Autor Téma: Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT  (Přečteno 76797 krát)

pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT
« Odpověď #75 kdy: 11. 03. 2015, 13:03:37 »
dane já se na ČT24 dívám zcela náhodně a opravdu jsem zatím žádnou tiskovku s Ovčáčkem neviděl, já si tuhle informaci přečetl na netu. Mě je to, co ČT vysílá, zcela jedno, právě proto to nechci platit.
Aby ČT vysílala informace o činnosti prezidenta je jistě veřejnoprávním úkolem, a ten dnes neplní ani ČRo. Prezident by udělal nejlépe, kdyby začal využívat třeba Novu nebo Primu - jako kdysi Klaus, aspoň by to vidělo více lidí než na ČT a na ČT prostě hodil bobek, tak jako na ČRo.
A vy si tady pak můžete diskutovat jaký veřejnoprávní ČT vysílá profifotbal, jaký profibiathlon či profi hokej, či jaká byla estráda se Šípem nebo popmusic z Eurovize. Prostě to jen podtrhuje že "ČT je jen špatnou komerční TV". Doufám, že si to co nejdříve budete platit sami, že co nejdříve bude zákon o zrušení povinných TV/R poplatků pro ČT/ČRo, případně se těším na volby a toho, kdo s tím příjde.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Pamětník

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 562
  • KLD-40W4000, 32LD550, LE32B450, SyncMaster 2370HD
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT
« Odpověď #76 kdy: 11. 03. 2015, 13:56:22 »
Ne, pane Nováku, neurčuji, co je či není umění. Když někdo chrstne kýbl sra.ek na papír a řekne, že to je umění, budu shovívavý, pokud ode mne nebude chtít love za ono veledílo. Když si mindy z Pussy Riot zaskřehotají v ruském kostele, nic mi do toho není. Nikdo mě neobral. Ale když za mj. moje prachy si nějaká redaktorka udělá výlet do GB - za účelem setkání se skupinou, co šplíchá ony sra.ky, už mě to zajímá. Kdo určuje, co je, a co není umění? Lautr vůbec nikdo, ale až si ty Pussyny konečně pustíte, možná je ani nedoposloucháte do konce. A ano, budu tepat do ČT, protože stojí za... Pussy Riot.
Sice se tím vrátím do pro mnohé daleké minulosti, ale tehdy také občané odsuzovali, nebo byli donuceni odsuzovat, manifest "Dva tisíce slov". Přestože to téměř nikdo nečetl a ani nesměl číst. Dnes, když se diskutuje o Pussy Riot, by bylo opět nejsprávnější tuto všeobecně neznámou skupinu pouze kritizovat? Nebo měla být objektivita redaktorky v GB nahrazena levnějším a zejména správnějším názorem nějakého domácího politického komentátora? Na vlastní oči vidět, na vlastní uši slyšet, to je to maximum objektivity, co snad může existovat. Všichni jsme do GB jet nemohli, tak jsme mohli za své přijmout snad objektivní reportáž ČT, nebo výplod hradní kanceláře. Která varianta je objektivnější, to už nechám na vlastním uvážení.
« Poslední změna: 11. 03. 2015, 14:00:33 od Pamětník »
DVB-C = 3 x TechniSat TechniCrypt >>CXV<<
DVB-T/T2 = 2x MMC LG MS450H, MAXIMUM T-1300 FTA, EVOLVE OMEGA T2, USB tuner HDTV DVB-T/DVB-T2+FM/DAB+
DVB-S2 = SKYMASTER 80cm, MOTOR SG-2100A, Comag SL100HD PVR
DAB+ = HAMA DIR3100, SIRD 14 C2, LINGO iJoy, Albrecht DR50, SONY XDR-S56DBP, Dual DAB+3 a 3 další


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT
« Odpověď #77 kdy: 11. 03. 2015, 14:27:03 »
pepa: takže ČT24 nesleduješ, žádnou tiskovku jsi nikdy ani neviděl ale protože jsi tu přímo národní tragédii vyčetl někde z netu tak si musíš samozřejmě opět kopnout. Bravo a děkuji, to mi stačí. Obrázek si zcela jistě udělá každý sám.
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT
« Odpověď #78 kdy: 11. 03. 2015, 14:43:11 »
@dan rozsíval, netuším jaké další informace potřebuješ k tomu, že ČT poprvé a augerechnet po tom, jak se o ní Zeman vyjádřil, mu nevysílá tiskovku. To snad stačí.
Já se opravdu nechci bavit o tom co ČT vysílá nebo ne a řešit nějaké ČT "problémy". Je mi to úplně jedno, stejně jako třeba jaké vyrábí nějaká automobilka auta. Jestli dobrá nebo špatná, prostě si chci koupit jen to, podle sebe a jestli se někomu líbí jiné auto, ať si ho koupí za svoje. To je snad triviální a běžné.
Vy příznivci ČT mi připadáte hodně natvrdlí. - tedy znova - jestli se vám ČT líbí, nikdo vám jí nebere, přestože byla vybudována za peníze všech majitelů TV a je v tom kapitál všech majitelů TV. Ale aspoň ten provoz si plaťte sami. Samozřejmě by bylo lepší ČT včas privatizovat a dát peníze do rozpočtu. A to co nejdříve, aby nebyla vytunelována, jako třeba ČSA.


Rogue 11

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 275
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT
« Odpověď #79 kdy: 11. 03. 2015, 14:46:00 »
@alex gaga: OLOL. Geniální úvaha, schovat svou jednoduchost za záměr. Lidi, jsem záměrný prosťáček. A až vyrostu bude ze mně BMW :D

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT
« Odpověď #80 kdy: 11. 03. 2015, 14:57:08 »
pane Pamětníku, záznam vystoupení členek Pussy Riot v Chrámu , Muzeu i Soči mohl každý vidět leckde, na ČT i s příslušnými komentáři. Stejně tak je pro zájemce k dispozici internet. Co dalšího chcete k těmto informacím přidávat ? leda tak jako ČT tu správnou propagandu..

A ještě k ČT a jejím "úkolům". Do ČT bylo nainvestováno povinně všemi majiteli TV přijímačů spousta miliard, jen po Janečkovi zbyla rezerva 3 miliardy. Takže v ČT je kapitál snad několik desítek miliard -  a jeho výnos u normálního hospodáře by určitě zajistil financování těch "funkcí" vyplývajících ze zákona, poplatků netřeba. A ČT není přeci jen spotřebitel - vlastní autorská práva, má spoustu techniky atd. atd.
« Poslední změna: 11. 03. 2015, 15:47:51 od pepa novák »


Karlos68

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 538
  • Začínám z novým učtem , předešlý 391 příspěvku.
    • Zobrazit profil
Re:Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT
« Odpověď #81 kdy: 11. 03. 2015, 15:11:26 »
Lhaní znamená tvrzení nepravdy (lži). Může jít i o způsob obranného mechanismu, může se jednat i o momentální, pro jedince nepříjemnou situaci, který ji nedokáže aktuálně řešit jiným způsobem. Charakteristický je úmysl a vědomí nepravdivosti. Abychom mohli lhaní označit za poruchu, je důležitá frekvence a účel, který jedince ke lhaní vede. Důležitá je motivace a její důsledky. Mají význam z hlediska posouzení závažnosti lži, toho, zda ji lze kvalifikovat jako chování disociální (jedinec škodí sám sobě), asociální (pomluva) nebo antisociální (způsobí druhému újmu nebo škodu).
Opticum HD Sloth Combo Plus H.265 HEVC Emme Esse 85AL 23,5°E  Emme Esse85AL 4,8°E
Philips 40PFL6606H/12,32PFL6626H/12,RWT DTV-401T,
DVB-T-CZ Mux 1,2,3Praděd(36,53,51k)PL Mux 1,2,3,Opole Chrzelice(46,23,34k)g.Św. Anny Mux8(6k,11C)
Antény 2xTVA 21-60 Correct relé IRS1.1
IVO 30dB X 21-69k IVO 31dB 6-60


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT
« Odpověď #82 kdy: 11. 03. 2015, 15:16:39 »
pane Karlosi představte si, že třeba vědci a nejen oni dospívají k pravdivému poznání přes spoustu nepravdivého. Dle vás tedy, co vědec to lhář. Na to nahoře jste přišel sám ? nebo někde opsal ?  8)


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT
« Odpověď #83 kdy: 11. 03. 2015, 15:22:48 »
Ano, ta slavná privatizace to je to pravé ořechové, to jsme tu už po revoluci v nespočetném množství případů měli. A jak to taky v dosti velkém množství případů pak taky dopadlo víme všichni. Další vtip tam nemáš?  :D
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT
« Odpověď #84 kdy: 11. 03. 2015, 15:42:13 »
dane rozsívale v případě ČT nebo dalších černých děr na peníze je privatizace ochranou poplatníků, před placením neustálých ztrát vč.  "krabic vína". A to dokonce i privatizace zadarmo, i když si myslím, že pokud by ČT byla privatizována rychle, že se za ní dá do rozpočtu něco utržit. Jednoduchá logika, které nerozumí jen fanatik nebo hlupák. Soudruzi a lumpové všeho druhu dobře vědí, že ze státního se nejlépe krade, a proto hlásají "zabráníme privatizaci, aby se nemohlo rozkrádat"  >:(


Dan Rozsíval

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 838
    • Zobrazit profil
Re:Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT
« Odpověď #85 kdy: 11. 03. 2015, 15:58:00 »
Tak "ochraňuj". Přeji ti při tom hodně zdaru.  ;)
DVB-S: 2x GM 9080 a GI Voyager II:  Toroidal T-90: 28.2E,23.5E,19.2E,16E,13E,9E,7E,5E,1W,4/5W,12.5W,15W + 39E,42E,46E,52E.
DVB-T: Dibox T-22,T-30: MUX1,2,3,4,RS7,RS8.


Čestmír Polák

  • Stálý člen
  • ***
  • Příspěvků: 145
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Privatizace ČT nepřipadá v úvahu
« Odpověď #86 kdy: 11. 03. 2015, 16:45:00 »
Všechny útoky na veřejnoprávnost České televize, zvláště na zpravodajství jsou velice nebezpečné. Navíc v této době, kdy je naše republika ohrožena  politicky i ekonomicky z několika stran a vojenským konfliktem až téměř u našich hranic. Privatizace by znamenala absolutní ztrátu objektivity zpravodajství a hříčkou mocenských i tajných služeb. Takové zpravodajství byste chtěli? Všimněte si, kdo na ČT útočí (Zeman, Veleba a spol.). Zeman by chtěl mít asi přímo na Hradě studio ČT 24 s neomezeným vstupem do vysílání. To nemají ani diktátoři.
O vysílání ostatních programů ČT můžeme klidně diskutovat, zda jsou prostředky z koncesionářských poplatků dobře využívány. To je právem každého koncesionáře. Podívám li se na sledovanost veřejnoprávní televize, která musí ze zákona vysílat i pro minority, tak se nemá za co stydět.
VanTage 7100TS Kombo, Kaon KVR-1000TS PLUS, Strong DVB-T2, GigaBlue HD Quad Plus, Technisat DigitRadio 210,  SkyLink, freeSat, T-REX, Irdeto Cryptoworks, IRDETO, SKY IT, Polsat.


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT
« Odpověď #87 kdy: 11. 03. 2015, 17:35:47 »
pane Čestmíre, to co jste napsal je jak někdy z roku 1975, jak opsáno od Miroslava Žižky neblahé paměti, dosaďte tam místo ČT -  ČsT či Rudé Právo, imperialisty, CIA a jsme doma. Jedna fráze za druhou.


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT
« Odpověď #88 kdy: 11. 03. 2015, 19:00:36 »
Pepine, ty píšeš a přemýšlíš jak z doby kamenné, takže radši pomlč.
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


Alex Gaga

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 726
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Prezident Zeman pro zrušení poplatků pro ČT
« Odpověď #89 kdy: 12. 03. 2015, 15:02:19 »
pane Čestmíre, to co jste napsal je jak někdy z roku 1975, jak opsáno od Miroslava Žižky neblahé paměti, dosaďte tam místo ČT -  ČsT či Rudé Právo, imperialisty, CIA a jsme doma. Jedna fráze za druhou.
Hned jsem si vzpomněl na film Bílá paní: https://youtu.be/3g2WJ-d4UWQ?t=59m12s :D