Autor Téma: Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání  (Přečteno 41929 krát)

Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #15 kdy: 23. 05. 2015, 19:53:04 »
PC nejde tak takhle  : David Kříž : samozřejmě nic ten je dodává zdroj energie ale zesilovač na fotce je od 1 do 60 kanál a ten pokud funguje muže ne zesilovat K 61-69 tedy LTE  :)  tedy zesílit jen 1-60 K samozřejmě ideální by bylo K 21-60 proto že je tu CDMA a to může rušit  :D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #16 kdy: 23. 05. 2015, 19:57:26 »
Pokud jde čistě o výměnu zdroje tak klidně ať zůstanou IEC konektory ale samozřejmě lze komplet realizovat F konektory to však musí  chtít tazatel  :D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #17 kdy: 23. 05. 2015, 20:03:03 »
To  Jiří 67 : chcete výměnu zdroje tak Vám stačí ten od zaborce Iva nebo kompletní změna na F konektory i zesilovač v tom případě doporučujeme K 21-K60 aby zesílil jen DVB-T a nic jiného  :D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #18 kdy: 23. 05. 2015, 20:13:54 »
PC nejde tak takhle  : David Kříž : samozřejmě nic ten je dodává zdroj energie ale zesilovač na fotce je od 1 do 60 kanál a ten pokud funguje muže ne zesilovat K 61-69 tedy LTE  :)  tedy zesílit jen 1-60 K samozřejmě ideální by bylo K 21-60 proto že je tu CDMA a to může rušit  :D
Přečti si po sobě svůj původní příspěvek a řekni mi, jak to chápeš jako zcela nezaujatý pozorovatel.
"Doporučujeme  www.ivo-pt.cz/sitovy-zdroj-adapter-s-napajeci-vyhybkou-sznv-01-i3076.htm  jednoduše bez smyčky přímo na zesilovač a mimochodem ne zesiluje LTE tedy K 61-69 super "


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #19 kdy: 23. 05. 2015, 20:16:01 »
To  Jiří 67 : chcete výměnu zdroje tak Vám stačí ten od zaborce Iva nebo kompletní změna na F konektory i zesilovač v tom případě doporučujeme K 21-K60 aby zesílil jen DVB-T a nic jiného  :D
Nemáš problém s osobností? Rozdvojení nebo tak něco? Že píšeš už podruhé v množném čísle... ;D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #20 kdy: 23. 05. 2015, 21:02:38 »
To je v pořádku, "My Král" doporučujeme :D


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #21 kdy: 23. 05. 2015, 21:22:42 »
A vy jste nezkutečně puntičkáři  :D  hlavně že jde o jirku 67 a výměna zdroje  :D  především F spoj je spolehlivý na spoj ale to vy odborníci jste mohli zmínit  :D ale zapomínám to nikoho nezajímá
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #22 kdy: 23. 05. 2015, 21:34:49 »
V pohodě, sranda musí být :)  A tazatel ať si někde koupí stabilizovaný zdroj 12V/250mA (nebo s vyšším max. proudem), vymění ho a pak má smysl případně řešit něco dál. Pokud má pozemák stejně jenom jako zálohu, tak bych z toho nedělal vědu (byť ta stávající sestava je opravdu děsná).


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #23 kdy: 24. 05. 2015, 06:55:25 »
To David Kříž : uvedený zesilovač na fotce ( což jsem neuvedl ) zesiluje 1-60K což výlučně zesiluje DVB-T ale také CDMA to je jeho nevýhoda tak pro to bych volil přímo K 21-K60 s filtrem na CDMA a LTE  :D
Zesilovat FMII je šílenství proto že už bez zesilovače je přehlcen éter a zesilovač to ještě zhorší než zesílí  :D  pro to pouze 21-60  :D 
« Poslední změna: 24. 05. 2015, 06:57:57 od Karel Cibulka »
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #24 kdy: 24. 05. 2015, 07:13:09 »
To David Kříž : uvedený zesilovač na fotce ( což jsem neuvedl ) zesiluje 1-60K což výlučně zesiluje DVB-T ale také CDMA to je jeho nevýhoda tak pro to bych volil přímo K 21-K60 s filtrem na CDMA a LTE  :D
Zesilovat FMII je šílenství proto že už bez zesilovače je přehlcen éter a zesilovač to ještě zhorší než zesílí  :D  pro to pouze 21-60  :D
Mně to vysvětlovat nemusíte, já jsem jen konstatoval, že tak jak jste tu větu napsal to vyznělo uplně jinak. Jako by ten zdroj s výhybkou "nezesiloval LTE". Což je nám všem jedno, tedy kromě tazatele, který to může vzít jako bernou minci a myslet si že ten zdroj s výhybkou zesilují a navíc jsou odolné proti LTE. Ale to je už asi kolorit vašich příspěvků, že slova jsou poskládána, tak nějak, ehm, zvláštně a často ztrácí smysl, nebo ho i mění.


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #25 kdy: 24. 05. 2015, 07:35:52 »
Nechápu proč řešíte LTE když o to vůbec nejde.Je napsáno jasně že signál byl v pořádku.Není důvod měnit to co funguje bez problémů.Až nastane takový problém tak se začne řešit,do tý doby je to pasé.


David Kříž

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 775
    • Zobrazit profil
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #26 kdy: 24. 05. 2015, 07:42:00 »
Nechápu proč řešíte LTE když o to vůbec nejde.Je napsáno jasně že signál byl v pořádku.Není důvod měnit to co funguje bez problémů.Až nastane takový problém tak se začne řešit,do tý doby je to pasé.
Tak si to přečti od začátku a pak se běž stydět do kouta. Cibulka sem zatáhl nesmyslné formulace o LTE...


Luboš T.

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 765
    • Zobrazit profil
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #27 kdy: 24. 05. 2015, 08:00:49 »
Taky to bylo adresovaný na něho.Nemám se za co stydět.Napsal jsem to jasně.


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #28 kdy: 24. 05. 2015, 08:53:52 »
Bohužel je tu zkušenost že LTE ruší ovšem taky použitý zesilovač zesiluje i 61-69 a to je problém v domě kde jsem to viděl  :D  pro to zmínka o LTE  :D dříve nebo později tam bude také  :D nic více. A zesilovač s filtrem se prodávájí. Jak CDMA  tak LTE Filtry vně zesilovače.  :D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)


Karel Cibulka

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 627
  • Fanda bezdrátové komunikace
    • ICQ komunikátor - 405782218
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Zesilovač (napájecí zdroj) pro pozemní vysílání
« Odpověď #29 kdy: 24. 05. 2015, 08:59:25 »
Ano Já mám na F spoje také 1-60K zesilovač ovšem CDMA mi ne ruší DVB-T tak to neřeším hlavně mi LTE neruší DVB-T jako jinde ale vysvětlujte  to někomu komu to kostičkování nevadí a neřeší to že  ;D
Jsem rád že věci fungují tak jak mají =)