Autor Téma: Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?  (Přečteno 33166 krát)

THresil

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 185
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #75 kdy: 08. 01. 2016, 22:12:58 »
erteple2: Najednou Tě to zajímá? Celou dobu jsi byl nad věcí, jaká je toto téma blbost a najednou Tě to to zajímá...
Uvědom se!!! Aspoň pro příště, když už nic...

Díky Enikovi aspoň za nastínění možných problémů...  ;)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #76 kdy: 08. 01. 2016, 22:43:24 »
Brambora má asi u svého půdně-skříňového bastlu nějaké problémy se signálem, tak sonduje. Inu odborník se hned pozná :D


erteple2

  • Host
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #77 kdy: 08. 01. 2016, 23:33:10 »
Ale houbelec Gago ...  :P Naopak, mám to vyřešeno tak aby problémy nebyly. Kaskádovité napájení mi působí potíže, tak jej  holt nepoužívám. Zajímá mě to proč a jak to vyřešit. Mám to vyřešené jinak a kde to fachá bez potíží. Myslíš že budu něco provozovat co jede blbě? Tos asi padnul na hlavu.  :D

Thresil: Tys tady řešil úplně jiný problémy pokud vím, tak si to aspoň po ssobě přečti ! (výhybka, napájení) kaskádovité napájení né, beztak ani vůbec netušíš o čem je tady řeč.
« Poslední změna: 08. 01. 2016, 23:53:07 od erteple2 »


THresil

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 185
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #78 kdy: 10. 01. 2016, 16:20:39 »
erteple2: Bohužel, už to tak musím napsat, ale proti BLBCŮM nejde nijak bojovat !!!


erteple2

  • Host
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #79 kdy: 10. 01. 2016, 16:44:15 »
Hovoříš doufám o ssobě .... hele, ty fakt ani nevíš cos tu napsal tak si to aspoň po ssobě přečti! Řešils tu úplně jiný věci. Kdo je tedy potom ten BLBEC?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #80 kdy: 10. 01. 2016, 16:51:11 »
Kdo? Leda nějaký hudebník, který si plete violu s anténou a pořád se snaží tentovat do něčeho, čemu naprosto nerozumí. A ve své pomatenosti ještě všude vidí nějaké techniky, Gagy apod. Léčba v PL byla vloni zjevně neúčinná, chtělo by to zopakovat s delším pobytem...


THresil

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 185
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #81 kdy: 10. 01. 2016, 16:51:23 »
erteple2: Na Tvé příspěvky nemá vůbec cenu reagovat. Za celou dobu z Tebe padají jenom samé srandičky typu, jak Ty máš všecko dokonalé a sám všecko víš a pak se najednou ptáš. Jestli nechápeš souvislosti mezi mojí původní otázkou a tím, co napsal Enik, tak to je Tvůj problém. A navíc, téma se už dávno (od prvních příspěvků) stočilo úplně někam jinam a Enik (jestli to správně chápu) se vyjadřoval k celému vláknu.
Jak jsem psal, opětovně Tě žádám, abys vypadl z tohoto vlákna a neotravoval!
A k tomu, že Ty posuzuješ mě jako technika..., no..., co k tomu napsat. Nic o mně nevíš, ani neznáš mé zaměření a ani mé schopnosti a píšeš tady, co zvládnu a co ne.
Lidi jako Ty vůbec nepochopili smysl fór a měli by dostávat okamžitě BAN. Tolik můj názor.

Tak už vypadni, dík !


THresil

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 185
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #82 kdy: 10. 01. 2016, 16:52:40 »
272930370: To znělo dobře...  8)


272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #83 kdy: 10. 01. 2016, 16:55:06 »
Ale on tam fakt byl, to není legrace. Alespoň je vidět, s kým se zde vede diskuze :D


THresil

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 185
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #84 kdy: 10. 01. 2016, 17:14:42 »
272930370: Já myslím, že s ním se zde diskuze nevede. On je jenom takový prudič, který nemá čím konstruktivním přispět...


erteple2

  • Host
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #85 kdy: 10. 01. 2016, 21:28:21 »
Kdo? Leda nějaký hudebník, který si plete violu s anténou a pořád se snaží tentovat do něčeho, čemu naprosto nerozumí. A ve své pomatenosti ještě všude vidí nějaké techniky, Gagy apod. Léčba v PL byla vloni zjevně neúčinná, chtělo by to zopakovat s delším pobytem...

Radši mlč Gago, TKRtechniku, 272930370, etc.  ;D


erteple2

  • Host
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #86 kdy: 10. 01. 2016, 21:31:49 »
erteple2: Na Tvé příspěvky nemá vůbec cenu reagovat. Za celou dobu z Tebe padají jenom samé srandičky typu, jak Ty máš všecko dokonalé a sám všecko víš a pak se najednou ptáš. Jestli nechápeš souvislosti mezi mojí původní otázkou a tím, co napsal Enik, tak to je Tvůj problém. A navíc, téma se už dávno (od prvních příspěvků) stočilo úplně někam jinam a Enik (jestli to správně chápu) se vyjadřoval k celému vláknu.
Jak jsem psal, opětovně Tě žádám, abys vypadl z tohoto vlákna a neotravoval!
A k tomu, že Ty posuzuješ mě jako technika..., no..., co k tomu napsat. Nic o mně nevíš, ani neznáš mé zaměření a ani mé schopnosti a píšeš tady, co zvládnu a co ne.
Lidi jako Ty vůbec nepochopili smysl fór a měli by dostávat okamžitě BAN. Tolik můj názor.

Tak už vypadni, dík !

Tak proč se tady vyptáváš ty? A nevím proč už tu diskuzi tady dávno neukončíš. Tvé žádosti mi jsou jinak úplně ukradený.  :P  ;)


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #87 kdy: 10. 01. 2016, 21:39:37 »
272930370: Já myslím, že s ním se zde diskuze nevede. On je jenom takový prudič, který nemá čím konstruktivním přispět...
Blekotá tady takto 10 let a za celou tu dobu nic nepochopil a nic se nepřiučil. Jen pořád plete dvě na tři... :)
Jen pro info, když shnilá brambora píše o "technikovi", nemyslí tím odbornost, ale jednoho dávného diskutujícícho s nickem "technikTKR", který tu dříve působil a po zásluze mu nakádal co zasloužil :) A od té doby, kdokoli se k němu podobně nesouhlasně vyjadřuje, v tom vidí onoho "technika".
« Poslední změna: 10. 01. 2016, 21:43:29 od David Kříž »


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #88 kdy: 10. 01. 2016, 21:41:17 »
erteple2: Na Tvé příspěvky nemá vůbec cenu reagovat. Za celou dobu z Tebe padají jenom samé srandičky typu, jak Ty máš všecko dokonalé a sám všecko víš a pak se najednou ptáš. Jestli nechápeš souvislosti mezi mojí původní otázkou a tím, co napsal Enik, tak to je Tvůj problém. A navíc, téma se už dávno (od prvních příspěvků) stočilo úplně někam jinam a Enik (jestli to správně chápu) se vyjadřoval k celému vláknu.
Jak jsem psal, opětovně Tě žádám, abys vypadl z tohoto vlákna a neotravoval!
A k tomu, že Ty posuzuješ mě jako technika..., no..., co k tomu napsat. Nic o mně nevíš, ani neznáš mé zaměření a ani mé schopnosti a píšeš tady, co zvládnu a co ne.
Lidi jako Ty vůbec nepochopili smysl fór a měli by dostávat okamžitě BAN. Tolik můj názor.

Tak už vypadni, dík !

Tak proč se tady vyptáváš ty? A nevím proč už tu diskuzi tady dávno neukončíš. Tvé žádosti mi jsou jinak úplně ukradený.  :P  ;)
A kde ve svém pomateném mozku si pořád myslíš, že jeho dotazy nebo žádosti směřují na tebe, nebo že by ses k nim měl vyjadřovat?


erteple2

  • Host
Re:Jak správně napájet předzesilovače a aktivní prvky?
« Odpověď #89 kdy: 10. 01. 2016, 22:55:23 »
Kdo? Leda nějaký hudebník, který si plete violu s anténou a pořád se snaží tentovat do něčeho, čemu naprosto nerozumí. A ve své pomatenosti ještě všude vidí nějaké techniky, Gagy apod. Léčba v PL byla vloni zjevně neúčinná, chtělo by to zopakovat s delším pobytem...

No, ty jseš zase chytrej jak rádio, to se jen tak nevidí  ;D Mimochodem, na technikyTKR se nikde neléčí, ba ani na to nejsou léky.  :D