Autor Téma: Digizone spí? Sarbu zatčen....  (Přečteno 12635 krát)

Karlos68

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 538
  • Začínám z novým učtem , předešlý 391 příspěvku.
    • Zobrazit profil
Re:Digizone spí? Sarbu zatčen....
« Odpověď #15 kdy: 03. 02. 2015, 11:25:28 »
Musím přiznat že polský Sat Kurier se mi zamlouvá víc,když jsem v Polsku tak si ho kupuji tzn. už hodně let zpátky ,dokonce ted po 11 letech se vrací anglická verze.

Opticum HD Sloth Combo Plus H.265 HEVC Emme Esse 85AL 23,5°E  Emme Esse85AL 4,8°E
Philips 40PFL6606H/12,32PFL6626H/12,RWT DTV-401T,
DVB-T-CZ Mux 1,2,3Praděd(36,53,51k)PL Mux 1,2,3,Opole Chrzelice(46,23,34k)g.Św. Anny Mux8(6k,11C)
Antény 2xTVA 21-60 Correct relé IRS1.1
IVO 30dB X 21-69k IVO 31dB 6-60

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Digizone spí? Sarbu zatčen....
« Odpověď #16 kdy: 03. 02. 2015, 11:44:48 »
Také ho dělá mnohem víc redaktorů, takže si mohou dovolit větší záběr. Fascinuje mě, kolik zpráv denně vydají. Je jich snad několik desítek. Proto si mohou dovolit vydávat i tištěný časopis...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Digizone spí? Sarbu zatčen....
« Odpověď #17 kdy: 03. 02. 2015, 15:18:02 »
pane Poláku, je těžké psát jen o DVB-T a technice, aby se naplnila celá kapacita serveru a byli nějaké novinky. Tak píšete i o programu. Samozřejmě vy jste redakce a vy rozhodujete, o čem se tady má psát. Jsem jen rád, když toto vlastní právo dodržujete a nenecháte nejen sebe, ale třeba i mě okřikovat třeba od nějakého sošky atd., milovníků ČT za cizí peníze, kteří pak sem umisťují bulvární senzace. Mimochodem, ten Sarbu samozřejmě tvrdí, že je to politický komplot proti němu, protože pracoval mediálně pro ty, kteří v rumunských volbách prohráli.  Děkuji  :)
« Poslední změna: 03. 02. 2015, 15:19:43 od pepa novák »


Miloslav Soška

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 1 750
  • QTH Horní Stakory
    • ICQ komunikátor - 228301424
    • Zobrazit profil
    • pureradio.cz
    • E-mail
Re:Digizone spí? Sarbu zatčen....
« Odpověď #18 kdy: 03. 02. 2015, 17:09:44 »
soško, už jsi se vykecal  ;) Pane Poláku, nenechte tady sošku zatahovat bulvár a zájem o "sprostého podezřelého", zavřete to nebo se už tady může psát i o tom, jak z lidí tahá peníze parta kolem ČT ?  8)
jak tě to, proboha, napadlo, že jsem se vykecal? Napsal jsem, tedy, překopíroval, jen jeden odkaz a ty to nazýváš vykecáváním? Hmm, co potom jsou tvé propagandistické elaboráty v jiných tématech?
pane Poláku, je těžké psát jen o DVB-T a technice, aby se naplnila celá kapacita serveru a byli nějaké novinky. Tak píšete i o programu. Samozřejmě vy jste redakce a vy rozhodujete, o čem se tady má psát. Jsem jen rád, když toto vlastní právo dodržujete a nenecháte nejen sebe, ale třeba i mě okřikovat třeba od nějakého sošky atd., milovníků ČT za cizí peníze, kteří pak sem umisťují bulvární senzace. Mimochodem, ten Sarbu samozřejmě tvrdí, že je to politický komplot proti němu, protože pracoval mediálně pro ty, kteří v rumunských volbách prohráli.  Děkuji  :)
to se ti to pomlouvá někdo, kdo tu není, vid? Pokud sis neráčil všimnout, stále se tebou nenechám nijak vytáčet a zachovávám fazónu, jenže to je asi špatně, protože, na některé diktátorské jedince to je slabá káva. A ještě do toho zaplést svoji propagandu a vymývání mozků svými argumenty...já jsem se omluvil a tím to pro mě končí, jenže ty musíš pořád a pořád jen kejhat a koledovat si o ban...doporučuji redakci opět zamknutí tématu...nebo ho rovnou smáznu...
« Poslední změna: 03. 02. 2015, 17:31:58 od Miloslav Soška »
DVB-S - Ariva 100, Wave Frontier T55 -  23.5°E, 19.2°E, 13°E - FTA
DVB-T - SHARP Aquos LC-40LE630E - k. 6, 25, 29, 30, 35, 38, 40, 60 - ČH, Černá Studnice, Sněžné Jámy
DAB/DAB+/DMB/DRM/SDR/VKV - EzCap USB Dongle, Lingo iJoy Plus, Kenwood KDC-DAB41U, Dual DAB 50, Himalaya DRM 2009
PMR, CB, sdílenky


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Digizone spí? Sarbu zatčen....
« Odpověď #19 kdy: 03. 02. 2015, 17:39:33 »
šoško, ty jsi nějak důležitý, tobě to tady patří ? jo, smázni to, nemá to úroveň  :-*

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


amatér Tondach

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 356
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Digizone spí? Sarbu zatčen....
« Odpověď #20 kdy: 03. 02. 2015, 17:53:17 »
"...jak z lidí tahá peníze parta kolem ČT ...."
"...milovníků ČT za cizí peníze ....."

nováku, to už zase? >:(


pepa novák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 638
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Digizone spí? Sarbu zatčen....
« Odpověď #21 kdy: 03. 02. 2015, 18:11:00 »
"...jak z lidí tahá peníze parta kolem ČT ...."
"...milovníků ČT za cizí peníze ....."

nováku, to už zase? >:(

tondachu " Vidíš třísku v oku bratra svého, ale břevno ve svém nevidíš"  :-*, když už to téma okrádání tady soška otevřel.

Jistě jste si také všimli jak ted to, kde jste mi ukřičeli - "islám v ćt", zejména exhibice pí Kroužkové - dost rezonuje nejen v mediích  :-*

No nemá to smysl, pane Poláku vůbec se nebudu zlobit, když tohle soškovo bulvární téma ukončíte.




spyko

  • Závislák
  • ****
  • Příspěvků: 407
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Digizone spí? Sarbu zatčen....
« Odpověď #22 kdy: 03. 02. 2015, 21:25:36 »
Jak se do lesa volá,tak se ucho utrhne! 8)
Samsung 55nu8002. ,,telesystem 6820 twin,dreambox 525 dvb-t2/c,UPC modul,internet,mini pc di way m9.


BeatJ

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 910
    • Zobrazit profil
    • E-mail
Re:Digizone spí? Sarbu zatčen....
« Odpověď #23 kdy: 03. 02. 2015, 21:36:55 »
"...jak z lidí tahá peníze parta kolem ČT ...."
"...milovníků ČT za cizí peníze ....."

nováku, to už zase? >:(

tondachu " Vidíš třísku v oku bratra svého, ale břevno ve svém nevidíš"  :-*, když už to téma okrádání tady soška otevřel.

Jistě jste si také všimli jak ted to, kde jste mi ukřičeli - "islám v ćt", zejména exhibice pí Kroužkové - dost rezonuje nejen v mediích  :-*

No nemá to smysl, pane Poláku vůbec se nebudu zlobit, když tohle soškovo bulvární téma ukončíte.

Vůbec se nebudu zlobit, pokud co nejrychleji vyhledáš nového, kvalitního ošetřujícího lékaře.Kdo tě zase v bohnicích pustil k PC?
DISKUZNÍ SKUPINA DAB+   https://www.facebook.com/groups/1296962067091947/
Yamaha T-D500 + Rotel RT-12 pro Síťové přehrávání, FM, DAB+
Kathrein AV12, Emme Esse 15RB3 pro DAB+ III.pásmo
Kathrein ABH01 a XMUX pro FM


Lukáš Polák

  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 2 688
  • Bývalý redaktor DigiZone.cz, nyní Český rozhlas
    • Zobrazit profil
    • Digitální rádio
    • E-mail
Re:Digizone spí? Sarbu zatčen....
« Odpověď #24 kdy: 03. 02. 2015, 21:38:34 »
Pánové, tak snad abych to opět zamknul. Už nám ta diskuse opět nějak sklouzává kamsi jinam...
Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. O oblast digitálního vysílání se zajímá již od roku 2001. Od února 2016 má na starosti web Českého rozhlasu Digital: http://www.rozhlas.cz/digital/