Autor Téma: Sledovamost derby na O3,14 Sport  (Přečteno 69174 krát)

blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Sledovamost derby na O3,14 Sport
« kdy: 28. 09. 2015, 13:50:46 »
Jsou někde k dispozici data o sledování na kanále O3,14 Sport?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re:Sledovamost derby na O3,14 Sport
« Odpověď #1 kdy: 30. 09. 2015, 22:57:37 »
Fakt nikdo neví, kolik lidí se na to dívalo?


petan97

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sledovamost derby na O3,14 Sport
« Odpověď #2 kdy: 30. 09. 2015, 23:08:07 »
Ale ano,na o3,14 to urcite vedi,ale prece se nebudou chlubit tim,ze se na zapas,ktery obvykle sleduje i 500 000 lidi divalo nejakych 15 000.Cely o2 sport je fiasko,o2 se vnucuje vsude mozne a nikdo jim na to moc neleti.Je mi jich docela lito.
Mimochodem uz pry ze zoufalstvi vydiraji operatory pokutou,aby ve stredu vecer blokovali stv1 k vuli LM,protoze lidi na ne sr*li a divali se na slovaky.Proto dnes STV na uzemi cr u nekterych provideru nejela.


Petr Š.

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 158
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sledovamost derby na O3,14 Sport
« Odpověď #3 kdy: 01. 10. 2015, 00:15:52 »
Smůla, koukal jsem na ZDF :-)


blueflash .

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 907
    • ICQ komunikátor - 299934152
    • Zobrazit profil
    • Můj YouTube kanál:
    • E-mail
Re:Sledovamost derby na O3,14 Sport
« Odpověď #4 kdy: 01. 10. 2015, 04:44:58 »
BTW: Prý, že hospoda za O2 sport musí platit 12.000 měsíčně. (v případě, že se v ní točí Staropramen, tak je to díky nějaké smlouvě mezi O2 a Staropramenem o dost méně). Jak je to v případě ČT? Tam stačí, když hospoda zaplatí koncesionářský poplatek za každý televizor?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0




Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sledovamost derby na O3,14 Sport
« Odpověď #6 kdy: 01. 10. 2015, 11:28:25 »
Je vidět, že Kellner má hodně dlouhé prsty. Ovšem jak může být nelegální šíření cizích TV, které naše domácí smlouvy opravdu nemusí zajímat, mi mozek nebere. Kolik to rozhodnutí asi stálo?  ::)


Grifin

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 468
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sledovamost derby na O3,14 Sport
« Odpověď #7 kdy: 01. 10. 2015, 12:26:24 »
Jenom se důsledně dovolaly svých práv. Pokud si zaplatily exkluzivitu a někdo to porušuje, kazí jim to business.
Já jsem spokojenej, patřím k těm pár, co mají štěstí a jsou v dosahu O2.  Komfort a kvalita. Kdo nejvíc křičí tak ať si zaplatí a může se koukat taky.  O2Air je pro všechny, bohužel jen v SD :-)
MUX 1+2+3, MUX 4 (k42), REGIO 4 (k46), REGIO 7 (k37), REGIO 12 (k47)
O2TV (Sport)
Panasonic TX-P50ST50E
LG MS400H + 1TB HDD
LG BH7520T
Rikomagic MK802 III + Airmouse Measy RC11
Philips 43PUS6551


Miroslav Novák

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sledovamost derby na O3,14 Sport
« Odpověď #8 kdy: 01. 10. 2015, 12:54:31 »
Zdravím,
já obecně nezpochybňuji, že se za takový obsah platí. Co mne na celé věci frustruje je skutečnost, že si každou chvíli koupí exkluzivitu někdo jiný a já jakožto divák/zákazník abych pak každou chvíli přeobjednával své služby. Ne. Mám svého providera a ten mi zpřístupňuje nějaký obsah. Že v něm chybí např. zmiňované PL a LM? Kvůli tomu se nezblázním. To bych měl doma už Digi (ta to dávala dřív), FreeSat (ten to měl nedávno) a teď O2. Že jsou všichni nenažraní a chtějí exklusivitu, je jejich věc. Kdyby práva přeprodali jiným providerům, přišli by si na stejné/podobné peníze, ale nasr.ných lidí by bylo míň. Jenomže to jaksi vedení jednotlivých společností nechce pochopit. No, škoda pro obě strany.


272930370

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 308
    • Zobrazit profil
Re:Sledovamost derby na O3,14 Sport
« Odpověď #9 kdy: 01. 10. 2015, 13:51:05 »
Jenom se důsledně dovolaly svých práv. Pokud si zaplatily exkluzivitu a někdo to porušuje, kazí jim to business.
Já jsem spokojenej, patřím k těm pár, co mají štěstí a jsou v dosahu O2.  Komfort a kvalita. Kdo nejvíc křičí tak ať si zaplatí a může se koukat taky.  O2Air je pro všechny, bohužel jen v SD :-)
Sama O2 porušuje autorská práva tím, že má v nabídce slovenské programy! Jak k tomu přijdou naše domácí stanice, které si koupí práva např. k filmu, který Markíza odvysílá o pár dní dříve, tj. divák tento film shlédne prostřednictvím O2TV na Markíze a domácím stanicím pak sledovanost (neboli výdělek) klesne?! Takže když už se O2 tak zastáváš, což je samozřejmě tvoje volba, tak v rámci objektivity to chce sdělit nejenom A, ale i B...


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sledovamost derby na O3,14 Sport
« Odpověď #10 kdy: 01. 10. 2015, 14:48:34 »
Jenom se důsledně dovolaly svých práv. Pokud si zaplatily exkluzivitu a někdo to porušuje, kazí jim to business.
Já jsem spokojenej, patřím k těm pár, co mají štěstí a jsou v dosahu O2.  Komfort a kvalita. Kdo nejvíc křičí tak ať si zaplatí a může se koukat taky.  O2Air je pro všechny, bohužel jen v SD :-)
Takováhle exkluzivita ovšem neexistuje. Ty stanice vysílají na základě svých vlastních smluv, které smlouvy v ČR neovlivňují. Zde je pak kabelovky vysílají na základě registrace u RRTV, kterou mají a nic tím neporušují. Nikdo nemá žádné právo do takového vysílání zasahovat, což je i to, že neodvysílám záměrně jeho část. Nebo až si Nova koupí nějaký film, budou kabelovky dávat černou i při jeho vysílání jinde?
Jsem moc zvědavý na konečný rozsudek, který tak podle mě znít nemůže. Protože pokud ano, kabelovky jsou jen první na ráně. Budeme pak stavět rušičky DVB-T a S, až nějaký pomatenec bude vyžadovat exkluzivitu skutečně na celém území?
Kellner si koupil exkluzivitu na to, že může být jedinou českou stanicí, která to vysílá. Ale plete si ji s exkluzivitou na to, že by měl být jedinou takovou stanicí dostupnou na českém území - což odporuje i fyzikálním zákonům.
« Poslední změna: 01. 10. 2015, 14:56:19 od Jan Novák »


petan97

  • Člen
  • **
  • Příspěvků: 82
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sledovamost derby na O3,14 Sport
« Odpověď #11 kdy: 01. 10. 2015, 15:03:19 »
V clanku se pise,ze chteji blokovat i ZDF a spol,coz me moc zajima jak to chteji udelat,kdyz to jsou programy sledovatelne bez jakekoli karty..
Jinak je videt,jak je o sh*t nasran**,ze jim na jejich sport lodi hazi bobek.Jejich vyderacska taktika ziskani na nechtene zvonkove draty dalsi klienty dostoupila dalsiho vrcholu :D .Diky bohu za altenativni prijem...Ale timto si o2 totalne znenavidelo desetitisice lidi,jen tak dal Peto...:D


Stasi-DDR

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 030
    • Zobrazit profil
Re:Sledovamost derby na O3,14 Sport
« Odpověď #12 kdy: 01. 10. 2015, 15:48:35 »
Jedná se o program ZDF šířený prostřednictvím TKR na území ČR a nikoliv o DTH příjem FTA programu ZDF ze satelitu!!!!!!!!  ;D
Veďte mě, následujte nebo jděte z cesty!


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sledovamost derby na O3,14 Sport
« Odpověď #13 kdy: 01. 10. 2015, 16:29:16 »
kdo měl zájem, mohl si přenos Slavia-Sparta (či přenosy z LM atd.) u O2 koupit, kdo nechtěl nemusel. Určitě mnohem fairovější nežli počínání České televize.  ;)


Jan Novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 445
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Sledovamost derby na O3,14 Sport
« Odpověď #14 kdy: 01. 10. 2015, 17:46:33 »
Vy abyste do toho nezatáhl ČT.
Spíš se vyjádřete k tomu, jak si může O2 vynucovat blokování jiného programu, kterého se smlouva uzavřená O2 nijak netýká.