Autor Téma: Přechod na DVB-T2  (Přečteno 689181 krát)

erteple2

  • Host
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #150 kdy: 25. 01. 2016, 00:11:57 »
... Mnoho lidí (včetně mě) kašle na nějaké nastavení data a času ve fotografickém přístroji. U mě třeba je to proto, že jej napájí dva tužkové (AA) nabíjecí články a když jej nepoužívám (fotím velmi málo v posledních dvou, třech letech) leží v šuplíku a články jsou mimo něj (mám obavy, aby tyto do něj "nevytekly" a nezničily jej, protože poslední dobou nabíjecí články i renomovaných firem stojí za kravské lejno) a dojde u něj pokud čas  a datum jsou nastaveny, k jejich anulaci a nastavení na základní datum 01. 01. 2004, takže potom všechny fotky mají datum z roku 2004. Nic jiného bych za tím nehledal!  ;D
To ale musí dát hodně práce, z hranatého akumulátoru NP-W126 udělat 2 nabíjecí články AA! Potom je mi divné, že tak velký odborník udělá v jedné větě 2 tak zásadní chyby? V roce 2004 foťák FinePix HS50EXR byl ještě na jeho historických "houbách", u nás se začal prodávat až před třemi lety. Proto nemohl být jeho čas napájen nepřetržitě více než 10 let, aby sám dokázal vyprodukovat datum 26.10.2014. To by už lépe znělo, že při nastavování času a data došlo k chybě a místo roku 2016 bylo zadáno 2014.  :P

Stasi-DDR dokáže všechno ...  :D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #151 kdy: 25. 01. 2016, 16:39:43 »
Ovšem na tebe a tvé "anténářské schopnosti" muzikante nemá nikdo! Neboj, příjde den a nový Modřínovec bude spuštěn a pak se u tvých půdních děl budou dít věci! Nechtěl bych být ve tvé kůži až si tě podají tví "klienti"!  ;D ;D ;D
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


erteple2

  • Host
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #152 kdy: 25. 01. 2016, 17:08:44 »
Hele, už toho fantazírování nech a vem si prášky ju?  ;)

Na Modřínovci nic takového není, ba ani se neplánuje ... to mi i potvrdil přímo zaměstnanec ČRa, jistě ví víc nežli ty. Tak nazdar, jo? Akorát tu spamuješ a hlásíš falešné informace. Zdejšímu webu to nijak neprospívá, ba naopak.  >:(

Radši mi porad' nějaký další měřidlo za slušnej peníz .... tamto se mi nějak moc nelíbí, divná grafika i znázorňování.
« Poslední změna: 25. 01. 2016, 17:22:24 od erteple2 »


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #153 kdy: 25. 01. 2016, 17:22:28 »
Hele, už toho fantazírování nech a vem si prášky ju?  ;)

Na Modřínovci nic takového není, ba ani se neplánuje ... to mi i potvrdil přímo zaměstnanec ČRa, jistě ví víc nežli ty. Tak nazdar, jo? Akorát tu spamuješ a hlásíš falešné informace. Zdejšímu webu to nijak neprospívá, ba naopak.  >:(

A neměl náhodou ten "zaměstnanec ČRa" na sobě bílý plášť?  ;D  ;D ;D ;D A o tom kdo tu spamuje, o tom by se dalo polemizovat, akorát ne s tebou!  :( :( :(
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #154 kdy: 25. 01. 2016, 17:29:49 »
"...tamto se mi nějak moc nelíbí, divná grafika i znázorňování..." Jaké "tamto"?? Pokud máš na mysli Alcad FSM-630, pak musíš pochopit  ;D ;D, že to není žádná hračka, ale opravdový měřící přístroj, který zobrazuje hodnoty a průběhy o kterých jsi TY doposud neměl ani tušení a tudíž je neznáš! To je pak těžké, raději si kup něco, co má šest ledek v krabičce, které blikají a krabička pípá, píská a vůbec vyluzuje různé pazvuky a budeš SPOKOJEN! Jestli budou spokojeni i tví "zákazníci" toť otázka, ale počítám, že tě takto "vybaveného" nevyvede z míry ani spuštění "nového" Vraního Vrchu (Modřínovce).   ;D ;D ;D
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


erteple2

  • Host
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #155 kdy: 25. 01. 2016, 18:46:26 »
Už tě budu ignorovat .... jenom provokuješ. ::)


272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #156 kdy: 25. 01. 2016, 19:26:18 »
Hele, už toho fantazírování nech a vem si prášky ju?  ;)

Na Modřínovci nic takového není, ba ani se neplánuje ... to mi i potvrdil přímo zaměstnanec ČRa, jistě ví víc nežli ty. Tak nazdar, jo? Akorát tu spamuješ a hlásíš falešné informace. Zdejšímu webu to nijak neprospívá, ba naopak.  >:(

A neměl náhodou ten "zaměstnanec ČRa" na sobě bílý plášť?  ;D  ;D ;D ;D A o tom kdo tu spamuje, o tom by se dalo polemizovat, akorát ne s tebou!  :( :( :(



erteple2

  • Host
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #157 kdy: 26. 01. 2016, 14:30:02 »
Hele, už toho fantazírování nech a vem si prášky ju?  ;)

Na Modřínovci nic takového není, ba ani se neplánuje ... to mi i potvrdil přímo zaměstnanec ČRa, jistě ví víc nežli ty. Tak nazdar, jo? Akorát tu spamuješ a hlásíš falešné informace. Zdejšímu webu to nijak neprospívá, ba naopak.  >:(

A neměl náhodou ten "zaměstnanec ČRa" na sobě bílý plášť?  ;D  ;D ;D ;D A o tom kdo tu spamuje, o tom by se dalo polemizovat, akorát ne s tebou!  :( :( :(



Ty se ani neozývej ...  :D potrefenej


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil


Aleš Kovářík

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 23
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #159 kdy: 28. 01. 2016, 09:35:29 »
http://www.denik.cz/ekonomika/az-2-5-milionu-domacnosti-ceka-vymena-televize-20160127.html
:-)
Tak to je ovšem dobrý čtení :o) Hlavně ta infografika. "Svět přejde na DVB-T2" - no nevim co na to Čína, USA, Brazílie atd. "V Německu už prodali frekvenci 700MHz.", "V ČR je 27 vysílačů".
Každopádně chválím, že zdůrazňují HEVC jako nutnost pro nové televize. Tak snad si to lidi zapamatují


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #160 kdy: 28. 01. 2016, 11:38:36 »
Prislo mi usmevne spise toto:

"na počátku mohou stát set-top boxy zhruba 600 korun" (Nejlevnejsi ted stoji asi 1100 Kc)

"Pokud jde o individuální příjem v rodinných domech, nemusíte přelaďovat vůbec nic" (Selektivni prvky jsou jen vysadou STA?)

Jinak ale dobra osveta.


kNiGHT

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #161 kdy: 28. 01. 2016, 12:04:22 »
Mě spíš přijdou legrační ty názvy článků "Až 2,5 milionu domácností čeká výměna televize". Co to je za kravinu a proč se šíří tyhle bludy? TV je zobrazovač a kvůli změně kódování programů a přechodu na DVBT2 je samozřejmě nesmysl pořizovat si novou TV. Myslím že obdobný topic byl i zde na digizone. To asi spoustu netechnicky založených lidí zprvu dost vystraší než informuje.


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #162 kdy: 28. 01. 2016, 12:35:24 »
Přesně tak, proč by měli všichni měnit TV? Je to blábol a úplně stejný blábol je to i o těch RD. To všechny RD jedou širokopásmově na jednu anténu že nemusí nic upravovat? Ale pobavil jsem se.  ;D
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


ivovi

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 540
    • Zobrazit profil
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #163 kdy: 28. 01. 2016, 12:47:02 »
To je bohuzel obecny trend - provokativni nadpis ne uplne odpovidajici skutecnosti ci obsahu clanku.


erteple2

  • Host
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #164 kdy: 28. 01. 2016, 14:09:30 »
Prostě bulvární tlachy, já nevím že vás to vzrušuje ..... nic přeci novýho.