Autor Téma: Přechod na DVB-T2  (Přečteno 688726 krát)

erteple2

  • Host
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #105 kdy: 23. 01. 2016, 15:54:33 »
272930370 Už laskavě nemel kraviny, prosím tě o to opakovaně .... Osobně nevím co máš kde vystudovaného ale hlavně o DVB-T toho taky moc nevíš, tak tu moc nevyskakuj. Spíš máš praxi pokud vím v kabelovce - a to ještě kdovíjakou. U UPC už taky nepracuješ ... tak zalez do krabičky a nevyskakuj tady jak čertík na pružině. Nyní nevím kde pracuješ, možná nikde.


Stasi-DDR: Jo, koukám, tak už někde asi trochu jo ....

Mě jde spíš o vás co se tady natřásáte že to nemáte - máte max nějakou na elektriku, opraváře, nebo obecně na elektro.

Co máš např za vzdělání ty Stassi, pokud to není tajné?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


erteple2

  • Host
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #106 kdy: 23. 01. 2016, 15:59:13 »
Na Konzervatoři se o anténách opravdu nic nevyučuje. Potvrdila mně to osoba, která chodila do ročníku s jistým Š.S. a jistou M.S.

A proč by mělo? Mám jiné zaměstnání nežli koníčka ... čemu ještě nerozumíš? Potřebuješ k tomu snad nějakej dokument nebo odbornýho průvodce?  :D

Běž se učit ty housle a nevotravuj tady.  ;D
« Poslední změna: 23. 01. 2016, 16:01:05 od erteple2 »


THresil

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 185
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #107 kdy: 23. 01. 2016, 16:17:07 »

Co máš např za vzdělání ty Stassi, pokud to není tajné?
No já nevím, ale myslím si, že není důležité, kdo má jaké vzdělání, ale jak čemu rozumí. Setkávám se s tím třeba v práci, že lidé z oboru jsou "horší odborníci", než lidé mimo obor a to dělají tu samou činnost.


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #108 kdy: 23. 01. 2016, 16:17:47 »
272930370 Už laskavě nemel kraviny, prosím tě o to opakovaně .... Osobně nevím co máš kde vystudovaného ale hlavně o DVB-T toho taky moc nevíš, tak tu moc nevyskakuj. Spíš máš praxi pokud vím v kabelovce - a to ještě kdovíjakou. U UPC už taky nepracuješ ... tak zalez do krabičky a nevyskakuj tady jak čertík na pružině. Nyní nevím kde pracuješ, možná nikde.


Stasi-DDR: Jo, koukám, tak už někde asi trochu jo ....

Mě jde spíš o vás co se tady natřásáte že to nemáte - máte max nějakou na elektriku, opraváře, nebo obecně na elektro.

Co máš např za vzdělání ty Stassi, pokud to není tajné?

VŠ SNB + odborné studium na VŠ KGB v Moskvě.
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #109 kdy: 23. 01. 2016, 16:20:28 »
272930370 Už laskavě nemel kraviny, prosím tě o to opakovaně .... Osobně nevím co máš kde vystudovaného ale hlavně o DVB-T toho taky moc nevíš, tak tu moc nevyskakuj. Spíš máš praxi pokud vím v kabelovce - a to ještě kdovíjakou. U UPC už taky nepracuješ ... tak zalez do krabičky a nevyskakuj tady jak čertík na pružině. Nyní nevím kde pracuješ, možná nikde.


Stasi-DDR: Jo, koukám, tak už někde asi trochu jo ....

Mě jde spíš o vás co se tady natřásáte že to nemáte - máte max nějakou na elektriku, opraváře, nebo obecně na elektro.

Co máš např za vzdělání ty Stassi, pokud to není tajné?
O DVB-T toho pořád vím víc než ty, který neví naprosto nic a tak nanejvýš si plete violu s anténou. A u UPC opravdu už nepracuji, protože jsem tam ani nikdy nepracoval a dokonce se k tomu ani nechystám :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


THresil

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 185
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #110 kdy: 23. 01. 2016, 16:24:07 »
VŠ SNB + odborné studium na VŠ KGB v Moskvě.
Tak tos chodil s Putinem, ne?  ;D


erteple2

  • Host
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #111 kdy: 23. 01. 2016, 16:33:29 »
VŠ SNB + odborné studium na VŠ KGB v Moskvě.
Tak tos chodil s Putinem, ne?  ;D

asi jo  ;D


erteple2

  • Host
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #112 kdy: 23. 01. 2016, 16:36:19 »
272930370 Už laskavě nemel kraviny, prosím tě o to opakovaně .... Osobně nevím co máš kde vystudovaného ale hlavně o DVB-T toho taky moc nevíš, tak tu moc nevyskakuj. Spíš máš praxi pokud vím v kabelovce - a to ještě kdovíjakou. U UPC už taky nepracuješ ... tak zalez do krabičky a nevyskakuj tady jak čertík na pružině. Nyní nevím kde pracuješ, možná nikde.


Stasi-DDR: Jo, koukám, tak už někde asi trochu jo ....

Mě jde spíš o vás co se tady natřásáte že to nemáte - máte max nějakou na elektriku, opraváře, nebo obecně na elektro.

Co máš např za vzdělání ty Stassi, pokud to není tajné?
O DVB-T toho pořád vím víc než ty, který neví naprosto nic a tak nanejvýš si plete violu s anténou. A u UPC opravdu už nepracuji, protože jsem tam ani nikdy nepracoval a dokonce se k tomu ani nechystám :)

Jasně, fajn, hádat se nebudu ... nemá to ani smysl.


erteple2

  • Host
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #113 kdy: 23. 01. 2016, 16:40:09 »

Co máš např za vzdělání ty Stassi, pokud to není tajné?
No já nevím, ale myslím si, že není důležité, kdo má jaké vzdělání, ale jak čemu rozumí. Setkávám se s tím třeba v práci, že lidé z oboru jsou "horší odborníci", než lidé mimo obor a to dělají tu samou činnost.

Přesně tak +1 Taky když vidím kolikrát co zbyde po odbornících tak bych zvracel .... např. u nás odborníci na vodu, plyn, odpad - to je přímo katastrofa co předváděj. Amatér by to dokázal a mnohem lépe, pečlivěji a bez těch škod navíc kolem co udělaj.


erteple2

  • Host
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #114 kdy: 23. 01. 2016, 16:44:10 »
272930370 Už laskavě nemel kraviny, prosím tě o to opakovaně .... Osobně nevím co máš kde vystudovaného ale hlavně o DVB-T toho taky moc nevíš, tak tu moc nevyskakuj. Spíš máš praxi pokud vím v kabelovce - a to ještě kdovíjakou. U UPC už taky nepracuješ ... tak zalez do krabičky a nevyskakuj tady jak čertík na pružině. Nyní nevím kde pracuješ, možná nikde.


Stasi-DDR: Jo, koukám, tak už někde asi trochu jo ....

Mě jde spíš o vás co se tady natřásáte že to nemáte - máte max nějakou na elektriku, opraváře, nebo obecně na elektro.

Co máš např za vzdělání ty Stassi, pokud to není tajné?
O DVB-T toho pořád vím víc než ty, který neví naprosto nic a tak nanejvýš si plete violu s anténou. A u UPC opravdu už nepracuji, protože jsem tam ani nikdy nepracoval a dokonce se k tomu ani nechystám :)

Věříš že je mi to úplně jedno a vůbec mě to nezajímá ... Taky nechápu proč musíš být pořád tak arogantní a namyšlenej - nemáš totiž vůbec nad čím.  ::)  :P Tu tvojí kuličku jak si válí hovnivál ti vážně nikdo nezávidí, není totiž důvod. Nechápu kdy to konečně pochopíš, asi nejspíš nikdy. ::)
« Poslední změna: 23. 01. 2016, 16:46:42 od erteple2 »


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #115 kdy: 23. 01. 2016, 17:03:42 »
Muzikante, ty pořád řešíš nějaké přechody na T2 a "poloprofi" findery, ale o to, že byl zrekonstruovaný tebou tak zbožňovaný vysílač v Domažlicích, to ti nějak uniklo! Už je tam nový AS pro DVB-T2 a nová vertikální vysílací anténa pro DAB. Všechno od firmy Kathrein (čili ty správné "Katky" jak tyto anténní jednotky familiérně a trapně nazýváš jen a jen ty). V příloze máš ode mě malý dárek, ať to taky vidíš, když už jsi u toho nebyl!
« Poslední změna: 23. 01. 2016, 17:08:37 od Stasi-DDR »
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #116 kdy: 23. 01. 2016, 17:17:31 »

Co máš např za vzdělání ty Stassi, pokud to není tajné?
No já nevím, ale myslím si, že není důležité, kdo má jaké vzdělání, ale jak čemu rozumí. Setkávám se s tím třeba v práci, že lidé z oboru jsou "horší odborníci", než lidé mimo obor a to dělají tu samou činnost.

Přesně tak +1 Taky když vidím kolikrát co zbyde po odbornících tak bych zvracel .... např. u nás odborníci na vodu, plyn, odpad - to je přímo katastrofa co předváděj. Amatér by to dokázal a mnohem lépe, pečlivěji a bez těch škod navíc kolem co udělaj.
Zato když se podíváme co zbyde po violistovi u jeho anténářsko-patlácké produkce v Chodové Plané, tak je i to zvracení málo...


erteple2

  • Host
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #117 kdy: 23. 01. 2016, 17:23:25 »
Muzikante, ty pořád řešíš nějaké přechody na T2 a "poloprofi" findery, ale o to, že byl zrekonstruovaný tebou tak zbožňovaný vysílač v Domažlicích, to ti nějak uniklo! Už je tam nový AS pro DVB-T2 a nová vertikální vysílací anténa pro DAB. Všechno od firmy Kathrein (čili ty správné "Katky" jak tyto anténní jednotky familiérně a trapně nazýváš jen a jen ty). V příloze máš ode mě malý dárek, ať to taky vidíš, když už jsi u toho nebyl!

 Opravdu? ... tomu mám vážně věřit nebo je to zase nějakej vtip? Kde je foto celého vysílače aby bylo poznat že se skutečně jedná o něj? Pouhý vršek může být z jakéhokoliv jiného .... Toliko rakviček se mi teda vůbec nezdá že by mělo být pro Domažlice .... každopádně pěknej vršek vysílače +1 Ano, vidím tam ty antény pro DAB.
« Poslední změna: 23. 01. 2016, 17:30:21 od erteple2 »


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #118 kdy: 23. 01. 2016, 17:29:32 »
"Pouhý vršek může být z jakéhokoliv jiného ....", to už si budeš muset zajet nafotit sám! Mě člověk, který u toho byl a instaloval ty AS, poslal tuto fotku. Pokud nevěříš, pak nezbývá nic jného než použít historické rčení: "Kdo nevěří, ať tam běží!!"
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


erteple2

  • Host
Re:Přechod na DVB-T2
« Odpověď #119 kdy: 23. 01. 2016, 17:34:00 »
Z takový dáli si tam fakt nezajedu ... leda max že by tam zajel David Rácz, já tam kvůli tomu nepojedu. Pokud je to opravdu z Vranního, tak je to velmi pěkný +1. Jen si říkám není to nějak moc těch rakviček a taky do strany? Na současné DVB-T však víš co tam je a stačit to musí.

Díky za foto

Zbožňovaný - to jen proto, že má pro nás význam v dosahu signálu, cca půlka města jede na Vranní. Kdo nemůže chytat Monty (Cheb nechytá asi nikdo) tak je to jediná možná varianta ten Vraňák. Krašov je většinou ve stínu, takže ten taky moc nepřipadá v úvahu pro nás co jsme k úpatí Slavkovského Lesa. Nejlepší opravdu chytat tento JihoZápad - Domažlice, Klatovy atd. ve vyšších polohách i Svatobor.

Já tam byl naposledy a poprvé když byl nahoře ještě laminát ...  ;D viz foto.
« Poslední změna: 23. 01. 2016, 17:51:08 od erteple2 »