s O2 sportem který nikdo jiný nemá, říkám záleží na hodnotách. ;)


s.s.rock

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 473
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Uvažuji o zřízení satelitu od Chisatelit.cz
« Odpověď #2 kdy: 11. 01. 2016, 09:49:27 »
Tu O2 TV jsem nahodil proto protže je k tomu v ceně i služba O2 TV go a tu možno používat kdykoliv a kdekoliv. Mužete koukat na celou kablovku v mobilu, tabletu, notebooku kdekoliv kde budete mít internet. Až na 4 zařízení. Navíc má O2 TV až 30 hodin archiv což je taky bezva věc, jak se na to člověk naučí už nechce nic jiného. Nevím jak to má ten freesat.


karlos555

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Uvažuji o zřízení satelitu od Chisatelit.cz
« Odpověď #3 kdy: 11. 01. 2016, 09:52:34 »
Bohužel IPTV nemřipadá v úvahu, mám turbointernet od vodafonu s FUP 30GB. Hlavně mě zde zaujala možnost více televizí a za minimální poplatek a ten jejich filmový balíček za 50,-kč/měs, na sport moc nekoukám, preferuji hlavně filmy pro sebe a rodinu.


Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:Uvažuji o zřízení satelitu od Chisatelit.cz
« Odpověď #4 kdy: 11. 01. 2016, 12:58:28 »
Nabídka hd kanálů je slabá, odečíst můžete MoozDance a SundayChannel, z toho zřejmě rodina u vytržení nebude.
Jak tu už zaznělo vše je otázkou priorit, rozhodnutí je na Vás. Více HD kanálů má skylink, základ obnáší platit Servisní Poplatek, nejlépe přes Inkaso cca 55,-Kč/měsíčně v základu je HD kanálů docela dost. Z nabídky vyberete třeba Flexi 7 podle toho kdo co chce.
Jednoduché to ale nebude, teď jsem třeba u jednoho zákazníka otáčel ze skylinku na freesat, protože preferuje balík AXN, který skylink postupně celý zrušil.
Tak asi tak.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


karlos555

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Uvažuji o zřízení satelitu od Chisatelit.cz
« Odpověď #5 kdy: 11. 01. 2016, 13:37:45 »
Díky za objasnění stuace. AXN je u mě taky docela dost preferován teda samozřejmě ne tolik u mě ale u dětí.


Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:Uvažuji o zřízení satelitu od Chisatelit.cz
« Odpověď #6 kdy: 11. 01. 2016, 13:48:22 »
Takže vidíte, že to není až tak jednoduché. Doporučuju k té programové nabídce sezvat domácí osazenstvo a ujasnit priority.
Potom probrat kolik přijímačů a kam. Nezapomeňte, že každý přijímač potřebuje "svůj vlastní" kabel. Tedy 3 přijímače doma = quad konvertor.
Jde to eventuelně řešit v jistých případech i jinak (system unicable), ale spíše tam kde není jiná možnost. Celkovou montáž to prodrraží a je třeba navíc vybrat kompatibilní prvky.
Ono je to opravdu o těch prioritách a penězích o ničem jiném.


272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Uvažuji o zřízení satelitu od Chisatelit.cz
« Odpověď #7 kdy: 11. 01. 2016, 18:33:43 »
Tu O2 TV jsem nahodil proto protže je k tomu v ceně i služba O2 TV go a tu možno používat kdykoliv a kdekoliv. Mužete koukat na celou kablovku v mobilu, tabletu, notebooku kdekoliv kde budete mít internet. Až na 4 zařízení. Navíc má O2 TV až 30 hodin archiv což je taky bezva věc, jak se na to člověk naučí už nechce nic jiného. Nevím jak to má ten freesat.
Ano, jedině tam, kde je internet od O2 a není zrovna jako šnek. V cizích sítích to závisí na tom, jestli daný ISP bude provoz O2TV ve své síti tolerovat nebo ne. Pokud ne a zatne tomu tipec, tak smůla.
Freesat (nebo jakýkoliv jiný operátor) to má tak, že si ke svému satelitnímu přijímači připojím HDD a mohu si nahrát co chci a sledovat také kdy chci, nikoliv nějakých 30 hodin zpětně a ještě s limitem, že budu sledovat jenom v místě, kde to zařízení mám (tj. u SAT přijímače odpojím HDD s nahrávkami, odvezu třeba na chatu a sleduji tam).