Autor Téma: Sváteční ČT  (Přečteno 31742 krát)

erteple2

  • Host
Re:Sváteční ČT
« Odpověď #45 kdy: 06. 01. 2016, 16:36:02 »
Doufám že mi ČT přijede někdy osobně vyčistit TV od prachu a obrazovku, když se za ní musí platit ... Koncese se platí za televizor společnosti ČT - na jejich účet, čili ona by se měla o ten můj televizor i taky hezky postarat a hýčkat. No ne?  :D No ono né, on je to podvod aby měli na platy tamních tuny zaměstnanců, na nákup drahé techniky a na svůj blahobyt. Taky aby bylo na odměnu pro pana ředitele, no jak jinak. Prostě vivat český Kocourkov s podporou české lump-politiky.
« Poslední změna: 06. 01. 2016, 20:36:11 od erteple2 »

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sváteční ČT
« Odpověď #46 kdy: 06. 01. 2016, 17:21:40 »
Podle stejné logiky když platím daň z nemovitosti, můžu čekat, že mi erár přijde opravit barák :-)


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sváteční ČT
« Odpověď #47 kdy: 06. 01. 2016, 18:56:18 »
@erteple2: A proč jste nenapsal svému poslanci jako vašemu zástupci (máme tu zastupitelskou demokracii, mmch) u státu, aby s tím něco udělal? Že nějakému subjektu platíte peníze a ten pro vás nic, ale vůbec nic za ty peníze nedělá?  ;)
A nedá mi to: píše se blahobyt...
 8)   


erteple2

  • Host
Re:Sváteční ČT
« Odpověď #48 kdy: 06. 01. 2016, 20:40:29 »
Jo, už jsem to opravil.

Já nemám žádnýho "svýho poslance", všichni jsou darebáci které zajímají jenom jejich vlastní zájmy a jejich plné korýtko.


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sváteční ČT
« Odpověď #49 kdy: 06. 01. 2016, 22:49:03 »
Tož ano, o tom žádná. Ale vy jste neráčil nikoho volit ve volbách do PS? A ani nevíte, kdo je za váš kraj zvolený ? Zkuste mu napsat nebo namailovat, kontakty jsou na psp.cz a to přímo tady (http://www.psp.cz/sqw/organy2.sqw?kr=1

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


erteple2

  • Host
Re:Sváteční ČT
« Odpověď #50 kdy: 07. 01. 2016, 00:04:56 »
Ne, pouze celou stranu. Krajský a Senát mě nezajímá, to jde mimo mě. U Senátu bych jedině volil volbou ZRUŠIT - komora naprosto k ničemu a jen darmožrouti. To se opravdu ani neobtěžuju k volbám.


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sváteční ČT
« Odpověď #51 kdy: 08. 01. 2016, 05:52:33 »
I tací jedinci, jako je erteple2 mají volební právo....pak se nelze ničemu divit!


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sváteční ČT
« Odpověď #52 kdy: 08. 01. 2016, 05:59:38 »
....ještě to chce chápat psaný text......
Velice děkuji, amatére Tondachu, tímto jste měl ujistil o tom, že jste jenom rejpal a veškerou diskusi s vámi končím.
                   
....není zač, rádo se stalo!


erteple2

  • Host
Re:Sváteční ČT
« Odpověď #53 kdy: 08. 01. 2016, 14:53:14 »
I tací jedinci, jako je erteple2 mají volební právo....pak se nelze ničemu divit!

Osobně bych ho i klidně neměl, a nijak by mě to nemrzelo ani nechybělo.
Radši nechci ani vědět koho Tondachu volíváš .... nejsou to náhodou soudruzi?


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sváteční ČT
« Odpověď #54 kdy: 08. 01. 2016, 17:04:38 »
I tací jedinci, jako je erteple2 mají volební právo....pak se nelze ničemu divit!

Osobně bych ho i klidně neměl, a nijak by mě to nemrzelo ani nechybělo.
Radši nechci ani vědět koho Tondachu volíváš .... nejsou to náhodou soudruzi?

Už je to dávno, co mi vadilo, když mi soudruzi drze tykali.....máte dobrou školu, soudruhu!


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sváteční ČT
« Odpověď #55 kdy: 08. 01. 2016, 20:29:07 »
@erteple2: Že se s tím člověkem bavíte, toho baví jen do všeho rejpat...


erteple2

  • Host
Re:Sváteční ČT
« Odpověď #56 kdy: 08. 01. 2016, 23:48:43 »
Má dost.  :D To je síla co tady předvádí.

Přemýšlím proč "tykání" považuje za komunistický rituál. Blbost, to se používá od nepaměti tam kde jsou lidi k ssobě něčím blízko. Taková Angličtina pokud vím ani Vykání nezná, tam si tykaj všichni at' se znaj nebo neznaj.

Mimochodem já nemám ani náznak sympatií ke Komunistům, nebyl jsem ani Jiskra ani Pionýr. Takže myslím že mám dobrou školu, rodiče nepodlehli soudruhům at' slibovali nebo at' vyhrožovali. Takže p. Tondachu jste opravdu úplně mimo ana špatné adrese.


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sváteční ČT
« Odpověď #57 kdy: 09. 01. 2016, 07:50:30 »
Má dost.  :D To je síla co tady předvádí.

Přemýšlím proč "tykání" považuje za komunistický rituál. Blbost, to se používá od nepaměti tam kde jsou lidi k ssobě něčím blízko. Taková Angličtina pokud vím ani Vykání nezná, tam si tykaj všichni at' se znaj nebo neznaj.

Mimochodem já nemám ani náznak sympatií ke Komunistům, nebyl jsem ani Jiskra ani Pionýr. Takže myslím že mám dobrou školu, rodiče nepodlehli soudruhům at' slibovali nebo at' vyhrožovali. Takže p. Tondachu jste opravdu úplně mimo ana špatné adrese.

Je vidět, že o minulé době vůbec nic nevíte ....a přečtěte si své žvásty o poslancích a Senátu a pak teprve posuzujte CO TADY KDO PŘEDVÁDÍ...


erteple2

  • Host
Re:Sváteční ČT
« Odpověď #58 kdy: 09. 01. 2016, 14:57:49 »
Jako základní školou povinný si to ještě pamatuju, tak nevím čím se tady oháníte.

No nic, už Vás tady Tondachu řešit nebudu, přesně jak říká předřečník. O poslancích jsem Vám jasně řekl, že volívám celé strany a né jednotlivce (to málokdy) Ještě snad něčemu nerozumíte?