Autor Téma: Přechod na DVB-T2  (Přečteno 689114 krát)

Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #855 kdy: 29. 11. 2017, 17:00:02 »
Dobře ale teď mi vysvětli z jakého důvodu zde i jinde nutíš svůj nadpozemsky geniální skylink ostatním?Každý si sám rozhodne kterého operátora si zvolí,ne?Nebo je přímo tvoje povinnost vymívat lidem mozek tím že tvoje nabídka je jediná správná cesta v celé sluneční soustavě která musí vyhovovat všem?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Adolf Shitler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #856 kdy: 29. 11. 2017, 17:27:09 »
Dobře ale teď mi vysvětli z jakého důvodu zde i jinde nutíš svůj nadpozemsky geniální skylink ostatním?Každý si sám rozhodne kterého operátora si zvolí,ne?Nebo je přímo tvoje povinnost vymívat lidem mozek tím že tvoje nabídka je jediná správná cesta v celé sluneční soustavě která musí vyhovovat všem?
Nevšiml jsem si, že bych někomu Skylink nutil, asi máš vidiny. Píši, že ho mám já sám a také uvádím cenu za základní balík u Skylinku. Jestli si ho někdo pořídí nebo ne, je jeho osobní problém.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #857 kdy: 29. 11. 2017, 17:28:53 »
Tvoje potřeba se zviditelnit je sice zjevná, ale nepodstatná. Můžeš si tady pořád dokola rozebírat cosi o reklamách a bezplatnosti (když už nevynikáš nějakými znalostmi, jenž bys v diskuzi uplatnil), ale na samotném stavu věci to nic nezmění. Komerční stanice zadarmo HD nedají, ochota platit za pozemní šíření je u nich na bodu mrazu a mně osobně je fuk, jestli si tady někdo maluje růžové sny o tom, že to bude jinak. Klidně může při sledování SD mazanic snít dál :)
Naprosto komický příspěvek. O potřebě se zviditelnit svědčí počet vašich příspěvků v každé  diskusi na toto téma :-) Navíc stále popíráte něco, co netvrdím, ale na to už jsem si u vašich příspěvků zvykl. Kdybyste měl vést debatu o faktech, neměl byste co napsat. O znalostech radši pomlčte, protože vy nepředvádíte znalosti, ale jen ideologická cvičení, často navíc popírající chování svobodného trhu, o kterém tak rád mluvíte.


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #858 kdy: 29. 11. 2017, 17:33:30 »
TV dávám max 10let! :o
Toto je totální nesmysl, sledovanost neklesá a to už se tu net šíří 20 let. Navíc to, co ti mladí sledují, je obvykle jen jinak distribuovaná TV produkce. Amatéři na Youtube berou jen ty nejmladší a brzy je to přejde, ti starší nakonec sledují TV seriály a filmy, které by jinak sledovali na klasické TV s půlročním zpožděním.


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #859 kdy: 29. 11. 2017, 17:35:33 »
Tak si přečti historii tohoto webu aby jsi si všimnul jak vychvaluješ svého operátora až do nebes a neustále doporučuješ.Ty seš jako nevyžádaná pošta,tam mě taky chodí neustále nabídky jak kdybych byl nesvéprávný a bez nich si nedokázal nic koupit.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Adolf Shitler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #860 kdy: 29. 11. 2017, 17:37:23 »
Tvoje potřeba se zviditelnit je sice zjevná, ale nepodstatná. Můžeš si tady pořád dokola rozebírat cosi o reklamách a bezplatnosti (když už nevynikáš nějakými znalostmi, jenž bys v diskuzi uplatnil), ale na samotném stavu věci to nic nezmění. Komerční stanice zadarmo HD nedají, ochota platit za pozemní šíření je u nich na bodu mrazu a mně osobně je fuk, jestli si tady někdo maluje růžové sny o tom, že to bude jinak. Klidně může při sledování SD mazanic snít dál :)
Naprosto komický příspěvek. O potřebě se zviditelnit svědčí počet vašich příspěvků v každé  diskusi na toto téma :-) Navíc stále popíráte něco, co netvrdím, ale na to už jsem si u vašich příspěvků zvykl. Kdybyste měl vést debatu o faktech, neměl byste co napsat. O znalostech radši pomlčte, protože vy nepředvádíte znalosti, ale jen ideologická cvičení, často navíc popírající chování svobodného trhu, o kterém tak rád mluvíte.
O počtu příspěvků se může každý přesvědčit a hned je jasné, kdo tady v diskuzi jenom trolluje :D :D :D Jinak já nemusím při psaní stanovisek TV stanic nic znát, k tomu stačí číst jejich oficiální vyjádření a doslovně ho přepsat. Takže se vzpamatuj a předváděj něco víc, než jenom bezduché tlachání :D


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #861 kdy: 29. 11. 2017, 17:48:14 »
No jistě, jenže ve vašem případě je potřeba počet příspěvků vynásobit počtem různých nicků.
Ale já vím, vy jste tu pod jiným jménem nikdy nebyl :-)


Adolf Shitler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #862 kdy: 29. 11. 2017, 17:52:57 »
Totéž bych mohl napsat o tobě. Ale nenapíši, protože to nemohu doložit. Stejně tak ty nedoložíš svoje představy, takže sorry :)


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #863 kdy: 29. 11. 2017, 19:53:30 »
Logicky nemůžou být v nabídce Skylinku programy v HD, které nejsou v nativu k dispozici. Na rozdíl do pozemního vysílání, kde ty programy nejsou v HD ani v případě, že k dispozici jsou…
To tvoje „k dispozici…“ já si to tak nepředstavuju.
„Neštěstí“, které začaly v předsmrtné křeči kabelovky, pokračovalo velkým tlakem na Skylink. Ten - a ke cti mu slouží, že nějakou dobu bojoval - to vzdal a vyústilo to v nový, nepěkný stav, že televize chtějí dostávat peníze za vyšší rozlišení (vyšší píšu záměrně).
I já považuji vyšší rozlišení než PAL za úměrné době, ale netvrď, že je k dispozici. Není! Je na trhu, ale za neúměrnou cenu. Technické předpoklady předávání, které tak vehementně hájíš, jsou jen nepodstatným zlomkem celého problému, který nazývám - Zaslouží si divák vyšší rozlišení a jak ho k němu dostat? (A kdo to zaplatí).
Popravdě vůbec nevím o čem konkrétně píšeš. Jestli je to v souvislosti s Nova HD, tak její vyřazení a opětovné zařazení (po dohodě) postihlo v roce 2014 kabelovku UPC a o rok později pak i Skylink.
A neúměrná cena? To má být vtip? Když chce Skylink od účastníků za základní balík měsíčně 79 Kč, přičemž v tom je již jeho zisk, tak nákup je ještě nižší. Což je tak "neúměrné", že se bavíme o marginální částce, za kterou už si nekoupíš ani krabičku cigaret. Jinak kdo nemá tu cca stovku měsíčně, tak nemá ani elektřinu, natož aby měl televizor - a všichni ostatní s tou stovkou nemají sebemenší problém. To je pouze pindání nějakých kolenovrtů, kteří už jsou duchem asi někde v komunismu a představují si, jak budou něco dostávat zadarmo - nebudou, žijeme v kapitalismu a všechno je o penězích. Ostatně oni kolenovrti taky asi nechodí do práce zadarmo, takže naprosto nechápu, kde se v nich bere jakási pochybná idea, že by sami měli cosi zadarmo dostávat...
Cha, chááá.....
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Adolf Shitler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #864 kdy: 29. 11. 2017, 20:51:34 »
Logicky nemůžou být v nabídce Skylinku programy v HD, které nejsou v nativu k dispozici. Na rozdíl do pozemního vysílání, kde ty programy nejsou v HD ani v případě, že k dispozici jsou…
To tvoje „k dispozici…“ já si to tak nepředstavuju.
„Neštěstí“, které začaly v předsmrtné křeči kabelovky, pokračovalo velkým tlakem na Skylink. Ten - a ke cti mu slouží, že nějakou dobu bojoval - to vzdal a vyústilo to v nový, nepěkný stav, že televize chtějí dostávat peníze za vyšší rozlišení (vyšší píšu záměrně).
I já považuji vyšší rozlišení než PAL za úměrné době, ale netvrď, že je k dispozici. Není! Je na trhu, ale za neúměrnou cenu. Technické předpoklady předávání, které tak vehementně hájíš, jsou jen nepodstatným zlomkem celého problému, který nazývám - Zaslouží si divák vyšší rozlišení a jak ho k němu dostat? (A kdo to zaplatí).
Popravdě vůbec nevím o čem konkrétně píšeš. Jestli je to v souvislosti s Nova HD, tak její vyřazení a opětovné zařazení (po dohodě) postihlo v roce 2014 kabelovku UPC a o rok později pak i Skylink.
A neúměrná cena? To má být vtip? Když chce Skylink od účastníků za základní balík měsíčně 79 Kč, přičemž v tom je již jeho zisk, tak nákup je ještě nižší. Což je tak "neúměrné", že se bavíme o marginální částce, za kterou už si nekoupíš ani krabičku cigaret. Jinak kdo nemá tu cca stovku měsíčně, tak nemá ani elektřinu, natož aby měl televizor - a všichni ostatní s tou stovkou nemají sebemenší problém. To je pouze pindání nějakých kolenovrtů, kteří už jsou duchem asi někde v komunismu a představují si, jak budou něco dostávat zadarmo - nebudou, žijeme v kapitalismu a všechno je o penězích. Ostatně oni kolenovrti taky asi nechodí do práce zadarmo, takže naprosto nechápu, kde se v nich bere jakási pochybná idea, že by sami měli cosi zadarmo dostávat...
Cha, chááá.....
To je aspoň příspěvek na úrovni, ne jak ty předešlé :D :D :D


spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #865 kdy: 29. 11. 2017, 20:58:08 »
P.Novák,byl to jen ironický výstřel,ale založený na sledování okolí,pokud mladí sledují tv/32-34např.mé děti/tak jako kulisu při jiné činnosti a nebo hbbtv,tam jde s časem manipulovat,na reklamy se nedívají nebo dokonce vypinají přístroj, v hospodě sledují tv jen dědci jako já-sport,na film nečumí NIKDO,po kuřácké anábázi ani nemá kdo,sledovat tv na telefonu už je mimo moji realitu! 8)
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #866 kdy: 29. 11. 2017, 21:06:47 »
... Takže se vzpamatuj a předváděj něco víc, než jenom bezduché tlachání :D

Lid versus Adolf Shitler

Ádino, vyndej si již ty smradlavé fusekle z uší; kdopak Ti je tam nacpal, že jseš hluchej jak patrona.

Smradlere, nepoužívej výraz "bezduché tlachání" protože Tvá bezduchá ideologie kapitalizmu, kterou kolovrátkuješ dokola dokola kdo si víc popílí doznává Tvé neurčité očekávání budem se honiti jako dva motýli. A hlavně Tvé primitivní urážení "pohrobků komunizmu, kteří chtějí žrát zadarmo" a poučování - kdybys to řekl alespoň vzletně "there is no free lunch", je mimo sociálně/ekonomického aspektu o kterém se zde mluví.

Meleš pořád dokola zátěž pro daňové poplatníky a uvádíš i nějakou sumu; proč neuvedeš sumu, kterou tento stát prosere/rozkrade ročně a která je mnohonásobně vyšší? Angažuješ se i na jiných fórech a bojuješ proti těm rozkrádáčkám? Pochybuji, ty jiné vlivové skupiny by Ti rychle tiply hřebínek.

Nech lidem - a dle statistik pozemáku jich není málo - alespoň kus toho denního žvance, kterého si léta mohli dopřát bez dodatečných poplatků.

P.S. 1
Dle nejnovějšího nálezu Ústavního soudu, bude stereo vysílání rozhlasu, které bylo  zahájeno v roku 1970, zpětně zpoplatněno všem majitelům rozhlasových přijímačů. Za již nežijící posluchače jsou povinni doplatit jejich žijící pokrevní příbuzní.

P.S. 2

Shitlere, změň si alespoň pro toto téma nickname, protože jeho sarkastické znění se ve světle Tvých postojů obrací na jeho originální znění.
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


Adolf Shitler

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 563
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #867 kdy: 29. 11. 2017, 21:17:03 »
... Takže se vzpamatuj a předváděj něco víc, než jenom bezduché tlachání :D

Lid versus Adolf Shitler

Ádino, vyndej si již ty smradlavé fusekle z uší; kdopak Ti je tam nacpal, že jseš hluchej jak patrona.

Smradlere, nepoužívej výraz "bezduché tlachání" protože Tvá bezduchá ideologie kapitalizmu, kterou kolovrátkuješ dokola dokola kdo si víc popílí doznává Tvé neurčité očekávání budem se honiti jako dva motýli. A hlavně Tvé primitivní urážení "pohrobků komunizmu, kteří chtějí žrát zadarmo" a poučování - kdybys to řekl alespoň vzletně "there is no free lunch", je mimo sociálně/ekonomického aspektu o kterém se zde mluví.

Meleš pořád dokola zátěž pro daňové poplatníky a uvádíš i nějakou sumu; proč neuvedeš sumu, kterou tento stát prosere/rozkrade ročně a která je mnohonásobně vyšší? Angažuješ se i na jiných fórech a bojuješ proti těm rozkrádáčkám? Pochybuji, ty jiné vlivové skupiny by Ti rychle tiply hřebínek.

Nech lidem - a dle statistik pozemáku jich není málo - alespoň kus toho denního žvance, kterého si léta mohli dopřát bez dodatečných poplatků.

P.S. 1
Dle nejnovějšího nálezu Ústavního soudu, bude stereo vysílání rozhlasu, které bylo  zahájeno v roku 1970, zpětně zpoplatněno všem majitelům rozhlasových přijímačů. Za již nežijící posluchače jsou povinni doplatit jejich žijící pokrevní příbuzní.

P.S. 2

Shitlere, změň si alespoň pro toto téma nickname, protože jeho sarkastické znění se ve světle Tvých postojů obrací na jeho originální znění.
Bla, bla, bla - jen si pindej, však stejně budeš platit a stěžovat si lze akorát tak na Lampárně, ty jelimane :D


AndrejH

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 095
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #868 kdy: 29. 11. 2017, 21:38:07 »

Bla, bla, bla - jen si pindej, však stejně budeš platit a stěžovat si lze akorát tak na Lampárně, ty jelimane :D

bingo, Hitlerovi konečně došly argumenty...a jak machroval, jsem se zasmál jak prase

Tak poslouchej ty Jelimane, tuším takové jméno jsi mi úředně přidělil, já nic platit nebudu a stěžovat na Lampárně si taky nebudu; já totiž pozemák nevyužívám; já jsem se totiž, na rozdíl od Tebe, nechoval jako smradlavá fusekle, ale vnímal jsem náš sociálně-ekonomický prostor v jeho realitě. Taky ses přiznal, že v prosírání miliard v ČR se neangažuješ, protože víš, že ti hoši by Ti rozkoupali .ule.

V jiném vlákně diskutuji s uživatelem Omar3 a tomu můžu říct "nazdar příteli", ale Tobě můžu říct akorát tak "běž do .iti Hitlere".
DAB rádia: stolní Noxon Nova II, přenosné SilverCrest SDRF 10 B1 a SDR 1.5 A1, Pure Elan E3, Tesco DR1403G, externí anténa Iskra 9 prvků 9,25 dBi, zesilovač 23dB/0,7dB, kanálová zádrž 12D, místo příjmu Brno


omar3

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 488
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #869 kdy: 29. 11. 2017, 23:07:56 »
Je zbytečné to hrotit. Já jsem čekal zhruba 10 let s registrací, než jsem se cítil na to, že bych zdejší komunikaci dokázal akceptovat. To tady byli různí virtuosové, stradivarové nebo technici TKR, kde ta komunikace jiskřila podobně jako s Shitlerem. Teď už mě nedokáže vytočit nikdo, snad s vyjímkou manželky. Když nejde o život, tak nejde o nic.     
DVB-T: CZ, SK, AT
DVB-S: 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero
DVB-C: Moravianet
FM:  CZ, SK, AT Horizontal 5 prvek, Vertikal 3 prvek
DAB: CZ, AT, SK LP345, Xmux
IPTV: SML