Autor Téma: Prosím o pomoc s výběrem aplikace na seznam filmů  (Přečteno 8573 krát)

Hodný člověk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Prosím o pomoc s výběrem aplikace na seznam filmů
« kdy: 28. 06. 2015, 19:23:11 »
Ahoj. Chtěl bych poradit nebo požádat o názor (vlastní zkušenost) pro výběr vhodné aplikace, která umí pracovat (vyhledávat) ve více kritériích v seznamu vlastních filmů. Příklad: podle režie, obsazení, roku, žánru. Vím např. o "Seznamu DVD" nebo "Ant Movie Catalogu". Jde mi o to, když si pomalu budu dopisovat filmy z naší knihovny, tak abych se např. za rok nenasral při zjištění, že má "soused" lepší program.  :) Děkuji za účast pro někoho ve zbytečném tématu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


black 13

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 25
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prosím o pomoc s výběrem aplikace na seznam filmů
« Odpověď #1 kdy: 29. 06. 2015, 09:14:55 »
Kym som sa definitivne rozhodol, vyskusal som ich viac (aj tebou vymenovane) a nakoniec mi najviac vyhovoval EMDB (www.emdb.tk) a pouzivam ho uz viac rokov. Vyhody: intuitivne ovladanie a nastavenie, automaticky import filmov z IMDB a serialov z TVDB, caste aktualizacie, jednoducha instalacia (funguje aj na usb kluci, takze je lahko prenositelna), jednoduche vyhladavanie, vela moznosti vlastneho usporiadania, export do excelu alebo html. Myslim, ze stoji aspon za vyskusanie.


Hodný člověk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prosím o pomoc s výběrem aplikace na seznam filmů
« Odpověď #2 kdy: 29. 06. 2015, 17:04:17 »
Super. Díky moc. O existenci EMDB jsem nevěděl. Vypadá to na velmi přehlednou aplikaci a zřejmě se nechám zlákat.