Autor Téma: Černé ovce - reportáž o DiGi Tv  (Přečteno 5394 krát)

Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Černé ovce - reportáž o DiGi Tv
« kdy: 19. 03. 2015, 11:39:16 »
Pro zájemce poběží dnes v podvečer,
link
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Černé ovce - reportáž o DiGi Tv
« Odpověď #1 kdy: 19. 03. 2015, 20:20:36 »
Co řeknou věční remcalové na skylink, kteří obhajují tuto službu (digi atd). :D sám mám skylink a jsem spokojenej, hlavně mam dost dokumentů v hd :D
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Černé ovce - reportáž o DiGi Tv
« Odpověď #2 kdy: 19. 03. 2015, 20:47:22 »
Skylink umí být také takto nekomunikativní a stejně neřešící.
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


Martin Š.

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 146
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Černé ovce - reportáž o DiGi Tv
« Odpověď #3 kdy: 19. 03. 2015, 20:48:57 »
Já taky nemám nic proti skylinku. Nechci se nikoho zastávat, či obhajovat, ale to, co jsem si zaplatil, to jsem vždy dostal v plné výši. Je to bez smlouvy a takové věci mám mnohem raději, než se k něčemu vázat. Pak nemusím řešit to, co bylo např. v té reportáži. Dokonce mi i jednou pozastavili kartu při reklamaci mého satelitního receiveru a následně o tu dobu prodloužili potom.


Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:Černé ovce - reportáž o DiGi Tv
« Odpověď #4 kdy: 20. 03. 2015, 10:19:54 »
No, ale nevím proč kolega Honzík tady řeší nějaký Skylink, pokud ho chce chválit-je na to zde rubrika.
Tady je to ale mimo mísu. Reportáž byla o DiGi.tv kde zákazník čekal 3 měsíce na technika a nedočkal se....Takže nechápu proč sem plete Skylink.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Jaroslav Honzík

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 634
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Černé ovce - reportáž o DiGi Tv
« Odpověď #5 kdy: 20. 03. 2015, 12:08:22 »
No, ale nevím proč kolega Honzík tady řeší nějaký Skylink, pokud ho chce chválit-je na to zde rubrika.
Tady je to ale mimo mísu. Reportáž byla o DiGi.tv kde zákazník čekal 3 měsíce na technika a nedočkal se....Takže nechápu proč sem plete Skylink.

To byl úmysl, když se někde (i mimo digizone) objeví článek obsahující pojem "skylink" tak se tam začnou objevovat nenavistné komentáře či nadávky, tím co jsem sem dal jsem chctěl poukázat na to, že jak všichni chválej ty jejeich cigi tv, upc, a podobně, že to co vychvalujou není tak svatý, hlavně že si rejply do skylinku, ale že i jejich "oblíbená" platforma není svatá to už neřeknou.
DVB-T/T2: Löbau-nejde,Ještěd-28,31,43,52,60
FM: CZ,DE,PL
DAB/DAB+:Löbau-9A,5C,Žižkov/BH-12C, někdy Teleko 11A či 5D, někdy Berlín 10B a 12D
DVB-S/S2:Motorizovaný systém-dle paraboly 80cm a možnostem, ale i tak je toho dost.


Stefan Bukovan

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 916
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Černé ovce - reportáž o DiGi Tv
« Odpověď #6 kdy: 20. 03. 2015, 12:23:00 »
.....Je to bez smlouvy a takové věci mám mnohem raději, než se k něčemu vázat.....

Evidentne ďalší expert, ktorý si pri registrácii karty zabudol prečítať VOP....

Také maličkosti z VOP Skylinku (toto konkrétne pre karty registrované do 31.12.2013, platné do 1.7.2014, ale obdobné to bolo vo všetkých VOP ktoré kedy Skylink mal):
....„Smlouva“ je smlouva o poskytování služby Skylink uzavřená mezi poskytovatelem a uživatelem v souladu s odst. 1.6. těchto podmínek, předmětem plnění které je poskytování služby Skylink v souladu s těmito podmínkami;


1.6. Smlouva o poskytování služby Skylink je uzavřena po zakoupení dekódovací karty uživatelem na základě žádosti o registraci, která je uživatelem po jejím řádném a úplném vyplnění zaslána poskytovateli poštou, faxem nebo elektronicky prostřednictvím serveru www.skylink. cz nebo www.skylink.sk. Odesláním vyplněné žádosti o registraci uživatel potvrzuje, že se řádně a v celém rozsahu seznámil s těmito všeobecnými obchodními podmínkami a bez výhrad s nimi souhlasí. Uživatel je okamžikem odeslání žádosti o registraci těmito všeobecnými obchodními podmínkami vázaný. Na základě uživatelem doručené žádosti o registraci a po případném provedení úhrady poplatků za příslušné období v souladu s platným ceníkem provede poskytovatel registraci uživatele a aktivuje příjem neplacených televizních programů a v případě úhrady předplatného rovněž příjem placených televizních programů.
Smlouva o poskytování služby Skylink je uzavřena okamžikem, ve kterém dojde na základě žádosti uživatele k aktivaci příjmu neplacených programů.

Skylink CZ, MagioSat (nové)
OpenBox X-810, Ariva 210 HD Combo, ADB 5800SX, KAON CO1300
DG-380


Wolfgang Wolf

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 516
    • Zobrazit profil
Re:Černé ovce - reportáž o DiGi Tv
« Odpověď #7 kdy: 20. 03. 2015, 12:23:20 »
Honzík,
nic ve zlém, ale děláte si srandu nebo jste si nepřečetl téma. O žádném SKYLINKU není řeč. Tak prosím nespamujte.
Honda Enduro Team


Horal

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 691
    • Zobrazit profil
Re:Černé ovce - reportáž o DiGi Tv
« Odpověď #8 kdy: 20. 03. 2015, 12:26:17 »
Lidi jste normální??
Řešte si skylink jinde, tohle je info pro další uživvatele služby DiGi, kteří mají problém.


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Černé ovce - reportáž o DiGi Tv
« Odpověď #9 kdy: 20. 03. 2015, 13:02:53 »
Na žádost autora téma zamykám. Je škoda, že jsou bohužel diskutující, kteří jsou schopni svést původní téma úplně jinam...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/